Práce UČITEL NA STŘEDNÍ ŠKOLE S APROBACÍ MATEMATIKA, Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách Jihočeský kraj Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s. - nabídky práce

UČITEL NA STŘEDNÍ ŠKOLE S APROBACÍ MATEMATIKA, Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

Požadavky: kvalifikace na SŠ s aprobací Matematika, případně student s příslušnou aprobací. Svůj strukturovaný životopis posílejte na adresu cizek (at) stredniskola.cz

Minimální plat: 23000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele:
Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.

Forma kontaktu: Mgr. Vladimír Čížek

Job krátký popis: Učitelé na středních školách

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší vzdělání, včetně vysokoškolského

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 4500 - 5500 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Jedná se o administrativní činnosti - přijímání, zadávání objednávek do PC, tisk dodacích listů apod... Požadujeme zodpovědnost, svědomitost Jedná se o zkrácený
Galaxie spol. s r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Asistentka, Sekretáři (všeobecní) - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Hledáme obchodní asistentku jako posilu pro naši značkovou vzorkovnu a kancelář v Táboře. Stálá pracovní doba, úzký kolektiv spolupracovníků, rostoucí firma. Znalost práce
##pracodawca## - 2016-03-12 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK VÝROBY, Ruční baliči - 55.1 - CZK za hodinu

Ruční baliči

Služba, výrobní družstvo - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

DPP - UKLÍZEČKA, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 3900 - CZK měsíčně

Vertigo RS s.r.o. - 2016-03-23 - Jihočeský kraj

INSEMINAČNÍ TECHNIK, Chovatelé a ošetřovatelé prasat - 15000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

MAVELA a.s. Dynín - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

jeřábník, Obsluha jeřábů - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
vyučení v jakémkoliv oboru, v technickém výhodou; jeřábnický průkaz D; ŘP skup. C; na dobu určitou s možností prodloužení; pracovní
PKD, s.r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

KONTAKTNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - 13000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Náplň práce: kontaktní práce s uživateli drog Požadujeme: vzdělání VOŠ nebo VŠ humanitního nebo sociálního zaměření, trestní
Arkáda - sociálně psychologické centrum, z.ú. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

KONTROLOR/KA KVALITY, Manipulační dělníci ve výrobě - 100 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Požadujeme: spolehlivost, zručnost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, samostatnost, flexibilitu Náplň práce: vizuální kontrola automobilových součástek
Enter-Prise Sorting, s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

kontrolor/ka plastových dílů pod světelnou lupou, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 14000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Náplň práce: vizuální kontrola plastových dílů pod světelnou lupou, práce v čistém prostředí Požadavky na zaměstnance: dobrý
ing. Václav Rachač - WARA - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

Kontrolor kvality, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 16000 - CZK měsíčně

Oblast Vašich úkolů: vzorování nových výrobků na zákazníky podle metodiky VDA, uvolňování prvních kusů při začátku výroby
A. Pöttinger, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Obsluha obráběcího stroje CNC , Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Popis: Třískové obrábění, obsluha obráběcího stroje CNC (soustruh, frézka) Fyzicky nenáročná práce, obrábění kusů max. do 6 kg Práce na hlavní pracovní
LARM a.s. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

OPERÁTOR/KA , Operátoři telefonních panelů - 15000 - CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů

VARAPED 02 s.r.o. - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

OSTRAHA MAJETKU A OSOB, Pracovníci ostrahy, strážní - 75 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracovní pozice vhodná i pro osoby se zdravotním postižením Místo výkonu práce: České Budějovice - prodejna Rosman Ostraha osob a majetku, pochůzková činnost,čistý rejstřík
PREVENTA service s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Pomocná síla do lakovny, Pomocní dělníci ve výrobě - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocná síla do lakovny - vzdělání základní i vyšší. Pracoviště Mirkovice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Nástup ihned. Mzda
BBO FINECOLOR s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Pomocný kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 14000 - CZK měsíčně

Pomocný kuchař/ka - vzdělání vyučení v oboru v jakémkoliv oboru, možno i absolvent. Pracoviště Dolní Dvořiště. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba nepřetržitá.
Trans World Hotels & Enterainment, a.s. - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

pracovníci v zemědělství, Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství - 14000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve smíšené hospodářství
Místo výkonu práce: Libořezy; ŘP skup. B a T; morální bezúhonnost; na dobu určitou 1 rok; pracovní doba jednosměnná turnusová včetně
Daně Máca s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Předák v podkladovně, Seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - 95 - 105 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů
Předák v podkladovně - vzdělání vyučení v technickém oboru. Náplň práce: seřizování a obsluha strojů. Požadujeme: odpovědnost, spolehlivost,
LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s. - 2016-02-26 - Jihočeský kraj

Prodavač uzenin a lahůdek Třeboň, Prodavači potravinářského zboží - 17000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Libor Novák - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

prodejce nových vozů ŠKODA, Pracovníci v oblasti prodeje - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje
"V rámci růstu naší společnosti hledáme a posilujeme týmy o prodejce nových vozů na pobočce Tábor. Hledáme zodpovědnou, týmovou, komunikativní, pozitivní a zákaznicky
CB Auto a.s. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

provozní elektrikář, Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení - 20000 - CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení
Práce ve třísměnném provozu až nepřetržitém provozu Pracovní úvazek plný Pracovní poměr na dobu neurčitou Nástup možný ihned POŽADAVKY: vyučení v oboru elektrikář
Brabant Alucast Czech, Site Strakonice s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič - rozvoz hotových výrobků, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - CZK měsíčně

Požadavky: - ŘP sk. C, profesní průkaz, karta řidiče do digitálního tachografu, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost dle zákona (nad 7,5 t).
Vodňanská drůbež, a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Seřizovač, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 16000 - 26000 CZK měsíčně

Popis: Seřizování CNC strojů, jde o soustruhy a frézy Třísměnný provoz, obor: třískové obrábění Požadavky: Vyučení v technickém oboru, nejlépe obráběč
LARM a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Snídaně + úklid , Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 80 - CZK za hodinu

Snídaně + úklid - vzdělání vyučení. Pracoviště Č. Krumlov, Pension Pod Skalkou. Dohoda o provedení práce, prac. doba jednosměnná. Nástup
Luboš Janovský - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

sociální pracovník pro službu sociální rehabilitace, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 11250 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Rozvržení pracovní doby: pondělí až čtvrtek Požadujeme: splnění odborné způsobilosti dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, znalost práce na PC (Word,
MESADA, občanské sdružení - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Uklízečka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 65 - 65 CZK za hodinu

Strojírenská firma v Českých Budějovicích přijme uklízečku pro úklid kancelářských prostor, sociálních zařízení
JOSA s.r.o. - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

Velitel/ka směny - České Budějovice - 80,- Kč/h., Pracovníci ostrahy, strážní - 16000 - CZK měsíčně

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Obsluha zařízení operačního střediska • Pochůzková činnost • Intervence v případě výskytu
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

vodoinstalatér, topenář, Instalatéři ústředního topení - 100 - CZK za hodinu

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

KAVAS a.s. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj