Práce uklízečka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Jihočeský kraj Alzheimercentrum Prácheň o.p.s. - nabídky práce

uklízečka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Jedná se 12h směny - střídá se krátký dlouhý týden Nástup možný ihned Zkušenost s úklidem výhodou KONTAKT: telefonicky od 10.-14.00 hodin na tel. 773377024 nebo e-mailem: provoz.louckymlyn (at) alzheimercentrum.cz

Minimální plat: 13500

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Alzheimercentrum Prácheň o.p.s.

Forma kontaktu: Lucie Myslíková

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

barman/ka , Barmani - 65 - CZK za hodinu

Barmani

Milan Frček - 2016-05-11 - Jihočeský kraj

DPP - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK BACK-OFFICE, Všeobecní administrativní pracovníci - 100 - CZK za hodinu

Všeobecní administrativní pracovníci

Lenka Žabková - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DPP - PORTÝR, Osobní sluhové a příbuzní pracovníci - 85 - CZK za hodinu

Společníci a osobní sluhové
Požadujeme: komunikativní schopnosti a příjemné vystupování, orientace na zákazníka, organizační schopnosti, komunikativní znalost AJ/a dalšího světového jazyka výhodou,
RRC Clinic a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

energetický poradce, Obchodní referenti - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
komunikativnost, zaměstnavatel se na dané adrese nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky či elektronicky možné nadstandartní pracovní výhody a odměny pro nejlepší pracovníky
Avanc s.r.o. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

GRAFIK/GRAFIČKA, Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - 20000 - CZK měsíčně

Výtvarní umělci
Náplň práce: " kompletní design a grafika nových výrobků " příprava a kontrola tiskových dat " koordinace grafických projektů podle výrobního plánu "
JIRI MODELS a.s. - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

konstruktér forem a přípravků - DIVIZE METALURGIE, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
POŽADAVKY: vzdělání ÚS0/VŠ strojní nebo technické zaměření, praxe 1-3 roky, ŘP"B", konstruování CAD, znalost technické dokumentace, znalost AJ nebo NJ - výhodou KONTAKT:
ČZ a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

NÁSTROJAŘ, Nástrojaři - 22000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Odpovědnost: - údržba provozuschopnosti veškerého vybavení na pracovišti Hlavní povinnosti: - opravy a údržba strojů - vyhledávání závad
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. - 2016-05-11 - Jihočeský kraj

obráběč kovů - horizontkař WHN 9, WHN 13, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení - 110 - 130 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
frézování, vrtání, vykružování děr, řezání závitů, vybrání, drážky, hoblování ploch, osazení, vybrání a úkosů, pož.:
KOVOSVIT MAS, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Omítkáři, Omítkáři - 15000 - CZK měsíčně

Štukatéři a omítkáři
Omítkáři - vzdělání - proškolení. Možnost ubytování v průběhu práce. Podmínkou je NJ komunikativně, řidičský průkaz sk. B. Pracoviště po celé ČR i v zahraničí.
I.H.P. Bau s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

opravář motorových vozidel, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 12000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
min. vyučení v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů apod.; praxe nutná; svářečské zkoušky výhodou; ŘP skup. C výhodou; na dobu určitou 1 rok s možností dalšího
FAMAX CZECH a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 10500 - CZK měsíčně

Pracovní náplň: úklid pokojů Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, zodpovědnost, praxe v oboru vítána Pracovní doba: 7.00 - 15:30
KRAFI GROUP s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 55 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

Lukáš Záděra - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POMOCNÍK/ICE V KUCHYNI, Pomocníci v kuchyni - 9300 - CZK měsíčně

Služba, výrobní družstvo - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ PRACOVNÍK, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 9900 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Požadavky: trestní bezúhonnost, zodpovědnost, technická zručnost, spolehlivost, svědomitost, pracovitost, praxe výhodou, nástup ihned. Zaměstnavatel si přeje kontaktovat
František Janovský - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ŘEZNÍK - ČESKÝ KRUMLOV, Řezníci a uzenáři - 20000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a.s.) v prostorách Kauflandu ve městě ČESKÝ KRUMLOV. Požadujeme • vyučení v oboru řezník, nebo kuchař
PMU CZ, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

specialista oddlužení fyzických osob, Obchodní referenti - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Avanc s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

strojní zámečník, soustružník, frézař, Provozní zámečníci, údržbáři - 16000 - 18000 CZK měsíčně

vyučení v oboru zámečník nebo v jiném technickém oboru; praxe v oboru; zručnost; samostatnost; spolehlivost; praxe ve vývoji vítána; pracovní
SKYLIGHTEC s.r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

Traktorista - krmivář, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
Informace poskytne paní Libuše Plojharová , tel.: 603 864 011 Místo výkonu práce farma Malovičky Plně mechanizované práce Podmínkou je ŘP sk.T
ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

trenér, jezdec koní, Chovatelé a ošetřovatelé koní - 25000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
VÝCVIK KONÍ, PŘÍPRAVA KONÍ KE SPORTOVNÍM ÚČELŮM; min. SŠ vzdělání; praxe v oboru min. 1 rok; ŘP skup. B; výhodou C+E; znalost AJ, NJ;
Hřebčín Obora spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Vnitřní sádrokartonové omítky, Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb - 15000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Vnitřní sádrokartonové omítky - vzdělání vyučení. Možnost ubytování v průběhu práce. Podmínkou je NJ komunikativně, řidičský průkaz sk. B. Pracoviště po celé

vrátný - hlídač, Vrátní - 10500 - 12000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Jindř. Hradec; UPŘEDNOSTŇUJEME OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ; osvědčení o získání profesní kvalifikace výhodou; čistý trestní rejstřík;
Služba, výrobní družstvo - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ZÁMEČNÍK, Stavební zámečníci - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Požadavky: znalost čtení výkresů. Flexibilita, kvalita, zodpovědnost.Rozmanitá práce, dobrý kolektiv. Zajímavé finanční ohodnocení provázané
ASPERA, spol. s r.o. - 2016-05-30 - Jihočeský kraj

zámečník, Zámečníci strojů - 15000 - 21000 CZK měsíčně

pož.: vyučení - nejlépe v oboru strojním, praxi 3 roky, svářečský průkaz - svařování a kompletace dílů nebo konstrukcí, kompletace
BRIKLIS, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ, Všeobecné sestry s osvědčením - 19000 - 27000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Provádí zdravotní úkony bez odborného dohledu pro seniory a klienty se zdravotním postižením. Práce ve směnném nepravidelném režimu (převážně 11,5 hod. směna, cca 37,5
Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 17000 - CZK měsíčně

MTM - ZAS spol.s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Zemědělec-ošetřovatel/ka telat, pracoviště Volary, Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství
Zaměstnavatel poskytuje příspěvek na stravování Práce svým charakterem vhodnější pro ženy Kontaktní osoba Ing. Jiří Vondruška, č.tel. 602
VKT Volary s.r.o. - 2016-02-29 - Jihočeský kraj

zkušený obchodník, Obchodní zástupci - 18000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
hledáme minimálně středoškolsky vzdělaného kolegu, nejlépe v oboru zemědělství - loajálního kandidáta s hromadou zkušeností a technickým povědomím - samostatného
AGRO-partner s.r.o. - 2016-05-02 - Jihočeský kraj