Práce asistent/ka obchodu, Obchodní referenti Jihomoravský kraj hede kamna s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: asistent/ka obchodu, Obchodní referenti

Požadavky: ŘP, znalost anglického jazyka, práce na PC Administrativa, komunikace s odběrateli i dodavateli, účast na výstavách, příprava zásilek k expedici a podpora obchodu Firma obchoduje v oblasti krbových kamen, krbů, venkovních krbů a příslušenství Místo výkonu práce: Brno, Veslařská 25b

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: hede kamna s.r.o.

Forma kontaktu: Ing. Robert Szubinski

Job krátký popis: Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 90 - 100 CZK za hodinu

Všeobecní administrativní pracovníci
V případě Vašeho zájmu zasílejte životopisy na e-mail: prace (at) cbacorp.cz, poté budou uchazeči zváni na pohovor. Prosíme aby zájemci, kteří mají o práci skutečný zájem,
cba corporation a.s. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Asistent/ka, Sekretáři (všeobecní) - 17000 - 23000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
ASISTENT/KA Náplň práce: - sjednávání obchodních schůzek (naplnění časového rozvrhu kalendářů manažerů), - administrativa. Požadujeme: - příjemný hlas a vystupování,
AMAX, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

asistent ředitele, Sekretáři (všeobecní) - 12000 - CZK měsíčně

KC GASTRO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Asistentka společnosti, Sekretáři (všeobecní) - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Společnost Top-in.cz, a.s. hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici asistentka společnosti. Do náplně práce patří: • komunikace s klienty společnosti, příprava smluvní
Top-in.cz, a.s. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Bankéř/ka do mezinárodní společnosti, Bankovní makléři - 17500 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
životopis poslat na hrncarova.hr (at) jamesgrant.cz Požadujeme: SŠ vzdělání ideálně ekonomického či všeobecného zaměření Pro-zákaznický přístup, komunikativnost, reprezentativní
Ing. Jan Staniczek - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Brigáda v pekařství Mr.Baker Brno, Prodavači potravinářského zboží - 70 - CZK za hodinu

První kontakt: e-mailem job (at) lagardere-tr.cz Výpomoc v pekařství Mr.Baker - prodej - studená kuchyně vhodné pro studenty, aktivní důchodce a pod. směny dle potřeby, ranní (časná rána),
Lagardere Travel Retail, a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Brušič, Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
První kontakt emailem nebo telefonicky. BRUSIČ Zaměstnavatel: Turlak Náplň práce: -broušení dílu pro lakování - obrušování hran a svárů
Ivo Turek - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Eva Karlínová - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

30.3.2016 - obsluha zákazníků badmintonových kurtů a penzionu. Min. vyučen (obor nerozhoduje), praxe výhodou ale není podmínkou. Kontakt: tel. 607 878 644 nebo email: info (at) penzionumachu.cz. Místo výkonu
Karel Mach - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

dělník/ce do výroby, Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovitě: Vracov. Budete mít na starosti: montáž, demontáž dílců, oprava případných vad, očištění, přesun výrobků na pracovišti. Očekáváme: aktivní přístup,
Moravia Systems a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Ruční baliči - 9900 - CZK měsíčně

Ruční baliči

EKLEONA s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Marketingový specialista pro portál ÚředníNástěnka.cz, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 17000 - CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Společnost AMAX, s.r.o. přijme nové kolegy a kolegyně na pozici marketingový specialista do Brna a do Hodonína pro portál ÚředníNástěnka.cz. Portál

OBSLUHA CNC STROJŮ, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
5.2.2016/ Práce ve výrobním provozu - kovovýroba. Obsluha CNC strojů - Znalost čtení technické dokumentace. Výhodou zkušenost s prací na CNC strojích
MERAN CZECH s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

obsluha laseru Trumpf, Pracovníci na zpracování plechu - 95 - 110 CZK za hodinu

Pracovníci na zpracování plechu
Náplň práce: - obsluha pracovního stroje - laser Trumpf - práce ve 3-směnném provozu - příprava plechů před pálením, ohraňování - kontrola kvality výrobků - odpovědnost
NERIA INDUSTRY a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Odborní administrativní pracovníci, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti: Práce na PC, komunikativnost, znalost anglického jazyka, spolehlivost, samostatnost, loajalita Místo vhodné pro absolventy nebo rodiče po mateřské či rodičovské dovolené
ESCALITE s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

pokladní - brigáda, Pokladníci v prodejnách - 80 - CZK za hodinu

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Hypermarket Tesco Stores ČR na Vídeňské ul. 100, Brno přijme : na dohodu o provedení práce 3 brigádníky na pokladnu, čistá mzda 80,-Kč/hod., od 1.7. 2016 navýšení 85,-Kč/hod požadujeme
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Pomocná síla v kuchyni a úklid, Pomocníci v kuchyni - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Stanislav Hladůvka - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Pracovník ostrahy - strážný CCTV, EPS, Pracovníci ostrahy, strážní - 11500 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Bezpečnostní agentura přijme operátora CCTV v Brně - Bystrci. Směnný provoz, práce na CCTV. Požadujeme čistý RT, praxi, osvědčení o kvalifikaci na pozici strážný.Nástup ihned. DPP
ASG guard s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

provozní technik - údržbář , Provozní zámečníci, údržbáři - 18000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Provozní technik - údržbář pro obsluhu a údržbu technologické čističky v našem provozu kovovýroby. Požadujeme: technické vzdělání
ATOMO PROJEKT s.r.o. - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

Recepční/pokladní, Pokladníci v prodejnách - 18000 - 25000 CZK měsíčně

První kontakt e-mailem Popis: Každodenní jednáním se zákazníky, vedení pokladny, práce s peněžní hotovostí, orientace v pokladních programech, péče o showroom a příchozí
BRNOCAR a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

referent/ka obchodního oddělení, Obchodní referenti - 16000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Pracoviště: Pánov 3925, 695 01 Hodonín. Požadavky: AJ slovem i písmem, kontakt se zákazníky, vyřizování objednávek, práce na PC, plánování expedic výrobků.
OMNIKA, spol. s r.o. - 2016-04-25 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ VZV - SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 13000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
22.8.2016 - práce ve skladu a řízení VZV. I základní vzdělání, praxe s řízením VZV, platné oprávnění na řízení VZV, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost.
SOLIRA Company s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Řídící pracovníci v oblasti opravárenských služeb - 14600 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci jinde neuvedení
Zájemci se dostaví ve dnech úterý a čtvrtek mezi 13,00 až 14,00 hodinou na kontaktní adresu Lipová 6, 602 00 Brno Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou
Staves.cz, družstvo - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

Skladník - příprava zboží k rozvozu (odpolední směna), Pomocní skladníci - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Náplň práce: • Pracovní doba Ne-Čt, 14:30 - 23:00 • Příprava zboží na rozvoz • Vychystávání zboží dle zadání • Evidence vychystaného zboží • Pravidelné
Hortim-International, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 28000 CZK měsíčně

1.4./29.2.2016 - fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, ŘP sk . B, min. vyučen - tech. obor, prac. doba standardně 7.30-16.00 - dle potřeby buď odpol. nebo dělená směna, časová flexibilita, bydliště BV nebo
LB BOHEMIA, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

strážný, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 11000 - 14000 CZK měsíčně

TREBI s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

švadlena - dámská krejčová, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Eva Štarková - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
práce v truhlárně, zaučen nebo vyučen truhlář výhodou, znalost čtení výkresů, manipulační práce i práce pomocné, zakázková
DŘEVOTVAR, výrobní družstvo Znojmo - 2016-03-05 - Jihomoravský kraj

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 9900 - 10000 CZK měsíčně

Družstvo SamMA družstvo - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

vrátný - pouze pro OZP, Vrátní - 10000 - 13000 CZK měsíčně

První kontakt: telefonicky od 9-12 hod. e-mailem: drahovzalova (at) guardservis.cz osobně: Brno, ul. Gajdošova 7 - dle předchozí domluvy Pouze pro osoby v invalidním důchodě. Vhodné spíše pro muže. Hodinová
GUARD SERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj