Práce Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) Středočeský kraj Diagnostický ústav, dětský domov se školou, dětský domov, středisko výchovné péče a základní škola, Dobčichovice - nabídky práce

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

VŠ -Speciální pedagogika - vychovatelství, nebo SPgŠ + doplňkové vzdělání spec. pedagogika, prac.poměr na dobu určitou - 1 rok, kontakt : 724 992 457

Minimální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele:
Diagnostický ústav, dětský domov se školou, dětský domov, středisko výchovné péče a základní škola, Dobčichovice

Forma kontaktu: Ing. Prokop

Job krátký popis:
Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší vzdělání, včetně vysokoškolského

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik, autoelektrikář, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Karel Tlustý - Autoopravna a oprava elektro - 2016-04-27 - Středočeský kraj

Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

CIPRA-F-CZECH s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Dělník/ce do výroby, Manipulační dělníci ve výrobě - 9300 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pozice: dělník/ce do vároby. Vhodné pro uchazeče s OZP. Nástup možný ihned. Mzda: 9 300,- Kč Kontakt:Nedošínská Anna, tel.: 739 434 613, e-mail: nedosinska (at) kalnex.cz Místo výkonu práce:KALNEX
KALNEX CZ s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Dělník dřevařské výroby, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 75 - CZK za hodinu

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva
Životopisy prosím zasílejte na e-mail: hlavova (at) lesstimber.cz, přesné informace o požadavcích na pracovní místo poskytne: Roman Bureš - vedoucí výroby.
LESS & TIMBER, a.s. - 2016-04-15 - Středočeský kraj

Dělník ve skladu dýhy, Pomocní dělníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

Danzer Bohemia - dýhárna s.r.o. přijme nové kolegy na pozici Dělník ve skladu dýhy: Náplň práce: - prezentace dýhy zákazníkům (= přehazování dýhových
DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o. - 2016-04-24 - Středočeský kraj

Elektrikář , Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - 17000 - CZK měsíčně

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení

STARMANS electronics, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obchodně-technický zástupce pro systém větrání BRINK, Obchodní zástupci - 25000 - 45000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pracovní náplň:• Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající klienty • Prezentace produktů společnosti zákazníkům
ŠTORC TZB s.r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

Obchodní asistent/ka s NJ, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 17000 - CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
Náplň práce: komunikace se zákazníky - prodej plastových desek, kompletní péče o zákazníky (doprava, zpětné vazby), písemné nabídky a kalkulace. Požadujeme:
Mepla s.r.o. - 2016-03-02 - Středočeský kraj

Obchodní zástupce pro prodej zemědělské, lesní a komunální techniky, Obchodní zástupci - 17000 - CZK měsíčně

Pozice:obchodní zástupce pro prodej zemědělské, lesní a komunální techniky Požadavky: ŘP skup. B, skup. T vítána, znalost práce na PC, vzdělání úplné střední
SOME TECHNIKA s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obchodní zástupce pro reklamní kampaně, Obchodní zástupci - 25000 - 50000 CZK měsíčně

Pozice: Obchodní zástupce pro prodej reklamy firemním zákazníkům pro celou ČR pro oblastní pobočku reklamní agentury Kompakt. Požadavky: Zkušenosti s obchodem výhodou, ŘP sk. B - aktivní
Veronika Maršnerová - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Opraváři zemědělských strojů, Ostatní technici v oblasti zemědělství - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství

DOBIÁŠ spol.s r.o. - 2016-02-24 - Středočeský kraj

Ostraha , Pracovníci ostrahy, strážní - 80 - 90 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Požadavky: - čistý výpis z TR, průkaz pracovníka v potravinářství, osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E Náplň práce - asistence zákazníkům,
ADESTRA security, spol. s r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Ostraha, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Mgr. Vlastimil Král - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Pomocný pracovník pro opravy hudebních nástrojů, Pomocní pracovníci ve výrobě - 12100 - 13500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě

fortepiano s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Prodavači chovatelských potřeb, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Místo pracoviště: - Tesco Čelákovice, Toušenská 2042 Prvotní kontakt: - e-mail: lenka (at) buddyobchod.cz Upřesňující údaje: - pracovní nasazení - spolehlivost, flexibilita - praxe v oboru
Štěpán Kučinka - 2016-06-09 - Středočeský kraj

Prodavači do prodejny motocyklů KTM, Prodavači v prodejnách - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Boleslavská č.p. 902 293 06 Kosmonosy Prvotní kontakt: telefonicky: 725 778 442 (7-15 hod.) nebo emailem: tomas.bayer (at) ihr-tech.cz Náplň práce: - Prodej náhradních dílů,
Flash team s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Prodavači - květináři, Prodavači v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa č.p. 1459 Mladá Boleslav II Prvotní kontakt: telefonicky (8-16h) či emailem. Náplň práce: aranžování květin, údržba květin, vazba
HOLANDSKÉ KVĚTINY spol. s r.o. - 2016-03-20 - Středočeský kraj

Prodavači - odd. technika zahrada, Prodavači v prodejnách - 21000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

BAUMAX s.r.o. - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Prodejce autodílů AUTO KELLY, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 20000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Plzeňská 2701, Rakovník Podmínky: 1x až 2x za měsíc sobota 4 hodiny, ŘP sk. B, praxe v oboru výhodou, práce na prodejně + rozvoz zboží po autoservisech Kontakt:
AUTO DYKAST s.r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Řidiči turnusového autobusu, Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají - 13000 - CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají
Místo výkonu práce: Benešov, Vlašim, Jana Masaryka č.p. 434 Kontaktní osoba: Lamač Vítězslav Ing., tel.: 724607258 po - pá, e-mail: vitezslav.lamac (at) jobsgroup.cz Požadujeme: průkaz profesní způsobilosti
Jobs Group, s.r.o. - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Servírka/číšník, Číšníci a servírky - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Pozice: Servírka/číšník. Požadavky: místo vhodné i pro absolventy. Nástup: ihned., Místo výkonu práce: Příbram 5/483. Mzda: 10 000 - 14 000,-kč. Kontakt: Bašík Petr, tel.:
Petr Bašík - 2016-02-15 - Středočeský kraj

SERVISNÍ TECHNIK strojů pro region Turnov - Sobotka - Mnichovo Hradiště, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost sídlící v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA strojů pro region Turnov - Sobotka - Mnichovo Hradiště.
Humares s.r.o. - 2016-04-22 - Středočeský kraj

Specialisté ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Místo pracoviště: Škvorecká 1762, 250 82 Úvaly Prvotní kontakt: telefonicky: 731 472 449 nebo e-mailem: kancelar (at) police-ondra.cz, ebs-urus (at) seznam.cz Upřesňující informace: Expandující firma
URUS s.r.o - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Tesař / pokrývač/ klempíř, Tesaři - 18500 - 22000 CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři

Dřevosystém, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Uklizeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 4000 - 5800 CZK měsíčně

Pozice: uklizeči a pomcníci ve zdravotnických a sociálních zařízení Hledáme spolehlivé zaměstnance pro úklid nemocnice. Jedná se
AB Facility Services s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

UKLÍZEČKA/UKLÍZEČ, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 5000 - CZK měsíčně

Pavol Urminský-TOPCLEAN - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Všeobecná sestra bez osvědčení, Všeobecné sestry bez osvědčení - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., vstřícný přístup k pacientům, ochotu podílet se na chodu a prestiži nemocnice. Místo výkonu práce: Pražská 528/29, Mělník.
Mělnická zdravotní, a.s. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Všeobecná sestra bez osvědčení, Všeobecné sestry bez osvědčení - 80 - CZK za hodinu

Národní ústav duševního zdraví - 2016-05-22 - Středočeský kraj

Všeobecný sanitář/ka, Sanitáři - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Požadujeme: sanitářský kurz, kladný vztah k nemocným lidem, trestní bezúhonnost. Praxe výhodou. Nabízíme: osobní ohodnocení,
Nemocnice Český Brod s.r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj