Práce Uklízeč v kancelářích - prac. Třebíč, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech Kraj Vysočina FORCORP Human Resources spol. s r.o. - nabídky práce

Uklízeč v kancelářích - prac. Třebíč, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Pracoviště: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ, Žerotínovo nám. 17/1, 674 01 Třebíč. Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků na nábytku, úklid sociálního zařízení, otření prachu. Směnnost: ranní, odpolední. Pracovní úvazek: zkrácený. Mzda: 55 - 65,- Kč/hod. + osobní ohodnocení. Nástup ihned. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP). Požadujeme: Výpis z rejstříku trestů, spolehlivost. První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky. Kontakt: 723 612 506, email: rakusova (at) forcorphumanresources.cz. Zaměstnavatel se na adrese pracoviště nezdržuje.

Minimální plat: 7000

Hodin týdně: 30

Jméno zaměstnavatele: FORCORP Human Resources spol. s r.o.

Zaměstnavatel adresa: Hodolanská 413/32, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Forma kontaktu: Jana Rakusová

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Druh pracovního poměru: Částečný úvazek

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

asistent/ka ředitele, Sekretáři (všeobecní) - 17000 - CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)

KOPECKY - CHEOPS s.r.o. - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

ASISTENTKA, Odborní asistenti v administrativě - 15000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Nabízíme: - zázemí prosperující dopravní firmy s 23 letou historií, doplňující školení v rámci firmy, jazykové kurzy, možnost seberealizace, stabilní
TRANS - SPEDIT s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Autoelektrikář, Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - 23000 - 25000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Firma AUTOSALON KUDRNA, zástupce vozů značky Renault a Dacia v Humpolci, Okružní 1345, hledá pro svůj tým šikovného AUTOELEKTRIKÁŘE Co Vám můžeme nabídnout? • Zázemí stabilní
AUTOSALON KUDRNA CZ a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

FAEMA DUE s.r.o. - 2016-05-04 - Kraj Vysočina

dělník - dělnice do výroby, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

Ondřej Vachta - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

DĚLNÍK V ELEKTROTECHNICE, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 53 - provádí montážní práce dle technologických postupů a návodek Požadujeme: - min. SOU (ideálně strojírenského
TESLA Jihlava, s.r.o. - 2016-02-23 - Kraj Vysočina

Doručovatel listovní motorizovaný, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 13480 - 15310 CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
" příprava listovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností " uložení nedoručených zásilek na ukládacích
Česká pošta, s.p. - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

ELEKTRIKÁŘ - SILNOPROUD, Stavební a provozní elektrikáři - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

Michal Tretera - 2016-03-20 - Kraj Vysočina

KADEŘNICE, Kadeřníci - 72 - CZK za hodinu

Kadeřníci
Pomocné práce v kadeřnictví- úklid,mytí vlasů, barvení popř. střihání - kvalitní, pracovitá, ochotná, slušná osoba. V případě vzájemné spokojenosti
Petra Chlandová - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

Konzultant/ka značkové prodejny Jihlava, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 17000 - 27000 CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
Místo výkonu práce Jihlava, Hradební 1. Denním chlebem konzultantů na našich značkových prodejnách je aktivní prodej ve smyslu zjišťování potřeb zákazníků a hledání
T-Mobile Czech Republic a.s. - 2016-05-12 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KA - Velké Meziříčí, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 19000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Olga Lendělová - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

Kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, masarykovo nám. 59. Vyučení nebo praxe v oboru výhodou. Vstřícný přístup k zákazníkům, osobní hygiena. Vhodné i pro důchodce.,
Jaroslav Kreuz - 2016-05-17 - Kraj Vysočina

Odborný pracovník nákupu, Nákupčí - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Nákupčí
Místo výkonu práce: U Rybníka 15a, Jihlava. Náplň práce: objednávání a nákup výrobního a spotřebního materiálu, sjednávání kooperací,
V-tom Engineering s.r.o. - 2016-03-04 - Kraj Vysočina

Pomocní pracovníci výroby, Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Antonínův Důl a Střítež u Jihlavy. Pracovní doba: 3 směny nebo turnusy (krátký/dlouhý týden) K základnímu platu příplatky za směnnost.
SHARL-INTER-GLOBAL s.r.o. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

Prodejce náhradních dílů, Prodavači v prodejnách - 17000 - CZK měsíčně

Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost automobilových náhradních dílů, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel), samostatnost, systematičnost a schopnost týmové práce, výborné
SVOBODA PARTS s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

projektant elektro junior, Technici elektronici projektanti, konstruktéři - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Technici elektronici
- vzdělání v oboru elektro, min. pasivní znalost AJ - zakreslování skutečných stavů a zpracování projektové dokumentace elektro v programu AutoCAD, Jiné výhody - příspěvek
Inovat SE - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

Provozní restaurace, Řídící pracovníci v restauracích - 13500 - 14500 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti stravovacích služeb

PUMAX, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Referent/ka organizace a řízení odborný - Zlínský kraj, Odborní pracovníci organizace a řízení - 15000 - CZK měsíčně

Referent ostrahy a úklidu – prac. Zlínský kraj (první pohovor v Olomouci). Náplň práce: vedení a motivace zaměstnanců, zodpovědnost za dodržování firemních standardů a zlepšování
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-05-11 - Olomoucký kraj

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - VEDOUCÍ KANCELÁŘE - Bystřice nad Pernštejnem, Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky - 14000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Vaše budoucí práce: - zodpovědnost za vedení účetnictví v programu MONEY S3 - dohled a kontrola nad účetními operacemi - platbami, hlášení
Bohumil Kobza - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Sanitář, Sanitáři - 10810 - 17700 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Typické činnosti vykonávané na této pozici: • převáží a doprovází pacienty na vyšetření, ošetření, při překladu na jiné
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace - 2016-03-08 - Kraj Vysočina

Servisní technik/prodavač, Mechanici a opraváři jízdních kol a příbuzní pracovníci - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Opraváři jízdních kol a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jihlava, Hradební 1. Požadujeme: flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, zkušenosti v maloobchodní činnosti, přijemné
HERVIS Sport a móda, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 23000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: obsluha VZV, naskladňování plastových dílů, surového materiálu a odpadů, vedení přehledů materiálu, nakládka a vykládka kamiónů, dodržování
HOEKO - Automotive s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

švadlena, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12100 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

AIVELLI s.r.o. - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

TECHNICKÝ PRACOVNÍK - KOMPLETACE VDF (tuzemský obchod - tvářecí stroje), Obchodní referenti - 21000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
*Požadavky: VŠ/SŠ technického nebo ekonomického zaměření, znalost práce s PC, znalost AJ nebo NJ výhodou, ŘP sk. B, samostatnost, schopnost týmové práce, výborné prezentační
ŽĎAS, a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ MONTÁŽÍ A SERVISU REKLAM, Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací - 28000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Základní požadavky: - VŠ, event. SŠ strojní, stavební s praxí v organizaci servisu a montáže s celorepublikovou působností - Schopnost řízení
3 P, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

všeobecná sestra, zubní instrumentářka, Zubní instrumentáři - 16000 - CZK měsíčně

- vedení kartotéky na PC, objednávání pacientů, asistence u křesla, provádění Rtg snímků, desinfekce a úklid křesla a instrumentária
MUDr. MDDr. Jana Nováčková Molíková - 2016-02-24 - Kraj Vysočina

Zámečník montér, Zámečníci strojů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Společnost ČEZ Energoservis spol s r.o. hledá do svého týmu zaměstnance na pozici Zámečník – montér pro jadernou elektrárnu. Požadujeme: - Minimálně
ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

zástupce vedoucího prodejny, Prodavači v prodejnách - 13300 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

PRAMEN CZ a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Zdravotní sestra, Všeobecné sestry se specializací - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství

MUDr. Jana Zedníčková - 2016-02-24 - Kraj Vysočina