Práce wellness pracovník/ce - práce na DPP, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech Karlovarský kraj Národní dům provozní, s.r.o. - nabídky práce

wellness pracovník/ce - práce na DPP, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Kontakt: Posílat životopisy na email. hrmanager (at) grandhotel-ambassador.cz Osobně: ve dnech PO a ST od 11.00 do 16.00 hod. Výpomoc do SPA na DPP. Vítány již zkušenosti práce wellness pracovníka. Požadujeme minimálně vyučený, lázenský kurz, čistotnost, vlídnost ke klientům. Náplň práce: obsluha van, thermoterapie, elektroléčby. Pracovní doba: nepravidelná (mezi 8.00 - 20.00 hod.)

Minimální plat: 90

Jméno zaměstnavatele: Národní dům provozní, s.r.o.

Forma kontaktu: Jitka Karafiátová

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Armovači - vazači železa, Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci - 130 - 150 CZK za hodinu

Betonáři, železobetonáři a pracovníci v příbuzných oborech
Jedná se o pozici "armovači - vazači železa" !!! Místo výkonu práce: Podhradská 676/7, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2016)
W. Markgraf stav s.r.o. - 2016-05-24 - Karlovarský kraj

Brusič nástrojů, Brusiči nástrojů a kovů - 14000 - CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů

ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o. - 2016-03-23 - Karlovarský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Požadujeme: nutná praxe, nutná základní znalost NJ. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo osobně na adrese Májová 108/10,
Jana Karlíková - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Dělník do výroby potravin - balení výrobků, Manipulační dělníci ve výrobě - 16000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Hledáme zodpovědné, slušné a pracovité žena a dívky, pro přípravu a balení potrav. výrobků. Jednoduchá práce.Potravinářský průkaz. Dobrý zdravotní
ACTIVE SEARCH s.r.o. - 2016-04-29 - Karlovarský kraj

DENNÍ RECEPČNÍ (Lázeňská léčebna Mánes Karlovy Vary), Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 17000 - CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Požadavky: - Středoškolské vzdělání - Praxe v oboru - Znalost práce na PC – znalost hotelového programu GUBI vítána - Jazykové znalosti NJ, RJ a AJ - Pracovitost, příjemný vzhled
Nemocnice Na Homolce - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Disponent/-ka VW, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
NÁPLŇ PRÁCE: *vedení kompletní evidence všech vozů *správa a evidence všech dokladů od vozidel *vedení složek ke každému vozu *poskytování podpory při předávání,
stauner palet s.r.o. - 2016-05-20 - Karlovarský kraj

ELEKTRIKÁŘ - VEDOUCÍ, Stavební a provozní elektrikáři - 45000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Požadavky: Vyhláška 50/78, paragraf 7, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, znalost NJ slovem i písmem, znalost práce s PC (SAP výhodou). Náplň práce: montáž a renovace elektrorozvodnic, řízení
m-tec CZ, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Fyzioterapeut/ka, Fyzioterapeuti s osvědčením - 16000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Místo výkonu práce: Lesní 345/5, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody.
LS ROYAL Mariánské Lázně a. s. - 2016-02-19 - Karlovarský kraj

Kancelářský a manipulační pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Životopis včetně fotografie v německém jaz. zaslat na email: irena.skopalova (at) immogard.cz. Po zaslání životopisu bude telefonicky sjednán termín pohovoru. Německý jazyk - na úrovni středně pokročilý
IMMOGARD s.r.o. - 2016-03-02 - Karlovarský kraj

Kuchař/ka studené kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hotel Harvey, Dlouhá 222, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy.
CPI Hotels, a.s. - 2016-05-20 - Karlovarský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 22000 - CZK měsíčně

AXXOS hotel & spa management s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

lázeňská - masér/ka, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 13000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Kontakt: s životopisem na adrese zaměstnavatele, životopis e-mailem. Samostatnost, spolehlivost, praxe v lázeňském provozu výhodou, znalost RJ, NJ výhodou. Masérský
Sanatorium Astoria a.s. - 2016-06-09 - Karlovarský kraj

Manažer/ka nákupu, Nákupčí - 28000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Místo výkonu práce: Kynšperk nad Ohří. Náplň práce: -nákup výrobního materiálu a obchodního zboží, nákup spotřebního materiálu -vyhledávání
GPH, spol. s r.o. - 2016-03-23 - Karlovarský kraj

Myč/ka nádobí - pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 10000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Jedná se o pozici "myč/ka nádobí - pomocná síla v kuchyni" !!! Místo výkonu práce: Hotel Westend, Třebízského 342/8, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní
OGREA, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Karlovarský kraj

OBKLADAČ - ZEDNÍK, Obkladači - 15000 - CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači

Jan Jessl - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Obsluha pletacích strojů - šič/ka, Obsluha pletacích strojů - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha tkacích a pletacích strojů
Jedná se o pozici "obsluha pletacích strojů - šič/ka" !!! Místo výkonu práce: Lipová 1, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) - poté možné prodloužení.
Bekaert Textiles CZ s.r.o. - 2016-08-17 - Karlovarský kraj

obsluha slinovací pece, Obsluha zařízení na hutní zpracování kovů (obsluha pecí a konvertorů) - 70 - 90 CZK za hodinu

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Místo výkonu práce: Horní Slavkov, Na Dole 1007 Náplň práce: příprava výrobků do pece a obsluha pece Způsob e-mailem (info (at) sobra.cz), telefonicky PO-PÁ od 7:00 hod. do 15:00 hod. (p. Václavíková)
SOBRA, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA, Pomocníci v kuchyni - 15000 - CZK měsíčně

V & M REST s.r.o. - 2016-04-13 - Karlovarský kraj

Pracovnice úklidu, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 10900 - 11900 CZK měsíčně

Požadujeme: základní vzdělání organizační schopnosti profesionální přístup k plnění úkolů samostatnost a iniciativu, komunikativnost
##pracodawca## - 2016-03-18 - Karlovarský kraj

Pracovníci ostrahy v obchodě, Pracovníci ostrahy, strážní - 65 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Bezpečnostní agentura přijme pracovníky/ce pro ostrahu obchodní jednotky. Požadujeme trestní bezúhonnost a spolehlivost. Mzda od 65,-/hod. čistého + odměny. Certifikát "strážný"
Iron Shield s. r. o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

PRACOVNÍK/CE PROGRAMŮ RESOCIALIZACE - AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK, Odborní profesní poradci služeb zaměstnanosti - 18500 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur
Kontakt: POUZE e-mailem: lenka.doleckova (at) clovekvtisni.cz. Strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky zašlene na e-mail
Člověk v tísni, o.p.s. - 2016-07-15 - Karlovarský kraj

Recepční - pracovník/ce v administrativě, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 15000 - CZK měsíčně

Pracovní doba: jednosměnný provoz (7:00-15:30), 40 hod/týden. Náplň práce: zajištění chodu recepce podniku, správa telefonní ústředny, péče o podnikové reprezentační
apt Products s.r.o. - 2016-06-22 - Karlovarský kraj

RECEPČNÍ, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 12000 - CZK měsíčně

Salon Alla, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Recepční v hotelu, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 9900 - 14000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Místo výkonu práce: Hotel Bohemia Relax s.r.o., Klostermannova č.p. 92, Slatina, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Směnnost: dvousměnný provoz. Pracovní doba: ranní
Hotel Bohemia Relax s.r.o. - 2016-07-28 - Karlovarský kraj

Řidič/ka vozidel do 8 tun, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Jedná se o pozici řidič/ka nákladní dopravy s cílem kariérního postupu na pozici řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy (postup možný
HS LINE, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

ŠIČKA/DĚLNÍK VE VÝROBĚ, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 75 - CZK za hodinu

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Šití na základních i speciálních šicích strojích, sesazování dílů, lepení, vykrajování materiálu, práce
SNAHA KV, družstvo - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
Praxe v zemědělství - obsluha zemědělských strojů podmínkou. ŘP sk. T podmínkou, svářečský průkaz výhodou. Práce v kolektivu. Benefit -
HORSKÝ STATEK ABERTAMY s.r.o. - 2016-04-12 - Karlovarský kraj

Zámečníci, Stavební zámečníci - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Místo výkonu práce: Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou. Mzdové ohodnocení: 12.000,- Kč až 16.000,- Kč + prémie. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost,
CHETES s.r.o. - 2016-04-15 - Karlovarský kraj