Práce Svářeč 111 & 135 - Zlín, Svářeči Zlínský kraj Humares s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Svářeč 111 & 135 - Zlín, Svářeči

Pro úspěšnou společnost podnikající ve strojírenské výrobě hledáme svářeče. Popis práce: provádění oprav na mechanických částech slév. zařízení za využití strojního vybavení dílny (svařování, demontáž, montáž a opravy formovacích rámů, dílců z plechu, části nosných oc.konstrukcí a tomu podobné práce, které vyžadují patřičné oprávnění odbornosti svařeče opravy jednotlivých nosných uzlů zvedacího a manipulačního zařízení Požadujeme: min. odborné vzdělání s výučním listem z oboru, svařečský průkaz dle EN 287 – 1, a to: 135 P BW 1.1 S t12,5 PF ss nf 111 P BW 1.1 B t12,5 PF ss nf 111 P FW 1.1 B t10,5 PF ml praxe v oboru min. 3 roky samostatnost a ochota vzdělávat se v oboru spolu s dobrým zdravotním stavem podmínkou (práce i ve výškách) znalost českého jazyka Nabízíme: mzdu od 95 Kč/hod. do 130 Kč/hod. k tomu prémie ve výši 10 - 20 Kč/hod. (průměrně - záleží na výkonu jednotlivých středisek) dotace na oběd či večeři 25 dnů dovolené V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis na e-mail: leos.fikeis (at) maintec.net

Minimální plat: 95

Maximální plat: 130

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Humares s.r.o.

Forma kontaktu: Mgr. Leoš Fikeis, Ph.D., Humares, s.r.o.

Job krátký popis: Svářeči, řezači plamenem a páječi

Země: Česká republika

Kraj: Zlínský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT/KA REALITNÍHO MAKLÉŘE, Realitní makléři - 13200 - 70000 CZK měsíčně

Realitní makléři
Pozor, emailový nebo telefonický kontakt předem - hledáme pracovníky z území Zlínského kraje pro práci asistenta/ky realitního makléře - s velmi dobrou znalostí českého
RIN LTD, odštěpný závod - 2016-07-28 - Zlínský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

HCarservis s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Elektrikář ve výrobě modulárních stavebních systémů, Stavební a provozní elektrikáři - 19000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Ukončené vzdělání odpovídajícího zaměření, manuální zručnost, aktivní a odpovědný přístup k práci, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu, výborný
ALGECO s.r.o. - 2016-07-28 - Zlínský kraj

Kontrolor/ka sítí, Montážní dělníci výrobků z kovů - 1 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
KONTROLOR/KA SITÍ Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, dobrá pracovní morálka Náplň práce: kontrola hotových výrobků Nabízíme: Zázemí
SERVIS CLIMAX a.s. - 2016-03-10 - Zlínský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Ing. Pavla Kučerová - 2016-05-19 - Zlínský kraj

Manažer pro rozvoj a podporu obchodu/KAM pro Čechy, Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech - 40000 - 50000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Hledáme vhodného uchazeče na výše uvedenou pozici Naším zákazníkem je významná zahraniční společnost, se zaměřením vývoj,
Humares s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

mechanik motocyklů, Mechanici a opraváři motorek - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Pracoviště Hulín - příjem zakázek, komunikace se zákazníky, servis a oprava motocyklů, objednávky náhradních dílů - vyučení, řidičský průkaz sk. B. PD Po-Pá 7:00-16:00
Motorcentrum Malinčík s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obchodní manažer, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Oslovení klientů s nabídkou na míru, uzavření objednávky a plnění individuálního plánu. Kooperovat s ostatními odděleními, zákazníky a navrhovat řešení,
EUROPE 1 STEEL s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obráběč kovů - FRÉZAŘ, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Pracoviště Hulín - řezání na pásové pile pro kusovou výrobu, samostatná práce dle výkresové dokumentace - vyučení v oboru kovoobrábění, praxe v oboru výhodou,
Roman Uličný - 2016-04-21 - Zlínský kraj

Opravář zem. strojů nebo automechanik., Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Pavel Šoula - 2016-05-06 - Zlínský kraj

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, Pomocníci v kuchyni - 11000 - 11500 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Jídelna Vystrčil s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Pomocní kuchaři - 9900 - 12000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Yildirim Sedat - 2016-06-04 - Zlínský kraj

Pomocný montážník - BRUSIČ PLECHOVÝCH KRYTŮ, Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů - 90 - CZK za hodinu

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
TECNIMETAL - CZ, a.s. ve Zlíně příjme zaměstnance na pozici BRUSIČ PLECHOVÝCH KRYTŮ. Požadujeme znalost čtení výkresové dokumentace,samostatnost,spolehlivost.
TECNIMETAL - CZ,a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

pracovník/ce ve finančních službách, Finanční poradci specialisté - 12100 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
pracoviště Bystřice pod Hostýnem - SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou, znalost práce na PC, komunikativnost, flexibilita, "tah na branku", vhodné i pro absolventy i pro OZP, doba určitá
Zdeňka Bartošková - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Hledáme recepční pro hotel Buchlov*** v Buchlovicích. Požadujeme: •min. středoškolské vzdělání s maturitou •znalost Aj na komunikativní úrovni – další jazyky výhodou •pracovitost
Region, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Servisní technik pro Brno, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost sídlící v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA strojů pro Brno a okolí. Náplň práce:
Humares s.r.o. - 2016-04-22 - Jihomoravský kraj

Skladníci, řidiči VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Požadavky: platný řidičský průkaz na VZV do 7 T, výborný zdravotní stav a fyzická zdatnost, samostatnost, pečlivost, práce na PC Pracovní náplň: vychystávání, nakládka,
KEŠKA - FM s.r.o. - 2016-04-27 - Zlínský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - CZK měsíčně

pracoviště Zlín Pro naši společnost NWT a.s. hledáme šikovné, pracovité lidi na pozici skladníka. V současné době vypisujeme výběrové řízení na 4 volná pracovní
NWT a.s. - 2016-05-11 - Zlínský kraj

somelier v Galerii slováckých vín, Číšníci a servírky - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

VÍNO ZLOMEK & VÁVRA s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Stavební dělníci - stavba dřevěných domů, Dělníci v oblasti výstavby budov - 20000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Josef Křenek - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Stavební dělník lakýrnických prací, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 25000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Pro mezinárodní strojírenskou společnost výrobce manipulační a dopravní techniky. Požadujeme: Vyučen nebo praxe v oboru se znalostí užívání
Humares s.r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

Strojní údržbáři, Provozní zámečníci, údržbáři - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce: montáž, demontáž a oprava mechanických i hydraulických částí strojů a zařízení ve výrobě, preventivní
ROSTRA s.r.o. - 2016-05-15 - Zlínský kraj

Švadlena / šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce: šití svršků obuvi, šití čalouněného sedacího nábytku Po zapracování možná úprava mzdy dle pracovních
Aleš Krajíček - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Svářeči TIG, Svářeči - 110 - CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
TECNIMETAL - CZ, a.s. ve Zlíně příjme zaměstnance na pozici - SVÁŘEČ TIG. Požadujeme znalost čtení výkresové dokumentace, svářečský průkaz, samostatnost. Vhodné platové podmínky,

Technik, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 22000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Montáž a servis slaboproudých systémů; kamerových systémů; bezpečnostní systémy; docházkové a přístupové systémy;
GAN a.s. - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Úklidový pracovník/ce, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 60 - CZK za hodinu

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/ce Zavedená úklidová firma přijme zaměstnance pro úklid domova důchodců. Jedná se o úklid pokojů, soc.zařízení,
ESSAT CZ, s.r.o. - 2016-04-15 - Zlínský kraj

UKLÍZEČ/KA, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 10500 - CZK měsíčně

Úklidové práce, praní prádla, žehlení, pomoc při výdeji jídla, umývání nádobí, práce dle potřeby. Pracovitost,
Oblastní charita Uherský Brod - 2016-05-02 - Zlínský kraj

Vedoucí řízení jakosti/vedoucí skladu MTZ , Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu - 25000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě
Pracoviště Kroměříž - Klíčové činnosti: Tvorba a údržba dokumentace systému jakosti, Účast na interních a externích auditech, Kontrola CP
KMOTR - Masna Kroměříž a.s. - 2016-07-15 - Zlínský kraj

Všeobecná sestra s osvědčením, Všeobecné sestry s osvědčením - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Přijmeme všeobecnou sestru Náplň práce: poskytování zdravotní péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu Typ pracovního poměru: úvazek Požadavky: · vzdělání
\"HVĚZDA z.ú.\" - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Výrobní dělník/ce v potravinářské výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě - 70 - 80 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Potravinářský průkaz, spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdrav. stav. Manipulace a pomocná práce, skládání do košů, čištění surovin, ruční etikety, přísun skla, vykládka
Slovácká Fruta, a.s. - 2016-03-10 - Zlínský kraj