Práce unspecified unspecified - nabídky práce

APLIKOVAT
id: MTkxODY5ODA3MjYgNg

reference: 19186980726

documentId: 19186980726

connectionPointId: 6

source: portal.mpsv.cz

lastModificationDate: 1595028709861

preferredLanguage: cs

Similiar nabídky práce

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 20000 - CZK

Požadujeme:-Praxe v oboru nutná-Bezúhonnost, samostatnost a spolehlivost-Příjemné komunikativní vystupování-Reprezentativní vzhled-Schopnost komunikovat v anglickém jazyceNáplň práce: -obsluha v restauraci v golfovém resortu (celoroční provoz)Nabízíme:- členství v golfovém klubu,
GOLF Česká Lípa, a.s. - 2019-02-09 - unspecified

Dojič - dojička, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 22320 - 28520 CZK

První kontakt: osobně (Farma Troskotovice , po tel. domluvě) Požadujeme kladný vztah ke zvířatům, smysl pro zodpovědnost. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, možnost přechodného ubytování. Místo
Zemědělské družstvo Jiřice u Miroslavi - 2018-09-28 - unspecified

Konstruktér/ka AUTOCAD/INVENTOR, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 150 - CZK

PRACOVIŠTĚ Holešov - SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, znalost CAD programu AUTOCAD+INVENTOR a jejich praktické využití při konstrukčních úpravách strojů - závodní stravování, zaběhnutá výroba,
MGM a.s. - 2018-09-14 - unspecified

Kovodělníci, Nástrojaři a příbuzní pracovníci - 13500 - 14000 CZK

Místo výkonu práce: Kovolis Hedvikov a.s. - Třemošnice 1 a Ronov nad Doubravou - Družstevní 436 NÁPLŇ PRÁCE: montážní, kontrolní, manipulační práce, obsluha strojů a zařízení, obrábění strojních
JOB J-POWER s.r.o. - 2018-09-14 - unspecified

Obsluha čerpadla na beton, řidič - strojník, Obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky - 25000 - 45000 CZK

OBSLUHA ČERPADLA NA BETON, ŘIDIČ - STROJNÍKJsme zavedená firma v oblasti výroby, dopravy a čerpání betonu. Nabízíme zajímavou a dobře ohodnocenou práci na moderních vozidlech, stabilní zázemí firmy s tradicí, 5 týdnů dovolené, stravenky služební telefon. Hledáme zaměstnance
Českomoravský beton, a.s. - 2019-02-08 - unspecified

Odborný prodejce , Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - 18000 - 25000 CZK

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: bohacekj (at) expert.cz nebo volat na tel.č. 606 677 681 v době PO-PA od 10,00 - 16,00 hod. a domlvit pohovor Místo výkonu práce - K + B Expert, s.r.o., Obchodní zóna č.p. 268, Otvice, 431
K + B Expert, s.r.o. - 2018-10-18 - unspecified

operátoři - aplikačního stroje, Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru - 19500 - CZK

náplň práce, pravomove a zodpovědnosti:- příprava dodaného materiálu pro aplikaci- seřízení a příprava stoje pro aplikaci- kontrola kvality během aplikace a po aplikaciosobnostní předpoklady a zručnosti:- praxe v papírensko-průmyslovém provozu velkou výhodou- schopnost a chuť učit
SPM - Security Paper Mill, a.s. - 2019-01-06 - unspecified

pečovatel(ka) charitní pečovatelské služby - DPP/DPČ, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - 100 - CZK

PRACOVIŠTĚ Holešov- práce na dohodu o provedení práce nebo pracovní činnosti- Středoškolské vzdělání v sociální oblasti nebo kurz pracovníka v sociálních službách - pečovatelská činnost (dle Zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách a § 37 vyhlášky č. 505/2006 Sb.),
Charita Holešov - 2019-01-20 - unspecified

Pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 13700 - CZK

Kontakt: Civínová, Slepičková Iva, Hana, tel.: 725 964 015, e-mail: civinova (at) penzionharmonie.com(8,30 - 14,00 hod)Pomocná síla do kuchyně v penzionu. Krátký a dlouhý týden, příprava příloh, salátů a moučníků, mytí nádobí, úklid kuchyně. Praxe v oboru. Obědy zdarma, měsíční
CHEPO plus s.r.o. - 2019-07-13 - unspecified

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - 14000 - 16000 CZK

unspecified
ISKOSTAV s.r.o. - 2019-04-22 - unspecified

Portýři, Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel - 18000 - 20000 CZK

Místo výkonu práce: Hotel Rübezahl, Mariánské Lázně 591, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (7:30-19:30 h) - možnost domluvy. Požadujeme:
Nový Radhošť, s.r.o. - 2019-01-26 - unspecified

Referent/ka exportního oddělení, Odbytoví agenti - 20000 - 30000 CZK

Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 813/21, Olomouc Jedná se o pozici se zodpovědností za komunikaci se zákazníky. Nedílnou součástí práce budou i překlady a korektury textů v němčině. Požadavky: - jazyková vybavenost - psaná
Annabis, s.r.o. - 2018-09-22 - unspecified

Řidiči - závoz materiálu, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 20000 - CZK

Pozice: řidiči - závoz materiálu Požadavky: řidičské oprávnění sk. B Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- Kč Kontakt: Schobel Milan, tel.: 608 332 122od 8:00 do 12:00 hod. Místo výkonu práce: Příbram a okolí Místo
Milan Schöbel - 2018-10-18 - unspecified

Seniorní specialista na funčkní bezpečnost, Inženýři elektronici kontroly a řízení kvality - 90000 - 110000 CZK

Místo výkonu práce:Radlická 714/133a, Praha 5Seniorní specialista na funkční bezpečnostNáplň práce:. Management funkční bezpečnosti v souladu s ISO 26262 / IEC 61508 pro jednu nebo vice položek včetně plánování, organizování aktivit a pravidelného podávání reportů (interně
Porsche Engineering Services, s.r.o. - 2019-06-09 - unspecified

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE, Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - 20360 - 29000 CZK

Požadujeme - odborná způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle § 110 odst. 4 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, orientace v oblasti sociálně-právní ochrany dětí a rodinného práva, aktivní a empatický přístup ke klientům, dobré komunikační schopnosti, schopnost
Statutární město Třinec - 2018-12-21 - unspecified

Švadlena, šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 16280 - 21000 CZK

POŽADAVKY: vzdělání základní a praxe v oboru 2 roky nebo vyučení v oboruPOPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, šití dresů a sportovního oblečeníZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: odměny za plnění norem, příspěvek na stravování, zvýhodněný mobilní tarif, 5 dní dovolené
ELSA´S TEXTILE s.r.o - 2019-05-05 - unspecified

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 13350 - CZK

Pracoviště: Ostrava Kontakt: výběrové řízení - každé úterý v 10 hod. na adrese sídla společnosti - Slavíkova 6142/18D, Ostrava - Poruba, v budově Avíza, kancelář č. 118. Nevolat předem, rovnou se dostavit. Poslední pohovor v tomto roce se uskuteční 18.12.2018 a pak až od 8.1.2019.
Safir plus s.r.o. - 2018-12-09 - unspecified

unspecified -

unspecified
##pracodawca## - 2019-12-09 - unspecified

unspecified
##pracodawca## - 2020-05-08 - unspecified

unspecified
##pracodawca## - 2019-09-08 - unspecified

unspecified
##pracodawca## - 2019-09-15 - unspecified

unspecified
##pracodawca## - 2019-09-22 - unspecified

vychovatel/ka v dětském koutku , Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - 18000 - CZK

Adresa pracoviště: OC Plzeň - Dětský koutek, Rokycanská 1424/128, 312 00 PlzeňŽivotopis zasílejte na e-mail: katerina (at) detskykoutek.czSměnnost: tzv. krátký a dlouhý týden 10,00 - 20,00 hNástupní mzda 18.000,-Kč + stravné 100Kč/den, po zkušební době odměnaAdresa pracoviště: OC
Renata Kulesová - 2019-04-07 - unspecified

VÝROBCE BROUŠENÝCH KAMENŮ - NASAZOVÁNÍ, Výrobci bižuterie - 16300 - 19200 CZK

Náplň práce:- nasazování šatonů a tvarových kamenů do fóliePožadujeme:- vzdělání SO, ÚSO - schopnost samostatné práce i práce v kolektivu- komunikativnost- práce v jednosměnném provozu provozu  6,00-14,00 hod.(možnost úpravy pracovní doby 7,00-15,00 hod.)- odpovědný
PRECIOSA, a.s. - 2019-03-16 - unspecified

zdravotní sestra bez osvědčení i s osvědčením, Všeobecné sestry bez osvědčení - 24000 - CZK

Životopis můžete poslat na e-mail: linechvatal (at) volny.cz nebo donést osobně do ordinacepracoviště: Hybešova 43, Brno, Medical center, MUDr. Libor Nechvátal s.r.o.Nástup možný ihned nebo dle domluvy.Požadované dovednosti:znalost AJ - výhodoupraxe není nutná, mzda od 24.000,-Kč při plném
MUDr. Libor Nechvátal s.r.o. - 2019-02-08 - unspecified