Práce TECHNICKÝ PRACOVNÍK - NORMOVÁNÍ A RACIONALIZACE PRÁCE, Strojírenští technici technologové, normovači Kraj Vysočina ŽĎAS, a.s. - nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK - NORMOVÁNÍ A RACIONALIZACE PRÁCE, Strojírenští technici technologové, normovači

Požadavky: SŠ v oboru obrábění kovů, znalost práce s PC (Word, Excel, firemní intranet - normativy), praxe v oboru min. 5 let, orientace v oblasti normování a racionalizace práce Popis práce: tvorba normativů; kontrola vystavených výkonových norem, pracovních tříd a pracnosti; sledování a vyhodnocování plnění výkonových norem; sledování a vyhodnocování objemů objektivních norem časů u rotačního obrábění

Minimální plat: 19000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ŽĎAS, a.s.

Forma kontaktu: Mgr. Dana Fialová, pers. odd.

Job krátký popis: Strojírenští technici

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

agronom - šlechtitel, Specialisté v oblasti agronomie - 19000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti zemědělství, lesnictví a rybářství

Sativa Keřkov, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Asistent/asistentka právníků, Všeobecní administrativní pracovníci - 11000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce Jihlava, Telečská 7. U kandidátů/kandidátek se předpokládá: - min. SŠ vzdělání s maturitou - znalost min. 1 světového jazyka - odpovědnost, časová
Zápotočný Milan, JUDr., advokát - 2016-03-01 - Kraj Vysočina

Asistent/-ka pedagoga, Asistenti pedagogů - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů

Základní škola Želiv, okres Pelhřimov - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTO EURODIESEL s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

brusič kovů, Brusiči nástrojů a kovů - 35000 - 35000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Náplň práce:Broušení, úprava a leštění nerezových povrchů. Možnost zaškolení. Dobrý zdravotní stav podmínkou. Možnost mzdy
TENEZ a.s. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Restaurace Jízdárna, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA , Pracovníci ve službách a prodeji - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci ve službách a prodeji

Líšenský Dvůr s.r.o. - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

DĚLNÍK NA PILE, Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva - 14000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé dřeva
Místo výkonu práce PILA SVATOSLAV 47. Pracovní poměr na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou. Mzda od 14 000,- - dle praxe, pracovního nasazení. Sezónní práce
Zdeňka Žáková - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

obchodník, Obchodní zástupci - 15000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Hledáme týmové hráče/hráčky, kteří sdílejí naši představu, naši vizi a naše společné hodnoty, tj. že pěnovým materiálem děláme svět bezpečnější a
VEXPO CZ s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Operátor/ka lisu a výstupní kontroly, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva
Místo výkonu práce Jihlava, Na Hranici 6. Náplň práce: - obsluhuje lis a nanáší melaminový film na desku - provádí výstupní
KRONOSPAN CR, spol. s r.o. - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 60 - 65 CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

EUREST, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA, Pomocní kuchaři - 70 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

TKS spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka v Řeznictví-uzenářství, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Karel Prchal - 2016-05-05 - Kraj Vysočina

Prodejce zemědělské techniky, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 18000 - 30000 CZK měsíčně

ŘP sk.B, příjemné vystupování, zájem o techniku, zkušenosti a praxe výhodou, prémie = procenta z prodeje. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, malý kolektiv, dobré pracovní
MULTOS s. r. o. - 2016-04-25 - Kraj Vysočina

PROVOZNÍ PENZIONU, Provozovatelé malých penzionů - 12500 - CZK měsíčně

Hospodyně v domácnostech

Poslední míle s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

referent/ka účetnictví, Účetní všeobecní - 20000 - 21000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

Lesy České republiky, s.p. - 2016-03-09 - Kraj Vysočina

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 21000 - 22000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Znojemská 80, rozvoz zboží - region Vysočina. Požadujeme ŘP skup B+C, profesní průkaz výhodou, nutná fyzická
PK Drive s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Třebíč. Přijmeme řidiče sk. C s kartou řidiče z Třebíče a okolí. Životopisy a případné informace kontaktujte email
VRTAL s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Řidič potravinářských cisteren, Řidiči cisternových vozů - 25000 - CZK měsíčně

ERNEKS INVEST s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

samostatný zámečník, svářeč - CO2, Svářeči - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
- platný svářečský průkaz CO2, znalost výkresové dokumentace, samostatnost, flexibilita, ochota se učit novým věcem - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, Jiné výhody
ADH-PLOTY s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Seřizovač, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 18500 - 23000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Pro provoz v Pelhřimově hledáme šikovné seřizovače výrobních strojů v potravinářství. Požadujeme: - vzdálání technického směru;
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

Šička, Obsluha šicích a vyšívacích strojů - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha šicích a vyšívacích strojů
Místo výkonu práce Plandry 3. Šička – max. dvousměnný provoz, vyučen í nebo praxe v oboru výhodou. Požadujeme manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu, chuť pracovat. Doprava z Jihlavy
STAALBOEK s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

specialista na 3 D modelace a vizualice, Specialisté archiváři, kurátoři a správci památkových objektů - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté archiváři a kurátoři
Ředitelka Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Telči vypisuje výběrové řízení na místo Specialista na 3D modelace a vizualizace v
Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

stavbyvedoucí, Řídící pracovníci stavebního provozu - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví

Vanderlaan s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Střihač textilu v oděvní výrobě, Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - 13000 - 13000 CZK měsíčně

Modeláři oděvů, střihači a pracovníci v příbuzných oborech
Práce na řezacím automatu v třísměnném provozu. Požadujeme: fyzickou zdatnost, základní znalost práce na PC, praxe v oboru výhodou Nabízíme:
ALTREVA spol. s r.o. - 2016-05-02 - Kraj Vysočina

Terapeut, adiktolog, Ostatní fyzioterapeuti specialisté - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Fyzioterapeuti
Místo výkonu práce Jihlava. Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 3.
Diecézní charita Brno - 2016-02-28 - Kraj Vysočina

vedoucí konstrukce, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 25000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Náplň práce: vedení týmu konstruktérů a technologů, konstrukční a vývojová práce v CAD programech. Požadujeme: znalost programů Solidworks, popř. Inventor, znalost AJ (min. na úrovni
TENEZ a.s. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

vedoucí směny v odd. lahůdky, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 19000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Kaufland Česká republika v.o.s. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

Zdravotně sociální pracovník, Sociální pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně postižené) - 13920 - 20970 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Zájemci předloží písemnou žádost o zaměstnání a životopis, které musí obsahovat tyto náležitosti: • jméno, příjmení, titul zájemce, • datum narození
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace - 2016-04-28 - Kraj Vysočina