Práce Zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři Jihočeský kraj APRAX CZ s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři

Zámečník - vzdělání základní, podmínkou je spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, pracovitost, dobrý zdravotní stav a zodpovědnost. Jedná se o montáž svařovaných komponentů. Pracoviště - Kaplická 428, Č.Krumlov. Prac.poměr na dobu určitou do 31.8.2018, prac.doba dvousměnná, úvazek plný. Nástup dle dohody. Mzda 12 100 až 15 000,- Kč. Kontakt emailem: andrej.pradeniak (at) aprax.cz nebo tel.: 734 421 313 p. Hlásková, email: petra.hlaskova (at) aprax.cz

Minimální plat: 12100

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: APRAX CZ s.r.o.

Forma kontaktu: Andrej Pradeniak

Job krátký popis:
Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent pedagoga, Asistenti pedagogů - 10269 - 12937 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
Pracovní poměr na dobu určitou na pozici asistent pedagoga. Minimální vzdělání: SŠ s maturitní zkouškou + pedagogické vzdělání nebo úspěšně ukončené vzdělání
Základní škola profesora Josefa Brože, Vlachovo Březí, okres Prachatice - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

automechanik - karosář, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
vyučení v oboru karosář - automechanik; výhodou praxe v oboru min. 3 roky; ŘP-B podmínkou; výhodou dobrá znalost práce na PC; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení;
Jiří Souček s.r.o. - 2016-05-20 - Jihočeský kraj

barmanka, barman, Barmani - 13800 - CZK měsíčně

Barmani
Místo výkonu práce: PARADISE CLUB; min. vyučení - v oboru výhodou; praxe výhodou; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba turnusová Út-Čt 15:30-24:00 hod., Pá-So
Paradise Club, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Brusič nástrojů, Brusiči nástrojů a kovů - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Nabízíme: 25 dní dovolené a další dny na rámec zákona při důležitých osobních překážkách příspěvky na dovolenou
Jihostroj a.s. - 2016-03-31 - Jihočeský kraj

Cenový analytik, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Náplň práce: kontrola cen zboží; porovnávání cen zboží s konkurencí; kontrola částečně potvrzených importů; komunikace s manažery Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání;
ELEKTRA PV, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

DIKIE s.r.o. - 2016-04-22 - Jihočeský kraj

IT/Servisní technik pro správu počítačů a sítí, Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Náplň práce na pozici: - Poskytuje technickou podporu uživatelům PC, síťových prvků a dalších informačních technologií - Řeší problémy
GLOBE INVEST, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

RETMA HS s.r.o. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

GASTROCENTRUM-PÍSEK s.r.o. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

Lakýrník-ce, Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - 17500 - CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
Lakýrník-ce - vzdělání vyučení, manuální zručnost, fyzická odolnost, prac. poměr na dobu neurčitou, prac. doba třísměnná, hrubá mzda 17.500,-- Kč + pololetní prémie,
Zambelli - technik, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

mechanik chladících zařízení, Mechanici klimatizací a chladicích zařízení - 16000 - 35000 CZK měsíčně

Mechanici klimatizací a chladicích zařízení
Mechanik chladících zařízení pro instalaci a opravy chladicí a klimatizační techniky, odvlhčovačů vzduchu a zvlhčovacích jednotek. Požadujeme ŘP-B, vyhláška 50, vstřícné jednání,
COOL SERVIS s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

MISTR MANDLU, Pracovníci pro ruční praní a žehlení - 12500 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci pro ruční praní a žehlení (kromě obsluhy strojů v prádelnách a čistírnách)
Moderní provoz prádelny dvou až třísměnném provozu. Pracovní doba je pružná v době zaškolení, které trvá přibližně 1 - 2 měsíce
KVALITA náhradní plnění s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Jihočeský, Karlovarský a Plzeňský kraj , Obchodní zástupci - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Cílovou skupinou zákazníků jsou mateřské a základní školy, prodejním sortimentem jsou didaktické a sportovní pomůcky. Nutností je ŘP"B" a praxe v prodeji. Zam. výhody:
Dapp - CHPM, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

OPERÁTOR VÝROBY, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 13900 - CZK měsíčně

Montážní dělníci
NABÍZÍME: • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr • finanční ohodnocení dle kvalifikace a výkonu - od 13.900,- Kč/hrubá měsíční mzda, od 70,- Kč / hod. čistá
DP WORK s.r.o. - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

opravář/údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 16000 - CZK měsíčně

POŽADAVKY: vdělání nerozhoduje, praxe výhodou v profesi opravář - údžbář, platné svářečské zkoušky Nástup: ihned KONTAKT: Rychtář,
JATKY Hradský, s.r.o. - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

Plánovač výroby, Úředníci ve výrobě - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci ve výrobě
Informace poskytne paní Lenka Šplíchalová, tel.388 452 301, e-mail: personal.vimperk (at) rohde-schwarz.com Požadavky - německý jazyk (pokročilý) - uživatelská znalost práce na PC - znalost SAP a logistických
ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 12000 - CZK měsíčně

Pokojská - vzdělání vyučení v jakémkoliv oboru, praxe výhodou. Pracoviště Č. Krumlov, Pension U Hamru. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek
Jiří Mazanec - 2016-03-16 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři - 14000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Lukáš Janecký - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - 9000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy
POZICE: OSTRAHA PRACOVIŠTĚ: NEMOCNICE V JINDŘICHOVĚ HRADCI ADRESA: U NEMOCNICE 380/III, 377 38 JINDŘICHŮV HRADEC Informace o pracovním místě: Ochrana a ostraha majetku klienta, obsluha zařízení operačního střediska,
FORCORP GROUP spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK/ICE PRO REDAKČNÍ ZPRACOVÁNÍ DAT, Pracovníci pro zadávání dat - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci pro zadávání dat
Náplň práce: pořizování, redakční úprava a správa právních a ekonomických dat, tvůrčí kolektiv Požadavky: loajalita, svědomitost, pokročilé ováládání
GRAND, s.r.o. - 2016-05-11 - Jihočeský kraj

pracovník na dohotovení sít, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 90 - CZK za hodinu

Montážní dělníci jinde neuvedení
Místo vyžaduje fyzickou náročnost (vhodné pro muže) Mzda ve zkušební době 90,- Kč/hod (cca 14.600,-Kč měsíčně) Pracovní doba 6-14h KONTAKT: nejdříve si telefonicky domluvit schůzku. Volejte
TSF spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

prodavač/ka domácích potřeb, Prodavači v prodejnách - 6050 - CZK měsíčně

Jedná o pracovní pozici prodavačka na poloviční úvazek (cca 20h/týdně) POŽADAVKY: zkušenosti s prodejem na prodejně a na pokladně, samostatnost, flexibilita, práce s PC KONTAKT: Topoglidisová Sabina,
Action Prague Trade s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

SKLADNÍK - PŘÍPRAVÁŘ, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 23000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

XLMX obchodní s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

specialista oddlužení fyzických osob, Obchodní referenti - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
komunikativnost, zaměstnavatel se na dané adrese nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky či elektronicky možné nadstandartní pracovní výhody a odměny pro nejlepší pracovníky
Avanc s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Svářeč CO2, Svářeči - 20000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Vaše náplň práce svařování nelegovaných ocelí Požadujeme kvalitní svařování nelegovaných ocelí, (nerez / hliník výhodou) praxi v oboru svářečský
JOSA s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

telefonické vymáhání pohledávek, Inkasisté pohledávek a příbuzní pracovníci - 12000 - CZK měsíčně

Inkasisté pohledávek a pracovníci v příbuzných oborech
min. SŠ vzdělání; základní znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook); ochota pracovat i ve směnném provozu (pracovní doba 8:00-16:30 a 11:30-20:00);
EOS KSI Česká republika, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

UKLÍZEČ/KA, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 5000 - CZK měsíčně

Jaroslava Smutná - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 90 - 110 CZK za hodinu

Zakázková zámečnická výroba jak na dílně tak možné montáže v ČR. Svářečský průkaz MIG, TIG, výhodou, není podmínka.Pracovní
LMont UH s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj