Práce telefonní operátor/ka, Operátoři telefonních panelů Kraj Vysočina mojeuspora.cz s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
telefonní operátor/ka, Operátoři telefonních panelů

- telefonické kontaktování stávajících i nových zákazníků s vybranými produkty a službami pro naše partnery, samostatné vedení obchodních případů - příjemný hlasový projev bez vad řeči, komunikativnost, chuť a schopnost učit se, flexibilita, samostatnost Zašlete svůj životopis na e-mail nebo si domluvte osobní pohovor na tel.č., Jiné výhody - bonusy, pravidelná školení

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: mojeuspora.cz s.r.o.

Forma kontaktu: Irena Jelínková

Job krátký popis: Operátoři telefonních panelů

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník - telefonní operátor, Všeobecní administrativní pracovníci - 12500 - 25000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Přijmeme zaměstnance na pozici asistent administrativy. Popis pracovní činnosti: - správa a archivace smluv, práce na PC (MS Office, interní databáze) - zákaznický servis (fakturace, řešení
STABIL ENERGY s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

AUTOMECHANIK - Měřín, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 11000 - 16000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Ing. Stanislav Pařízek - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

CÍDIČ Z OKUJÍ , Leštiči nástrojů a kovů - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů

ŽĎAS, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

DĚLNÍK/CE DO POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - Nížkov, Zpracovatelé ovoce, zeleniny a příbuzných produktů - 10500 - CZK měsíčně

Konzerváři ovoce, zeleniny a příbuzných produktů

FRITAGRO Nížkov, s.r.o. - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

DĚLNÍK NA BALENÍ VÝROBKŮ DO OBALŮ, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

DominArt, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ELEKTROMECHANIK, Elektromechanici - 65 - 100 CZK za hodinu

Elektromechanici a seřizovači
Přijmeme pracovníka na dohodu s možností pozdějšího HPP. Náplň práce: montáž a opravy plynových spotřebičů. Výhodou - znalost vyhlášky 50/1978 Sb. min. § 5. Vyučení
Jan Chudoba - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Galvanizér, Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
Místo výkonu práce Jihlava, Znojemská 54. Požadavky: •SOU nebo SŠ •základní znalost galvanotechniky a praxe v oboru vítána •znalost výkresové výrobní dokumentace
JIHLAVAN, a.s. - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

halový dělník - vážič, manipulant, Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 17000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
manipulace se zásilkami do 50 kg, ranní vykládka od 6 do 8 hodin, odpolední vykládka od 13 do 21 hodin, zaměst. výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. platy, 1x prac. den v týdnu je volný
PPL CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

jeřábník, Obsluha jeřábů - 30000 - CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Roman Kovář - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Kadeřník/ce, Kadeřníci - 15000 - CZK měsíčně

Kadeřníci

Jana Hudínková - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

kuchař,- ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

S.M.K., a.s. - 2016-04-25 - Kraj Vysočina

odborný referent / vrchní referent Oddělení vymáhací, Pracovníci veřejné správy v oblasti daní - 18170 - CZK měsíčně

Pracovníci veřejné správy v oblasti daní
Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 26. 2. 2016 tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Operátor flockovací linky, Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Náplň práce: obsluha automatické flockovací linky, ruční stříkání lepidla, nanášení flocku, kontrola linky, základní údržba, seřízení a opravy
HOEKO - Automotive s.r.o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 60 - 65 CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

EUREST, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

POMOCNÝ DĚLNÍK VE VÝROBĚ, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

NÁBYTEK POHODA s.r.o. - 2016-02-23 - Kraj Vysočina

Pracovníci do výroby hliníkových dveří, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, U Rybníka 17. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, přesnost, vysoké pracovní nasazení, vzdělání technického směru. Nabídky
Mytherm s.r.o. - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK PŘÍJMU A VÝDEJE MATERIÁLU PRO PLASTOVOU VÝROBU, Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce Polná, Resslova 1046. Požadujeme: SOU /strojní, technické/, oprávnění k řízení VZV, praxe na obdobné pozici
DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o. - 2016-05-20 - Kraj Vysočina

Prodejce telekomunikační techniky, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 14000 - 24000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Brněnská 74, Jihlava. Náplní práce je prodej zboží na naší prodejně Space, což je prodejna s telekomunikační technikou. Hledáme zodpovědného,
S E T O S spol. s r.o. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

Prodejce zemědělské techniky, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 18000 - 30000 CZK měsíčně

ŘP sk.B, příjemné vystupování, zájem o techniku, zkušenosti a praxe výhodou, prémie = procenta z prodeje. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, malý kolektiv, dobré pracovní
MULTOS s. r. o. - 2016-04-25 - Kraj Vysočina

Provozní zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Batelov, Tovární 2. - oprava strojů a zařízení, - zámečnické práce, - provádění preventivní
MOTORPAL, a.s. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Řidič - kurýr, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Pavel Halsch - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Skladník s VZV - noční překládka, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu práce Jihlava, Pávov. Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení,
INDEX NOSLUŠ s.r.o. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Plandry E3. Pracovní náplň: • Příjem a výdej materiálu z a do výroby • Manipulace se zbožím fyzicky a s VZV • Inventury tzn. odpovědnost za fyzický
STAALBOEK s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

TECHNIK KVALITY - ZÁKAZNICKÁ KVALITA, Strojní inženýři kontroly a řízení kvality - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim
NEA engineering s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Telefonní operátor/ka, Operátoři telefonních panelů - 75 - 130 CZK za hodinu

Operátoři telefonních panelů
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: veronika.monicova (at) databuilding.cz nebo volat na tel.č.: 778 548 087 v době PO - Pa od 8,00hod. - 18,00 hod. a domluvit pohovor Místo výkonu práce -
DATA Building s.r.o. - 2016-07-28 - Ústecký kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 15000 - CZK měsíčně

TRIMEN STAV, s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 13000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

DOSTAV HB s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina