Práce Svářeč - dělník v kovovýrobě, Svářeči Olomoucký kraj FENIX s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Svářeč - dělník v kovovýrobě, Svářeči

AKTUALIZACE 27.1.2016 První kontakt osobní, telefonický nebo písemný! Zaměstnavatel požaduje - svářečský průkaz TIG - praxe nepožadována - zodpovědnost, samostatnost a flexibilita - chuť se učit novým věcem Pracovní doba: 5:30 - 13:45hod, 13:45 - 22:00hod Místo výkonu práce: FENIX s.r.o., Jaroslava Ježka 1338/18a, 79001 Jeseník 1 Zaměstnavatel nabízí - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - 13-tý a 14-tý plat ve výši průměrné mzdy nad rámec výše uvedené měsíční mzdy pří splnění HV - po odpracování určité doby příspěvek na penzijní připojištění a věrnostní odměny Zájemci se mohou hlásit: - zasláním písemné přihlášky a stručného životopisu (CV) na e-mail: technik (at) fenixgroup.cz - osobně každe pondělí vždy od 8:00 - 11:00hod - telefonicky na tel. čísle 584 495 443

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: FENIX s.r.o.

Forma kontaktu: Martin Smital, ředitel

Job krátký popis: Svářeči, řezači plamenem a páječi

Země: Česká republika

Kraj: Olomoucký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka projektového managera, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Železniční 6, Olomouc. Požadujeme: středoškolské vzdělání, nejlépe technické směru; výborná znalost AJ slovem i písmem; velmi dobrá znalost
OTSUKA BRANO s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Asistent/ka ředitele, Sekretáři (všeobecní) - 12100 - 20000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Nástup možný IHNED. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: r.oralek (at) posudek.com - telefonicky na čísle 731 652 808 - osobně na adrese místa výkonu práce
Oceňovací a znalecká kancelář s.r.o. - 2016-05-28 - Olomoucký kraj

Asistentka prodeje luxusní módy, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Firma W LINIE s.r.o. hledá do studia OLYMPIA Olomouc samostatnou, schopnou a komunikativní uchazečku s příjemným vystupováním a reprezentativním vzhledem. Nabízíme kreativní práci
W LINIE s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

HOTEL TENNIS CLUB s.r.o. - 2016-05-15 - Olomoucký kraj

CNC soustružník, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 135 - 175 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadavky: vyučení v oboru případně strojní průmyslová škola, praxe nutná, samostatnost, flexibilita. Mzda: 135 - 175 Kč/hod., dle praxe. Pracoviště: Smetanova č.p. 1196/9, Olomouc. Nástup možný
Frenos s. r. o. - 2016-04-25 - Olomoucký kraj

Dělník/dělnice papírenská výroba, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Hrací karty 1884 s.r.o. - 2016-03-19 - Olomoucký kraj

Doručovatel/ka listovní - pěší, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 74 - CZK za hodinu

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol bez praxe. Možnost přechodu na HPP. Náplň práce: poskytování služeb v souladu s poštovními a obchodními
Česká pošta, s.p. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Fyzioterapeut/ka, Fyzioterapeuti s osvědčením - 16240 - 26500 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Doba určitá, zástup za PN. Práce s dětskými pacienty nebo pacienty s DMO, Vojtova metoda, Bobath - výhodou. Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu.
Dětské centrum Ostrůvek, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Lékař/ka se specializací rehabilitační a fyzikální medicína, Lékaři specialisté - 35000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Na zkrácený nebo plný úvazek dle dohody. Mzdové podmínky budou upřesněny při osobním jednání. Vhodné i pro důchodce. Kontakt: telefonicky
Státní léčebné lázně Bludov, státní podnik - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Lektor anglického jazyka rodilý mluvčí (americká angličtina), Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Lektoři jazyků
Rodilý mluvčí s didaktickými schopnostmi - americká angličtina. Místo výkonu práce: U stadiónu č.p. 1205/10, Nová Ulice, 779 00 Olomouc. Jedná se o zkrácený prac. úvazek
Mgr. Pavel Pospíšil - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Lisař, zámečník, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 12100 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Na dobu určitou. Pracovní náplň: lisování a přípravné práce pro dělení, lisování a kontrolu polotovarů a výrobků. Manipulace
MDL s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pož.: vzděl. SŠ strojní zaměření, znalost NJ nebo AJ, ŘP sk. B, praxe na obdobné pozici výhodou, znalost práce na PC, komunikativnost. Prac. doba: 7:00 - 16:00 hod. Pracoviště: Hamerská č.p. 728/21, Holice,
Ložiska VILIM spol. s r.o. - 2016-03-31 - Olomoucký kraj

Obsluha výrobní linky, Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Společnost NUTREND D.S., a.s. hledá uchazeče na pozici Obsluha výrobní linky. Požadujeme: minimální vzdělání - střední odborné (vyučen),
NUTREND D.S., a.s. - 2016-03-04 - Olomoucký kraj

Obsluha zemních strojů - bagr, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Místo výkonu práce: území ČR podle zakázek. Pož.: platný strojní průkaz, profesní a zdravotní způsobilost. Jedná se o práci na celém území ČR,
BV Bau s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Ostraha - prac. Šumperk, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 10000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracoviště: EPCOS s.r.o., adresa: Feritová 1, 787 15 Šumperk. Informace o pracovním místě: obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-05-15 - Olomoucký kraj

Pomocný/á kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 10000 - CZK měsíčně

První kontakt telefonický! Požadavky zaměstnavatele: - spolehlivost, flexibilnost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci Zaměstnavatel nabízí bezplatné stravování Jedná
Alteris s.r.o. - 2016-02-28 - Olomoucký kraj

Pomocný dělník v třidírně odpadu, Třídiči odpadů - 10200 - CZK měsíčně

Třídiči odpadů
Jedná se o práci v třídírně odpadu převážně plastů, dotyčný nesmí být barvoslepý. Normová mzda. Práce je fyzicky náročná v nezatepleném prostoru.
BENGERAN FAN s.r.o. - 2016-04-12 - Olomoucký kraj

Pracovník/ce úklidu, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Úklidové práce: úklidové práce stejného druhu s použitím základních úklidových pomůcek (koště, hadr, prachovka, mop,
Čistící stroje s.r.o. - 2016-04-12 - Olomoucký kraj

Pracovník výzkumu a vývoje, Chemičtí technici pro technický rozvoj, výzkum a vývoj a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - 35000 CZK měsíčně

Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech
Nástup dohodou. Požadujeme: technické/chemické vzdělání. Nutná aktivní znalost AJ. Praxe v obdobném oboru vítána (obaly, výroba,
MT TAPES s.r.o. - 2016-04-12 - Olomoucký kraj

Servisní mechanik - pneuservis, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 19000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Pžadujeme: - vyučení v oboru opravárenství nebo mechanizace Poznámka: výhledově možnost výkonu práce v Olomouci Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail:
SIBOM s.r.o. - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Správce sítě, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Popis činnosti: správa Active Directory (politiky, uživatele počítače), SCCM nasazení na počítačích, konfigurace, instalace a aktualizace aplikací, správa Windows serveru, WMware zálohovacího
Vojenská nemocnice Olomouc - 2016-06-04 - Olomoucký kraj

SPRÁVCI OBJEKTŮ , Správci objektů - 8000 - CZK měsíčně

Správci objektů
Nástup ihned. VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Nástup ihned. Požadavky: manuální/řemeslná zručnost. Zkušenosti v zahradnictví výhodou. PD: Po-Čt 8:00-12:00 hod. Životopisy
Ladislav Juhász - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

STAVĚČI PECÍ, Montážní dělníci mechanických zařízení - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Nástup ihned. Osobní kontakt pouze po tel. domluvě paní Háderová tel.: 605 277 026 (volat v době 8:30-14:00 hod.). Několikaletá praxe v dělnické profesi, manuální zručnost, schopnost
KITTEC, a.s. - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Technolog tvářecích procesů, Strojírenští technici technologové, normovači - 24000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Náplň práce: - tvorba a provádění změn technologické dokumentace v informačním systému SAP - analýza příčin odchylek ve výrobním procesu na provoze Lisovna a návrh
MORA MORAVIA, s.r.o. - 2016-06-14 - Olomoucký kraj

Telefonní konzultant/-ka, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Stavíme nový tým operátorů pro našeho významného partnera. Hledáte dobře placenou práci? Práci s přívětivou pracovní dobou?
Ranger Communication Centres a.s. - 2016-04-21 - Olomoucký kraj

Vedoucí oddělení řízení lidských zdrojů na odboru kancelář ředitele , Ostatní řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů - 19360 - 29100 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů
Charakteristika vykonávané práce: zpracovávání Personální strategie v návaznosti na strategické záměry kraje v kontextu řízení
Olomoucký kraj - 2016-05-11 - Olomoucký kraj

Vedoucí prodejny potravin , Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 10250 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Baví vás práce s lidmi? Spokojenost zákazníků je pro vás výzvou? Do naší prodejny přijmeme "vedoucí/ho prodejny". Náplň práce: - vedení prodejny - kompletní
JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh - 2016-08-10 - Olomoucký kraj

Výpomoc při stavbě bazénů, Ostatní pomocní pracovníci - 80 - 90 CZK za hodinu

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Mountfield a.s. - 2016-04-12 - Olomoucký kraj

Zámečník - mechanik, Zámečníci strojů - 20000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: vzedek (at) a-azv.cz; - telefonicky na čísle 775 555 888 - Ing- Vítězslav Zedek Místo výkonu
ANTARES - AZV s.r.o. - 2016-02-22 - Olomoucký kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 20000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Nástup možný IHNED. Požadujeme: - zdatnost; samostatnost; praxe 2 roky Zájemci se mohou hlásit u pana Aloise Pompy - osobně na adrese : Měrovice nad Hanou 56, dne 25.7.2016 v 09.00 hod Místo výkonu práce:
Alojz Pompa - POMSTAV - 2016-08-17 - Olomoucký kraj