Práce Balič/ka textilních výrobků, Ruční baliči Jihočeský kraj COPI - J a.s. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Balič/ka textilních výrobků, Ruční baliči

Úkolová mzda. Manuální zručnost. Bližší informace podá Ing. Kopáčik Ján, č.tel. 731 106 832.

Minimální plat: 10000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: COPI - J a.s.

Forma kontaktu: Ing. Ján Kopáčik, předseda představenstva

Job krátký popis: Ruční baliči

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

12 - PRACOVNÍK BĚŽNÉHO ÚKLIDU, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 10800 - 11200 CZK měsíčně

Práce spočívají v úklidu 3 kaváren v nákupním centru, dále prostor 2 firem - běžný denní úklid kanceláří,
Kvalita - družstvo služeb - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

1x brusič na kulato, 1x brucič na plocho, Brusiči nástrojů a kovů - 17000 - CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
POŽADAVKY: vyučení v oboru, praxe podmínkou Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku s možností prodloužení KONTAKT: Mašková Jiřina, tel.: 383342858, e-mail:
ČZ Strojírna, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Ladislav Švejda - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

dělník, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Jedná se o obsluhu jednoúčelových strojů (řezání bylin), manipulace se zbožím KONTAKT: telefonicky v době od 7-15:30hod., Valentová Ivana, tel.: 720950641, e-mail: i.valentova (at) bylinymikes.cz , Jiné
BYLINY Mikeš s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

fakturační a mzdová účetní, Mzdoví účetní - 19000 - 25000 CZK měsíčně

Mzdoví účetní
vedení podvojného účetnictví, vč. fakturace, personální a mzdová účetní, vedení skladového hospodářství, administrativní práce spojené
ANTICORO, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

FAKTURANT/KA, Fakturanti - 11250 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

CORAX Trading s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Junior informatik, Technici počítačových sítí a systémů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Technici počítačových sítí a systémů
Náplň práce: Administrace podnikového software, příprava a nastavení parametrů produktů internetového obchodu, komunikace s dodavateli SW, ochota se učit nové věci. Na veškerou specifickou práci
PENTA CZ s.r.o. - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Klika J. s.r.o. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

návěstní technik, Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati - 23500 - 32500 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Náplň práce: - údržba, měření a diagnostikování zabezpečovacích a telekomunikačních zařízení na železnici. Požadavky: - elektrotechnická kvalifikace; ŘP sk. B; dobrý
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OBSLUHA CNC STROJŮ - strojírenský dělník, Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mikrona holding s.r.o. - 2016-02-19 - Jihočeský kraj

Obsluha extrudéru - brigáda, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 100 - CZK za hodinu

Obsluha extrudéru - vzdělání základní. Pracoviště Netřebice. Fyzická zdatnost - zvedání těžkých břemen. Dohoda o provedení práce
AES s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OPERÁTOR/KA, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 13570 - CZK měsíčně

Montážní dělníci
Jednoduchá manuální práce (obsluha lisů), vhodná pro muže i ženy . Pracovní doba: dvou až třísměnný provoz (7,5 hod./den) Nabízíme: mzdu 11.390,- plus 2.180,- příplatky
Triangle Recruitment CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA, Prodavači potravinářského zboží - 15000 - CZK měsíčně

Praxe a vyučení výhodou, bezúhonnost, pracovitost. Plný i zkrácený úvazek. Nástupní plat od 15000,- Kč při plném úvazku. Informace přímo na prodejně nebo na telefonu
NORMA, k.s. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

pomocná síla do kuchyně - DPP!!!!, Pomocníci v kuchyni - 70 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni
DPP - po vzájemné spokojenosti - pracovní smlouva Náplň práce: mytí nádobí, úklid kuchyně, pomocné práce v kuchyni Praxe v oboru vítána, požadujeme trestní
Jiří Říha - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocní kuchaři - 12000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Gastpar s.r.o. - 2016-05-12 - Jihočeský kraj

Pracovník - pracovnice obchodního klientského místa, Úředníci v oblasti pojišťovnictví - 17000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
Pracovník - pracovnice obchodního klientského místa - vzdělání středoškolské, možno i absolvent. Komunikativní schopnosti, řidičský
ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRAKTICKÝ/Á LÉKAŘ/KA, Praktičtí lékaři - 9900 - CZK měsíčně

Všeobecní a praktičtí lékaři
Práce na HPP/DPČ, plný i zkrácený úvazek (min. 15 hod./týden). Mzda 300,- Kč/hod. Práce je vhodná také pro ženy na MD nebo důchodce. V případě zájmu zaměstnavatele kontaktujte
MedicalHelp Česká republika s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Přípravář zakázek, Technici přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních průmyslových oborech - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Přípravář zakázek - vzdělání středoškolské - průmyslová stavební škola, možno i absolvent. Výhodou je aktivní znalost NJ. Pracoviště
ALU.PLAST s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

prodavačka, Prodavači v prodejnách - 80 - CZK za hodinu

Jedná se o pracovní pozici " prodavačka" se zkráceným prac.úvazkem, směnnost - střídání ranní a odpolední směny, popř. celodenní směna s následným
Michaela KORBAČKOVÁ - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 15000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Recepční - vzdělání úplné střední všeobecné. Pracoviště Horní Planá. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup oihned, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná.
Ing. Pavel Novák - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

Ředitel pro výstavbu, Výrobní a investiční náměstci (ředitelé) ve stavebnictví - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Ředitel pro výstavbu - vzdělání VŠ, podmínkou je 20 let praxe v oboru výstavby. Znalost RJ, AJ a (ázerbajdžánštiny - dle možností), práce
AA Investment Group s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

řidič \"B\", Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 18000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Jedná se o HPP nebo DoPČ Přeprava nákladu po EU, nový vozový park POŽADAVKY: ŘP"B", znalost Nj - vítána, spolehlivost, časová nezávislost
AUTODOPRAVA Radka Krausová s.r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

řidič dodávky, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 14000 - CZK měsíčně

- rozvoz zboží po Jihočeském kraji; - ŘP sk. B; práce na PC; praxe v řízení NUTNÁ; práce s břemeny (roznos zboží); pracovní poměr na
AGRO - CB, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

řidič motorových vozidel, zaměstnanec údržby areálu, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 10850 - 16300 CZK měsíčně

možnost prodloužení PP řízení, údržba a opravy motorových vozidel pro přepravu osob, práce při údržbě areálu, řidičský průkaz skupiny
DĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE OPAŘANY - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

servírka, číšník, Číšníci a servírky - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Eva Bendlová - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

Učitel/ka v MŠ, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20000 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Učitel/ka v MŠ - vzdělání ÚSO pedagogického zaměření, pracovní poměr na DU (1 rok) s možností prodl., úvazek plný, dvě směny (ranní, odpolední), vhodné pro absolventy,
Mateřská škola, Český Krumlov, Vyšehrad 168 - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Vedoucí projektu - specialista, Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Požadujeme: - Min.2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobě či údržbě - Orientace v technické dokumentaci, specifikaci technických požadavků pro výrobu,
ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

ZKUŠEBNÍ TECHNIK KALIBRAČNÍ LABORATOŘE, Technici v oblasti metrologie - 17000 - 18000 CZK měsíčně

Technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství)
Zkušební technik kalibrační laboratoře - vhodné spíše pro muže Náplň práce: kalibrace měřidel dle metodik v oblasti délky a rovinného úhlu
Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj