Práce automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů Plzeňský kraj Tomáš Zábraha - nabídky práce

Pracovní pozice:
automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů

Kontakt: p. Zábraha, tel.: 602444642, nebo 377329589 Vyučení v oboru, praxe výhodou. Nástup možný ihned.

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Tomáš Zábraha

Forma kontaktu: Zábraha

Job krátký popis: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník (fakturantka - pokladní), Fakturanti - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

Šperl - Gastro s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Administrativní pracovník/pracovnice, Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

REAAS s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 13000 - 19000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
AUTOMECHANIK, vyuč. v oboru nebo studium na střední odborné škole, praxe není vyžadována, jedná se o automechanické a zámečnické práce, možnost stravování, prac. doba od
HAVEL PLYN a.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - 28000 CZK měsíčně

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brück AM spol. s r. o., Zámrsk č.p. 10, 565 43 Zámrsk Náplň práce: Pravidelné prohlídky, údržba a opravy firemních osobních automobilů a vysokozdvižných
Brück AM spol. s r. o. - 2016-07-28 - Pardubický kraj

Bezpečnostní služba, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 16000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

TRAVEL FREE, s.r.o. - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

Cukrář/cukrářka, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Místo výkonu práce: Zbiroh, Zámek č.p. 1 Náplň práce: výroba svatebních dortů, cukrářské výrobky, případná
Agentura NKL s.r.o. - 2016-03-05 - Plzeňský kraj

dělník-brusič, Brusiči nástrojů a kovů - 13200 - CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
místo výkonu práce Zadní Chodov č.p. 3 348 15 Planá u Mariánských Lázní prac.smlouva na půl roku-možnost prodloužení manuální
AMI AUTOINTERIER, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Dělník ve výrobě 20.000,- čistého NÁSTUP OD LEDNA 2016, Montážní dělníci elektronických zařízení - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Hledáme zaměstnance na pozici operátor výroby. Práce vhodná pro MUŽE I ŽENY. Požadujeme: - praxe na operátorské pozici výhodou - ochotu pracovat
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Elektromontér/Montér, Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení - 18000 - CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení
Pracovní náplň: elektromontážní práce na rozvodnách VVN,VN a NN v rámci celé ČR Požadujeme: min.SOU v oboru elektro nebo oboru zámečník, praxe v elektromontážích
Nionex a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

frézař CNC, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 26000 - 40000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
místo výkonu práce Oldřichovská č.p. 1437 347 01 Tachov prac. doba od 6.00,14.00 a od 22.00 hod., pro absolventy OU/SPŠ bez praxe zajišťujeme 3-6 měsíční speciální zaškolovací program
Formy Tachov s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

INSTRUKTOR/KA LYŽOVÁNÍ, SNOWBOARDINGU, Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - 110 - CZK za hodinu

Sportovní trenéři, instruktoři a úředníci sportovních klubů
INSTRUKTOR/KA LYŽOVÁNÍ, SNOWBOARDINGU, dobré lyžařské (snowboardové) dovednosti, komunikativní znalost AJ (NJ) MZDA: 110,-Kč/hod POSKYTUJEME: příspěvek
SPORT SERVICE, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 15000 CZK měsíčně

KUCHAŘ/KA, vyuč v oboru, praxe ve velkovývařovně podmínkou, zdravotní průkaz Vhodné i pro absolventy Nabízíme: odměny dle výkonu NÁSTUP IHNED Životopis zasílejte na e-mail: kariera.stravbyt (at) seznam.cz
STRAVBYT s.r.o. - 2016-03-03 - Plzeňský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10500 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mulačova nemocnice s.r.o. - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

MARKETINGOVÝ/Á SPECIALISTA/KA, Specialisté v oblasti marketingu - 15000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
MARKETINGOVÝ/Á SPECIALISTA/KA, ÚSO, znalost práce na PC podmínkou, ŘP "B", základní znalost AJ a NJ, předchozí praxe na obdobné pozici, ze které je možné prezentovat
Edolo Consult s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

montér, dopravce nábytku a kuchyní, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 17000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Životopisy zasílejte na e-mail: manager.qp (at) moebelix.cz. Nabízíme pracovní poměr na 1/2 roku na dobu určitou, po dohodě na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 17000 Kč + 0-8000 Kč (prémie)+diety paušál
XLMX obchodní s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Mzdová účetní, Odborní účetní mzdoví - 23000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
SŠ ekonomického směru. Praxe min. 5 let. Znalost mzdových předpisů a související legislativy. Znalost práce s MS Office. Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost,
ŠKODA JS a.s. - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

Obsluha CNC stroje ( truhlářská výroba ), Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - 17600 - 19100 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů
Místo výkonu práce: Chotíkov 343 praxe min.3-5 let Pracovní znalosti: - technické znalosti ( v oblasti truhlářské výroby výhodou )
HASPO SYSTEM s.r.o. - 2016-08-02 - Plzeňský kraj

OBSLUHA RÁMOVÉ PILY - PŘEDÁK SMĚNY, Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Zpracovatelé dřeva
OBSLUHA RÁMOVÉ PILY - PŘEDÁK SMĚNY, SOU, technické a strojní znalosti, organizační dovednost, zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu,
Pila Černý s.r.o. - 2016-03-03 - Plzeňský kraj

Odborný administrativní pracovník, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Místo výkonu práce: Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Plzeňský kraj, Pobočka Tachov, T.G. Masaryka 1326, Tachov. Služební místo je zařazeno
Státní pozemkový úřad - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

osobní asistent/ka, Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
místo výkonu práce centrum pro zdravotně postižené Plzeňského kraje o.p.s- Bělojarská 1541, 34701 Tachov kurz pracovníka v soc. službách kontakt
Centrum pro zdravotně postižené Plzeňského kraje - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Personalista, Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - 22000 - 27000 CZK měsíčně

SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru. Praxe min. 5 let. Znalost práce s MS Office. Znalost AJ podmínkou /RJ výhodou. Znalosti a zkušenosti v oblasti organizace
ŠKODA JS a.s. - 2016-03-15 - Plzeňský kraj

Řidič C, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - CZK měsíčně

Josef Böhm - 2016-05-04 - Plzeňský kraj

servírka/číšník , Číšníci a servírky - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

NAPLES,s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

Skladník Plzeň, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17800 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se komponenty do automobilů, hledáme vhodné uchazeče na pozice SKLADNÍK. - nástup možný IHNED - místo výkonu
ADECCO spol.s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Skladník s VZV s 100,-/hod, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - CZK měsíčně

Pro významný podnik v Plzni hledáme skladníka s průkazem na VZV. Požadujeme: - praxe ve skladu min.2 roky - znalost práce se čtečkou a scannerem - orientace v průvodkách - ochota pracovat ve směnném
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-03-11 - Plzeňský kraj

slévač, Slévači - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Slévači, formíři a jádraři

MHS - tlakové lití, s.r.o. - 2016-03-04 - Plzeňský kraj

Svářeč automotive, Svářeči - 22000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Pro významný podnik v Plzni přijmeme zaměstnance na pozici Svářeč. Náplň práce: -Svařování po svařovacím robotu Požadujeme: -Průkaz ZK 135 -Spolehlivost -Chuť pracovat Směny: -Ranní
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Svářeč kovů - Horní Bříza, Svářeči - 26000 - 28000 CZK měsíčně

PŘIJMEME SVÁŘEČE NA HPP - kovovýroba v HORNÍ BŘÍZE POŽADUJEME - PLATNÝ PRŮKAZ NA CO2 - EN 135 - PRAXI V OBORU - ORIENTACI VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI NABÍZÍME: - SMLOUVU NA HPP - MOŽNOST
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-04-15 - Plzeňský kraj

Training on the job, Odborní asistenti v administrativě - 14000 - CZK měsíčně

Vhodné pro čerstvé absolventy. Mzda bude upřesněna při nástupu. Požadavky: slušné jednání, vystupování, flexibilita, znalost NJ nebo AJ Nabízíme: firemní benefity, pružnou
promiro s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Účetní finanční, Účetní finanční a investiční - 19500 - CZK měsíčně

Požadavky • SŠ ekonomického směru • praxe v oblasti účetnictví min. 3 roky • uživatelská znalost MS Office • flexibilita, samostatnost, přesnost • účetní a daňová problematika včetně
NEMOS SOKOLOV s.r.o. - 2016-03-01 - Plzeňský kraj