Práce účetní, Účetní všeobecní Jihomoravský kraj CROMTRYCK s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: účetní, Účetní všeobecní

První kontakt emailem nebo telefonicky. (8-16 hod.) Náplň práce: evidence faktur přijatých, vydaných, banka, cestovní náhrady, evidence drobného majetku Zaměstnanecké výhody: stravenky, zotavená, podpora mimoprac. aktivit Místo výkonu práce: Jiřího z Poděbrad č.p. 26, Hrušovany u Brna

Minimální plat: 13000

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: CROMTRYCK s.r.o.

Forma kontaktu: Dagmar Hlaváčková

Job krátký popis: Úředníci v oblasti účetnictví

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Barmani - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Barmani

ZELENÝ PRODUCTION s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

SPA Resort Lednice s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

dělník/ce dřevovýroby (truhlář), Manipulační dělníci ve výrobě - 75 - 85 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracoviště: pila Prušánky. Výroba palet, dřev. obalů, beden apod., obsluha kotočových pil, formátovací pily, rozmítací pily, obsluha vys. vozíku. Kontakt na tel. 724 913 769 nebo osobně od
Obchod - služby spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Elektroúdržbář, Provozní elektromechanici - 17500 - 19000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Požadujeme: - střední odborné vzdělání - znalost vyhlášky 50 - znalost Simatic, Allen Bradley PLC - základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků a princip jejich činnosti -
FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Frézař kovů - seřizovač a obsluha konvenční frézy, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 17000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
- praxe v oboru frézař, brusič - výhodou práce na NC frézkách - podle výsledků zapracování, možné získat pracovní smlouvu na dobu neurčitou, Dovolená navíc,
BMT Medical Technology s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Kontaktní terénní sociální pracovník , Ostatní všeobecné sestry se specializací - 23000 - 25000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství
Náplň práce: - odborná zdravotní péče poskytovaná v domácím prostředí pacientů na základě doporučení ošetřujícího lékaře. Praxe u lůžka výhodou.
Diecézní charita Brno - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 110 - 110 CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Anna Nešporová - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Lékař biochemie, Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - 23460 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti: ŘP sk. B- výhodou, Speciální odborné požadavky nejsou kladeny. Ochota se učit. Poznámka k volnému místu: Firma s dlouhou tradicí nabízí trvalé
IVEP, a.s. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

MZDOVÝ/VÁ ÚČETNÍ, Mzdoví účetní - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Mzdoví účetní
11.4.2016 - zpracování mezd a veškeré mzdové agendy, praxe v oboru a znalost software Helios vítána, ÚSO s maturitou - nejlépe OA, jednosměnný provoz - pruž. prac. doba, týden dovol.
TRANSROLL - CZ, a.s. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Oční optik / optička, Ostatní specialisté v oblasti oční optiky a optometrie - 15000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti optiky a optometrie

OPTIKA NOVA, s.r.o. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Personální referenti - 15800 - 20800 CZK měsíčně

Personální referenti
Požadované dovednosti Středoškolské, případně vyšší odborné vzdělání, nejlépe se zaměřením na personalistiku a lidské zdroje, minimálně 5 let odborné praxe
Mendelova univerzita v Brně - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK ODĚVNÍ VÝROBY - ŽEHLÍŘ/ŽEHLÍŘKA, Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená - 11700 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na úpravu a výrobu textilních, kožešinových a kožených výrobků jinde neuvedená
10.2.2016 - finální žehlení pánských a dámských oděvů na míru, obsluha tvarovacích žehlících lisů i ruční žehlení,
Moravské oděvní závody k.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pracovník přímé obslužné péče, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 13000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Do našeho Domova pro seniory v Brně - Židenicích hledáme pro posílení týmu pracovníka přímé obslužné péče. Prioritou je empatický
LUMINA - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Programátor PLC, Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - 35000 - CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Náplň práce spolupráce při přípravě a konstrukci nových projektů programování řídících systémů a vizualizace uvádění
I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Provozní údržbář areálu, Provozní pracovníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci

ČSAD Brno - Černovice, a.s. - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Referent/ka prodeje zámečnických výrobků, Obchodní referenti - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, řidičský průkaz sk. B, aktivní znalost německého nebo anglického jazyka, výborné komunikační schopnosti, organizační schopnosti,
ESB Rozvaděče, a.s. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

řidič sk. B, C, D, E, Řidiči tahačů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

JEVENmax s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Šéfkuchaři v pohostinství - 20000 - CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři

Big Vision, s.r.o. - 2016-03-26 - Jihomoravský kraj

SEŘIZOVAČ-OPERÁTOR OBRÁBĚCÍCH CNC STROJŮ, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 17000 - 23000 CZK měsíčně

SEŘIZOVAČ-OPERÁTOR OBRÁBĚCÍCH CNC STROJŮ NÁPLŇ PRÁCE: - obor společnosti: výroba ložisek - obsluha a seřízení CNC strojů, dohled nad procesem výroby, údržba a drobné
PP&T consult s.r.o. - 2016-03-08 - Jihomoravský kraj

servisní technik , Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 16000 - 26000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Obchodně servisní firma s celorepublikovou působností se sídlem v Brně, se zaměřením na prodej a servis technologie pro pneuservisy a autoservisy, hledá do trvalého
REMA TIP TOP INCO - CZ spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

Bořivoj Čada - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladový operátor/ka TOPTRANS, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - CZK měsíčně

ČSAD Hodonín a.s. - 2016-02-19 - Jihomoravský kraj

Svářeč v ochranné atmosféře, Svářeči - 20000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

BMT Medical Technology s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

účetní, Účetní všeobecní - 16000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

INTERMONT s. r. o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Uklízeč v kancelářích - prac. Brno, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 7000 - CZK měsíčně

Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid kanceláří - vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků,
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Večerní úklid - Brno, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 5000 - CZK měsíčně

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Úklidové práce v obchodním centru • Práce ve směnách
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Všeobecné sestry s osvědčením, Všeobecné sestry s osvědčením - 16000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Životopis posílat na e-mail: marie.novotna (at) mojeambulance.cz Zdravotní sestra do ordinace praktického lékaře pro dospělé, nástup dle dohody v průběhu ledna 2016. SŠ zdravotní, praxe min. 3 roky. Nutná
MOJE AMBULANCE a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

zámečník, Zámečníci strojů - 75 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavek: výuční list, čtení výkresové dokumentace. Mzda od 75 Kč/hod. Pracovní doba: 7,5 hod + 0,5 hod přestávka. Životopisy zasílat na e-mail.
Bustec production s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj