Práce Zedník stavby domů z tradičních materiálů, Pracovníci montovaných staveb Hlavní město Praha AFAVO Group s.r.o. - nabídky práce

Zedník stavby domů z tradičních materiálů, Pracovníci montovaných staveb

Místo výkonu práce Praha kontakt Nádražní 12, Praha 5 , úterý 10-13 hod.

Minimální plat: 9900

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: AFAVO Group s.r.o.

Forma kontaktu: ANDIS CIRULIS

Požadované jazyky: **-1

Job krátký popis: Pracovníci montovaných staveb

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka marketingu, Odborní asistenti v administrativě - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě

GEO-5, spol. s r.o. - 2016-04-13 - Hlavní město Praha

Asistent/ka obchodního oddělení, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Praha 6, Evropská 657/120 Prvotní kontakt: email - h.benediktova (at) finio.cz Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - schopnost samostatného obchodního myšlení - smysl pro
Finio a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Gold - Class s.r.o. - 2016-08-10 - Hlavní město Praha

Doručovatelé adresných a neadresných zásilek - letáky, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 11025 - CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Jedná se o práci převážně pod širým nebem. Doručovatel obdrží letáky a adresné zásilky, ukolem je roznés tyto zásilky na svěřeném
Madiateam CZ, s.r..o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Hypoteční specialista, Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - 20000 - 55000 CZK měsíčně

Finanční analytici
místo výkonu práce: Hvězdova 1716/2b, Praha 4 kontakt: Chroust Jakub Ing., e-mail: jakub.chroust (at) sms-as.eu Hledám nového člena do svého týmu na pozici Specialista na Hypotéky. Náplní
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Karosář - přípravář, Karosáři a autoklempíři - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
místo výkonu práce: Helsinská 166/2, Praha 5,prvotní kontakt e-mailem: katerina.smrkovska (at) renault.cz. Požadavky: Vyučení v oboru karosář, popř. automechanik (zaučíme), ŘP sk. "B",
RENAULT RETAIL GROUP CZ, s.r.o. - 2016-05-20 - Hlavní město Praha

Klientský poradce, Odborní pojišťovací poradci - 19000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Telefonní kontakt možný ve všední dny od 8 do 18 hod, nebo e -mailem. Péče o klienty stávající, prodej produktů, proškolení produkty Kooperativy, oslovování klientů (zájemců
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Rytířská č.p. 406/10, Staré Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Pan Wang nebo paní Wang, tel.: 773 893 333 pátek od 15:00 do 17:00, nebo 721 582 728 Pohovory pouze
SMARAGDOVÁ ZAHRADA s.r.o. - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Kuchař - vedoucí směny, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 23000 - 25000 CZK měsíčně

Náplň práce: •Chef / kuchař •Spolupráce při zabezpečení provozu kuchyně čtyřhvězdičkového hotelu •Samostatná příprava a výdej teplých pokrmů •Dodržování hygienických
Corinthia Panorama, s.r.o. - 2016-06-09 - Hlavní město Praha

Malíř - natěrač, Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři - 11870 - 17880 CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři
Místo výkonu práce: U invalidovny č.p. 499/1, Karlín, 186 00 Praha 86 Kontaktní osoba: Weinfurter Jiří, tel.: 974 885 464, e-mail: krpa.osnm.podatelnapcr.cz,
Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy - 2016-03-25 - Hlavní město Praha

mechanik - opravář zeměděl. strojů, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

MIKAPA plus,s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ministerský rada oddělení realizace evropských programů odboru evropských programů Ministerstva spravedlnosti ČR, Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení - 20990 - CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
místo výkonu:Vyšehradská č.p. 424/16 kontakt: Cudrák AVyšehradská č.p. 424/16, e-mail: acudrak (at) msp.justice.cz Poznámka k místu: Ministerstvo spravedlnosti
MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Obchodní asistentka, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 20000 - CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Místo výkonu práce: Řevnická 170/4 Praha - Třebonice Kontakt: matenova (at) sikocb.cz Požadujeme: - min. SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou) - aktivní znalost AJ (komunikace s dodavateli,
ALIKAS s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obchodní referenti - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

SAPIENTIA GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Jedná se o práce na stavbě, fyzicky náročná práce v prašném prostředí. Kontakt každé ut+čt od 9:00 do 11:00, na adrese Žerotínova 39, Praha 3 Kontakt: Koval Oleksij, tel.: 776 383 333
DULOW TECH s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Poradce v kooperativě, Obchodní referenti - 12000 - CZK měsíčně

Prosím o zaslání životoposu e-mailem. Očekáváme min SŠ vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík, zkušenost v oblasti obchodu ( tu vítáme, ale netrváme
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - 2016-03-19 - Hlavní město Praha

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Alexandra Vorobyova - první kontakt - e-mailem: cz.hr (at) xerox.com Náplň práce: technická podpora pro zákazníky
ACS Czech Republic s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

přírodovědní analytik diagnostik, Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví - 16300 - 28810 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví
Centrum epidemiologie a mikrobiologie odělení STI NRL pro HIV/AIDS Požadujeme VŠ vzdělání-LF se zaměřením na mikrobiologii, atestace v oboru mikrobiologie , eventuálně
Státní zdravotní ústav, příspěvková organizace - 2016-02-18 - Hlavní město Praha

Provozní elektrikář elektroúdržby budov, Stavební a provozní elektrikáři - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Místo výkonu: Nad Kamínkou 1345, 156 00 Praha 5 - Zbraslav Kontakt: Ing. Naďa Lorinčíková, tel.: 227 180 320, e-mail: lorincikova (at) ujp.cz, Dovolená navíc - týden navíc, Jiné výhody
UJP PRAHA a.s. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Skladový pracovník/ce, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu práce: Do Čertouz 2635/20, Praha 9 - Horní Počernice. Kontakt: Blanáriková Monika, e-mail: monikablanarikova (at) hobbycar.cz, 739 096 182 (10.00-15.00 hod.). PC, průkaz VZV Pracovní náplň:
HOBBY CAR, spol. s r.o. - 2016-04-15 - Hlavní město Praha

Software developer, Vývojáři softwaru - 45000 - CZK měsíčně

Vývojáři softwaru

Altersis s.r.o. - 2016-03-05 - Hlavní město Praha

speciální pedagog, Speciální pedagogové - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Základní škola Zárubova v Praze 12 - 2016-04-15 - Hlavní město Praha

Systémoví analytici, Systémoví analytici - 120000 - CZK měsíčně

Systémoví analytici
Místo výkonu práce: Na strži 1702/65, Nusle, 140 00 Praha 4. Prvotní kontakt: email: jitka.honzakova (at) ibs-sro.com Jazykové znalosti: Aktivní znalost ruského a anglického jazyka - slovem i písmen
Semrush CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Technik správy majetku - IT, Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - 30000 - CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Místo výkonu práce: Šermířská č.p. 2335/11, Břevnov, 169 00 Praha 69 Kontaktní osoba: Ženíšková Pavlína Ing., e-mail: zeniskovap (at) tsk-praha.cz
Technická správa komunikací hl.m.Prahy - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

účetní - fakturant/ka, Hlavní účetní - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
místo výkonu práce: Domažlická 1232/3, Praha 3 kontakt: emailem: info (at) extreme-pack.cz účetní - fakturant/ka - účtování dle českých účetních standardů (faktury přijaté
extreme pack s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Učitelé na základních školách pro děti se spec. potřebami, Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - 21700 - 26350 CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
místo výkonu práce: Výmolova č.p. 169/2 Radlice Absolvent - speciální pedagog - surdoped Dobrá znalost českého znakového jazyka, praxe s
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolová 169 - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Uklízeč, pomocník, Ostatní uklízeči a pomocníci - 8000 - CZK měsíčně

Hledáme pracovníky úklidu pro zakázky v Praze nebo blízkém okolí. Určeno pouze pro OZP (invalidní důchodce). Úklid každý pracovní
##pracodawca## - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Všeobecná sestra - interních oborů, Všeobecné sestry s osvědčením - 22100 - 30700 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
místo výkonu práce: VAZEBNÍ VĚZNICE Soudní 988/1, Nusle, kontakt: Šandová, tel.: 261 032 106, PO-PÁ 8,-12 hod, + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers (at) vez.pan.justice.cz Všeobecná
Vězeňská služba České republiky - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Web developer/Web Master, Vývojáři webu a multimédií - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Vývojáři webu a multimédií
Místo výkonu práce - Týnská č.p. 632/10 Staré Město, Praha 1. Požadovaná praxe - 2 roky - znalost a zkušenost s PHP - znalost SQL/MySQL a databázové architektury - znalost HTML,CSS - znalost
VILIJA s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha