Práce asistent(-ka) prodeje, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie Moravskoslezský kraj Ing. Otmar Schenk - nabídky práce

asistent(-ka) prodeje, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Místo výkonu práce: OC Futurum, Novinářská 3178/6a, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 1. kontakt e-mailem: schenk.o (at) seznam.cz Vybraní uchazeči(-ky) budou pozváni na výběrové řízení. Požadavky: nejlépe praxe s prodejem textilu, komunikativnost, spolehlivost, příjemné vystupování, práce s PC - email a World, nejlépe zkušenost s pokladním systémem Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká sleva na nákup zboží v naší prodejně a % z obratu

Minimální plat: 14000

Maximální plat: 15500

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Ing. Otmar Schenk

Forma kontaktu: Ing. Otmar Schenk

Job krátký popis: Prodavači v prodejnách

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Frézař/ka, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 17000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
z. 29.12.2015, zn.vl.:29.3.2016. Nástup možný ihned! Praxe není nutná, zaučíme, poskytované výhody - stravenky, prémie, pracoviště: Kopřivnice, ul. Štefánikova (za budovou STK), prac.
AHL TECH s.r.o. - 2016-03-31 - Moravskoslezský kraj

Marketingový pracovník průzkumu hraček , manažer on-line pokladen, Specialisté v oblasti marketingu - 32000 - 36000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Místo výkonu práce: Bruntál, Jesenická 12 POŽADUJEME: * uživatelská znalost práce na PC (Excel,Word) * komunikativnost a zodpovědnost za svěřené úkoly * ochotu učit se novým věcem
JK & pictures Sv. Kopeček s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

NEJVYŠŠÍ PŘEDSTAVITELÉ VELKÝCH SPOLEČNOSTÍ A INSTITUCÍ (ZamK), Nejvyšší představitelé velkých společností a institucí - 45000 - 55000 CZK měsíčně

Nejvyšší představitelé společností a generální ředitelé
A02 (ZamK) jedná se o pozici VICEPREZIDENTA SPOLEČNOSTI Požadavky - min. Bc., znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, viceprezident jedná a vystupuje
Le Mars group Inc. s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Obladači, Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
z:11.1.2016 Požadavky: praxe 3 roky, ŘP sk. B Kontakt: Lenka Bayerová, vedoucí personálního útvaru, telefon: 602 762 063, 556 767 360 mail: bayerova (at) nosta.cz osobně na adrese firmy ve dnech po-pá v době od
NOSTA, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Obráběč/ka kovů, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 17000 - CZK měsíčně

z: 15.12.2015, a. 1.2.2016.Nástup možný ihned! Praxe není nutná, zaučíme, poskytované výhody - stravenky, prémie, pracoviště: Kopřivnice, ul. Štefánikova (za budovou STK), pracovní
AHL TECH s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Obráběči kovů na CNC strojích, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Jan Hefner - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PEKAŘ/-KA - PRACOVNÍK, PRACOVNICE DO VÝROBY, Pekaři - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
SOU, praxe v oboru vítána, ale není podmínkou, spolehlivost, flexibilita, manuální zručnost. Jedná se o obsluhu strojů a ruční práce při
Martin Knappe - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

Pizzař - ka, Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - 10900 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
místo výkonu práce : Vrbno pod Pradědem, Myslivecká č. p. 192 praxe není nutná, zaučení je zajištěno, nutná je spolehlivost, zdravotná
Stanislav Gociek - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pomocní kuchaři, Pomocní kuchaři - 16000 - CZK měsíčně

Jedná se o novou provozovnu sítě Zapppa´s resturant/rock&jazz cafe bar , pravděpodobný datum zahájení konec 10/2016; požadavky: flexibilita, zájem o další vzdělávání,
Zappares Pub s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK-CE V ČALOUNICKÉ DÍLNĚ, Čalouníci a příbuzní pracovníci - 80 - 100 CZK za hodinu

Čalouníci a pracovníci v příbuzných oborech

Martin Drabina - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK (DPP), Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - 80 - 90 CZK za hodinu

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení
A16 (DPP) hledáme manuálně zručé brigádníky-ce do průmyslové lakovny, pomocné práce všeho druhu - maskování, balení, natírání
Muehlhan ČR s.r.o. - 2016-05-30 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK VE STAVEBNICTVÍ, Dělníci v oblasti výstavby budov - 11200 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

HAMROZI s.r.o. - 2016-05-15 - Moravskoslezský kraj

Pracovník/ce v sociálních službách pro pečovatelskou činnost v domácnosti osoby - ZÁSTUP ZA NEMOCENSKOU, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - 11600 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Místo výkonu práce: Městský obvod Poruba, Martinov, Pustkovec, Třebovice Kontakt: vladislava.sevcikova (at) cssporuba.cz nebo osobně: I.Sekaniny 1812/16, 708 00, Ostrava-Poruba Náplň práce: Provádění
Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace - 2016-04-29 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 5000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

DALIVA AVANT s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Prodavač potravinářského zboží, Prodavači potravinářského zboží - 9000 - CZK měsíčně

Požadujeme: - vyučení popř. praxe v maloobchodě - výhodou znalost práce na pokladně - zodpovědnost a spolehlivost - schopnost fyzické práce Nabízíme: - zázemí stabilní české
H R U Š K A , spol. s r.o. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

Referent/ka stavebního úřadu, Stavební technici - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Stavební technici
Prosím všechny uchazeče/ky, aby nezasílali životopisy e-mailem, ale seznámili se s podmínkami pro přihlášení se do VŘ, které jsou uvedeny na web.stránkách www.moap.cz (sekce Radnice
Statutární město Ostrava - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ -KA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 10000 - 45000 CZK měsíčně

Jedná se o mezinárodní i vnitrostátní dopravu. Požadujeme: platný ŘP sk. C+E, měsíční příjem až 45 000,- Kč (hrubá mzda + diety),
TQM - holding s.r.o. - 2016-05-20 - Moravskoslezský kraj

Řidič sk. C + E, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 30000 - CZK měsíčně

místo výkonu práce : Krnov ŘP sk. C + E, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, výhodou je strojnický průkaz, hlásit se na tel. č. 725 089
Značky Morava, a.s. - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ VZV - SKLADNÍK , Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 60 - CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků
SOU, praxe min. 3 roky, ŘP sk. B, oprávnění k obsluze VZV. Mzda 60 Kč/hod. + 40% výkonnostní prémie, 1-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup možný ihned, KO: Wittásková Jana,
NIKOL NÁPOJE a.s. - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

Skladník - řidič, Pomocní skladníci - 17000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Pracovní náplň: • zodpovědnost za příjem a výdej zboží • fyzicky náročná práce – manipulace s materiálem ve skladových prostorách (naskladňování, vyskladňování)
3E PROJEKT, a.s. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Skladník - závozník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Pracovní náplň: • zodpovědnost za příjem a výdej zboží • fyzicky náročná práce - manipulace s materiálem ve skladových prostorách (naskladňování, vyskladňování)
3E PROJEKT, a.s. - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 59 - CZK za hodinu

z: 6.1.2016 Pracovní místo vhodné i pro OZP, zkrácený pracovní úvazek 16.5 hod./týden (po, st, pá - 2.5 hod., út, čt - 4.5 hod.),
HM-ST CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

UKLÍZEČ -KA, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 14000 - CZK měsíčně

ZŠ, manuální zručnost, spolehlivost, jedná se o úklid čistých prostor farmaceutické výroby. Mzda 14 000 Kč, HPP, smlouva na dobu určitou do 30.6.2017,
JASPA s.r.o. - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí TURISTCENTRA Dvorce, příspěvkové organizace, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 13380 - 21870 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
místo výkonu práce - Dvorce Bližší informace k výběrovému řízení na uvedené pracovní místo jsou zveřejněny na webových
Obec Dvorce - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

Vrátný/á - informátor/ka, Vrátní - 9300 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
z: 14.4.2016; výhradně pro OZP!!! požadavky: rejstřík trestů bez záznamu, profesní kvalifikace strážný - 68-008-E není podmínkou, praxe na obdobné pozici výhodou; jedná
M Security and Cleaning s.r.o. - 2016-04-16 - Moravskoslezský kraj

VRCHNÍ SESTRA, BRATR DOMOVA PRO SENIORY A DOMOVA SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM, Všeobecné sestry s osvědčením - 18500 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
* SŠ/VŠ všeobecná sestra s registrací, registrace podmínkou, zkušenosti na pozici zdravotní sestry nebo vrchní sestry minimálně 3 roky, praxe se seniory s Alzheimerovou demencí, či jinými typy
Vila Vančurova o.p.s. - 2016-05-24 - Moravskoslezský kraj

ZEDNÍK - OBKLADAČ, Obkladači - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači
A11 27/6/2016 ŘP sk. B, praxe v provádění keramických obkladů a dlažeb podmínkou, možnost prodloužení PS na dobu neurčitou, možnost zapůjčení služebního vozidla, příspěvek na mobilní
Fachstav, s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Zubní technik, Zubní technici - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Technici v oblasti ortotiky a protetiky

3dent Garčicová s.r.o. - 2016-03-02 - Moravskoslezský kraj