Práce Všeobecní administrativní pracovníci Jihomoravský kraj KFŠ-DELTA, s.r.o. organizační složka - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Všeobecní administrativní pracovníci

Do naší nově otevřené kanceláře v Hodoníně hledáme pracovnici na administrativní práci . Pozice je vhodná i pro uchazeče/ku se ZTP , případně uchazečku na důchodu . V případě zájmu možnost práce i na zkrácený 4 h úvazek . Náplň práce spočívá v telefonickém vyhledávání a náborovaní nových pracovníků , inzerování aktuálních pracovních pozic , osobní pohovory s uchazeči , přebírání pošty a jiné administrativní práce. Kontakt na tel . +421 903 600 062 od 7:30 do 15:30 nebo na mail: nabor.idelta (at) gmail.com

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 20

Jméno zaměstnavatele: KFŠ-DELTA, s.r.o. organizační složka

Forma kontaktu: Vyhinsky

Job krátký popis: Všeobecní administrativní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník (technik služeb), Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Firma zabývající se správou nemovitostí hledá na pozici "technik služeb" pracovníka/ci. Požadujeme :SŠ vzdělání, znalost práce na PC (Word, Excel…),schopnost administrativní
BYTASEN, spol. s r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

asistent pedagoga, Asistenti pedagogů - 6000 - 6800 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
PP na dobu určitou, nástup i v průběhu září, kurz pedagoga výhodou, stravování ve školní jídelně. Kontakt telefonicky v pracovní dny od 7:30 do 15:30 na tel.: 517 369 724 nebo emailem:
Základní škola a mateřská škola Brankovice - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Elektromontér silnoproudého vedení, Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení - 17000 - CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení
Známá strojírenská firma hledá na doplnění stavu šikovného elektromontéra. Požadujeme: * Vyučení v oboru elektro-silnoproud nebo SPŠE * Oprávnění podle Vyhlášky
KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Elektroúdržbář, Provozní elektromechanici - 17500 - 20000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Požadujeme: - střední odborné vzdělání - znalost vyhlášky 50 - znalost Simatic, Allen Bradley PLC - základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků a princip jejich činnosti -
FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

INSTALATÉR, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 15000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
1.4./22.2.2016 - instalatérské práce,svařování autogenem, ŘP sk. B, vyučení v oboru, jednosměnný provoz (7.30 - 15.30), kontakt: p. Konrád, tel.
Ladislav Konrád - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

kontaktní terénní sociální pracovník/ce , Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Náplň práce: Kontaktní a terénní práce s uživateli drog. Přímý kontakt s uživateli drog, poskytování sociálních služeb,
Diecézní charita Brno - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Manažer / manažerka v marketingu a konzultant pro klíčové firemní klienty, Řídící pracovníci v oblasti marketingu - 23000 - 85000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Své životopisy zasílejte na: info (at) lomlibero.cz První měsíc dohoda o provedení práce, od druhého měsíce hlavní pracovní poměr. Výhodou
Lom Liberó s.r.o. - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Manipulační dělník v průmyslu, Manipulační dělníci ve výrobě - 16000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Požadujeme: • samostatnost a časová flexibilita • pracovitost • smysl pro pořádek • praxe na obdobné pozici výhodou Nabízíme: • stabilní zaměstnání v technologicky orientované
SITA CZ a.s. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Odborný referent odboru životního prostřední, Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (kromě průmyslové ekologie) - 15170 - 22810 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (kromě průmyslové ekologie)
Požadované dovednosti: VŠ vzdělání v oblasti životního prostředí nebo vodního hospodářství; znalost problematiky a legislativy v oblasti životního
Město Slavkov u Brna - 2016-03-06 - Jihomoravský kraj

Operátor/ka kvality - kontrolor, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 100 - 130 CZK za hodinu

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
Kontaktní adresa firmy: Blanenská 1997/103a, Kuřim První kontakt e-mailem Operátor kvality / kontrolor Firma zabývající se 100% kontrolou kvality v automobilovém
EuroCon Czech s.r.o. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 75 - CZK za hodinu

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích
9.5.2016 - pokojská, základní vzdělání, jednosměnný provoz (6.00-14.30 nebo 9.30 - 18.00), mail: manager-obchodni (at) lazne-lednice.cz Místo výkonu
SPA Resort Lednice s.r.o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

pomocná síla v kuchyni, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 10000 - 11000 CZK měsíčně

Uchazeči o tuto pozici zašlou životopis na e-mail: vychopenova (at) hotelinternational.cz. Vybraní uchazeči splňující podmínky společnosti budou pozváni k osobnímu
Hotel International Brno, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA, Pomocní kuchaři - 60 - CZK za hodinu

30.6.2016 - pomocné práce v kuchyni. Min. vyučen v oboru, vhodné pro absolventy, zdravotní průkaz. Prac. doba v turnusech (10.00 - 22.00). KONTAKT: Hübnerová Josefa, tel.: 605 706 117, e-mail: josefah (at) seznam.cz
Josefa Hűbnerová - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

pracovník v sociálních službách, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 13000 - 14000 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
První kontakt emailem nebo telefonicky (8-12 hod.) - Vykonává přímou obslužnou péči o osoby v domově pro seniory v termínech a rozsahu dle denního harmonogramu.
Domov Matky Rosy - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK(CE) ODĚVNÍ VÝROBY - ŽEHLÍŘ(KA), Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - 12000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
29.8.2016 - žehlení dámské a pánské konfekce, žehlení podšívek, vychystávání nastříhaných dílů do výroby apod. I základní vzdělání,
Moravské oděvní závody k.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka v úseku suché potraviny, Prodavači potravinářského zboží - 13500 - 15000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Globus ČR, k.s. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Prodejce internetových služeb pro firmy, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - 35000 CZK měsíčně

Pro našeho nového zákazníka, významnou společnost, hledáme nové kolegy. Chcete se zdokonalit ve vašich komunikačních dovednostech? Tak se přidejte k nám. Co u nás budete dělat: - zprostředkovaní
AMAX, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

PRODEJCE NÁKLADNÍCH A UŽITKOVÝCH VOZIDEL, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 25000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
26..5.2016/ SŠ technického nebo obchodního směru, praxe na obdobné obchodní pozici min. 5 let Dobrá znalost práce na PC (uživatelsky MS Office), výhodou znalost systému SAP, ŘP sk. B(sk. C výhodou).
AGROTEC a.s. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Sociální pracovnice, Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Požadavky: – vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání dle §110 zák. č.108/2006Sb. o sociálních službách (zaměření na sociální práci, sociální
ANAVITA a.s. - 2016-03-12 - Jihomoravský kraj

Svářecí technolog/žka IWT, Strojírenští technici technologové, normovači - 20000 - 31000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Posuzování poptávek z hlediska svařování, vypracování WPS a podkladů WPQR, tvorba technologických postupů, včetně normování, zadávání požadavků na konstrukci,
T Machinery a.s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

TRUHLÁŘ, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
23.6/18.4.2016 - schopnost práce s masívním dřevem, vyučen v oboru výhodou - není podmínkou, nutná praxe, jednosměnný provoz, kontakt: p. Laštovka,
Truhlářství J +J s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

účetní, Účetní všeobecní - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Kompletní vedení účetní agendy firmy, vypracování účetní závěrky a všech typů přiznání. Personální a mzdová
MAT-EL s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

úklidový pracovník, Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Hledáme zaměstnance na pozici úklidový pracovník. Požadujeme dobré pracovní návyky, bezúhonnost,spolehlivost. Pracovní poměr na dobu určitou
Pavel Hudeček - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

vrátný/á - POUZE PRO OZP, Vrátní - 8439 - 12000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Uchazeč musí mít čistý trestní rejstřík, certifikát strážného
Bartoň a Partner s.r.o. - 2016-04-13 - Jihomoravský kraj

všeobecná sestra s registrací, Všeobecné sestry s osvědčením - 18000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
První kontakt emailem nebo telefonicky. (6-20 hod.) Pracovní poměr na dobu určitou 1 po roce možný pracovní poměr na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: stravování Místo výkonu
Domov u Františka, příspěvková organizace - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

Všeobecní administrativní pracovníci - 9800 - CZK měsíčně

Pracoviště: Legionářů 2569/2, 695 01 Hodonín. Prosíme o zaslání Vaší žádosti (životopisu nebo zájmu o práci) na náš mail: obchod (at) tajnedarky.cz. Pouze v případě, kdy
Ing. Petr Chromý, DiS - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

Zedník - zednické party, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 12500 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Požadované dovednosti (ŘP) Vyučen v oboru, praxe min. 3 roky v oboru, čistý trestní rejstřík Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce Brno - dle potřeby zaměstnavatele. Platové
BauCom s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj