Práce unspecified unspecified - nabídky práce

APLIKOVAT
id: MTkwMDQ3MDA3NTEgNg

reference: 19004700751

documentId: 19004700751

connectionPointId: 6

source: portal.mpsv.cz

preferredLanguage: cs

Fotbalista (různé pozice v poli), Atleti a ostatní profesionální sportovci - 15000 - 20000 CZK

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, výborná kopací technika, vysoká tělesná zdatnost, disciplinovanost, zodpovědný přístup a chuť tvrdě na sobě pracovat a dále se rozvíjet POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok,
MFK Vyškov s.r.o. - 2018-07-29 - unspecified

manipulační dělník, Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 15000 - CZK

Jedná se o třídění plastu, papíru (sběrné suroviny) Nejedná se o těžkou práci, možnost zaměstnání osob se zdravotním postižením (střídání poloh) Možnost zkáceného úvazku dle
Ladislav Kratochvíl - 2018-07-29 - unspecified

Odborný pracovník vzdělávacího střediska, Učitelé praktického vyučování (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 28000 - 33000 CZK

Váš životopis prosím zasílejte na e-mail kariera.prostejov (at) mubea.com Čím se budede zabývat *zodpovědnost za chod vzdělávacího střediska včetně výuky s cílem výchovy vysoce *kvalifikovaných pracovníků pro práci
MUBEA - HZP s.r.o. - 2018-08-30 - unspecified

Pracovník v sociál. službách - přímá obslužná péče, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 18000 - CZK

Místo výkonu práce: Skořická č.p. 314, Mirošov Požadujeme: střední odborné vzdělání, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu vzdělávat se, výhodou znalosti v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb,
Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov, příspěvková organizace - 2018-08-12 - unspecified

prodavač , Prodavači v prodejnách - 15000 - 28000 CZK

unspecified
Miloslav Janda - 2018-09-08 - unspecified

Řídící pracovníci v oblasti marketingu - 45000 - 55000 CZK

unspecified
SGEM Group s.r.o. - 2018-08-31 - unspecified

ruční balič, Ruční baliči - 12800 - CZK

unspecified
MAXTIANA s.r.o. - 2018-10-19 - unspecified

SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 21000 - CZK

Náplň práce: vedení skladových karet, záznamy o příjmu, naskladňování a vyskladňování zboží, práce s retraktem; Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání, spolehlivost, pečlivost
Biomedica, spol. s r.o. - 2018-09-13 - unspecified

Stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí - 22000 - 40000 CZK

Požadujeme:•SŠ nebo VŠ stavební•Znalost pracovních postupů a technické dokumentace•Organizační schopnosti•Zkušenosti s řízením staveb•Samostatnost•Časovou flexibilitu•Zodpovědnost•Spolehlivost•Odolnost vůči stresu•Řidičský průkaz sk. BNabízíme:•Stabilní zázemí
SaM silnice a mosty a.s. - 2019-05-31 - unspecified

Střihač/ka - šič/ka, Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - 12200 - 20000 CZK

Místo výkonu práce: třída Vítězství 175/6a, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (3 měsíce) - po zapracování možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný
Nová Karna, spol. s r.o. - 2018-07-26 - unspecified

Svářeč, Svářeči - 19000 - 25000 CZK

unspecified
WT - PRO Czech, s.r.o. - 2019-01-20 - unspecified

Technik údržby - elektro, Ostatní technici elektronici - 18900 - CZK

Pracoviště: Slatinice č.p. 29. První akreditované lázně v České republice Lázně Slatinice a. s. přijmou IHNED technika údržby - elektro. Požadujeme: - středoškolské vzdělání elektrotechnického směru, popř. jiné
Lázně Slatinice a.s. - 2018-08-22 - unspecified

Tiskaři - 15000 - 18000 CZK

Nastavení tisku a tisk dřevěných polotovarů na tampónovém tisku Nastavení a obsluha tiskárny na pevné materiály Potisk triček a textilu Výroba sít na sítotisk Při nenaplněné kapacitě tisku doplňková práce
Pavel Mašek - 2018-11-07 - unspecified

unspecified -

unspecified
##pracodawca## - 2020-05-27 - unspecified

unspecified
##pracodawca## - 2019-09-06 - unspecified

Vedoucí pracovního týmu v prodejně, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 23500 - 29000 CZK

Střídavě práce o sobotách a nedělích. Po skončení zkušební doby příspěvek na stravné ve výši Kč 40,- na den, odměna při pracovním a životním výročí, příspěvek na dětský tábor,
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí - 2018-08-10 - unspecified

Vrátní, Vrátní - 15000 - 16000 CZK

První kontakt:Kolář Erik Ing., tel.: 723 222 498, Po - Pá 8 - 13 hod,e-mail: erik.kolar (at) bsm2.cz,osobně: Polepská 387, Kolín, Po - Pá 8 - 10 hod.Náplň práce:Evidence vozidel a návštěv na vrátnici.Požadavky:Rejstřík trestů bez záznamu.Praxe vítána.Nutná doprava vozidlem do zaměstnání
M2 SECURITY s.r.o. - 2019-03-15 - unspecified

Všeobecná zdravotní sestra, Všeobecné sestry s osvědčením - 27500 - CZK

z: 26.10.2018 REGISTRACE-osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu. Řidičský průkaz skupiny B, práce na PC. Smlouva je první rok na dobu určitou, v případě spokojenosti obou stran se dále prodlužuje
Seniorcentrum OASA s.r.o. - 2018-10-28 - unspecified