Práce Číšník, servírka, Číšníci a servírky Zlínský kraj Region, spol. s r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšník, servírka, Číšníci a servírky

Požadujeme •pracovitost a samostatnost •výuční list v oboru případně dostatečnou praxi •příjemné vystupování, komunikativnost •znalost jazyka (Aj, Nj) výhodou Nabízíme •práci na hlavní i vedlejší pracovní poměr •odpovídající mzdové ohodnocení závislé na výsledcích práce •práci v atraktivním prostředí s možností postupu na další pozice Žádosti s životopisem zasílejte e-mailem na ruzicka (at) hotelbuchlov.cz, nebo tel. p. Růžička: 775 700 103.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Region, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Pavel Růžička

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Zlínský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistenti prodeje, Pracovníci v oblasti prodeje - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje
Požadavky: nutná znalost cizího jazyka, znalost práce na PC (Word, Excel, internet), komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, Náplň práce: prodej nábytku, administrativní
Bytcentrum v.o.s. - 2016-03-10 - Zlínský kraj

Automechanici, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
AUTOMECHANICI Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B, praxe min. 3 roky Náplň práce: Opravy motorových vozidel První kontakt: osobně v sídle nebo na pracovišti, telefonicky 608711602, e-mail: spurek (at) seznam.cz ověřeno
Radim Špůrek - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Gastro Elite s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

číšník - servírka, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

min. vyučení; výpis z rejstříku trestů; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; spolehlivost; příjemné vystupování; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok
Petr Valášek - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 11000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2016) s možností prodloužení, zkrácený pracovní úvazek, pracovní doba 10:00 hod. - 14:00 hod. (jedná se o výpomoc přes obědy pondělí-pátek,
Tomáš Bernard - 2016-05-30 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

BOUDA JAN s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Číšník - servírka, Číšníci a servírky - 10000 - 15000 CZK měsíčně

místo výkonu práce - Družstvo vlastníků půdy JESENÍKY - pracoviště, Horní Václavov č.p. 145 Václavov u Bruntálu. Společnost podnikající v oblasti cestovním ruchu
Družstvo vlastníků půdy JESENÍKY - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Jiráskovo náměstí 159/10, Ostrava - Moravská Ostrava Volat předem a domluvit si schůzku na tel.: 608 158 777. Příjmeme číšníka/servírku na plný
Red Cafe Classic 10 s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 16000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Příčná 7b, Litovel. Pož.: vyučení v oboru není podmínkou, výhodou zkušenosti s obsluhou hostů, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, příjemné
Alfa street company s.r.o. - 2016-04-12 - Olomoucký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracoviště: Šmakalova č.p. 206/16a, Litovel. Požadujeme praxi v oboru, slušné a přívětivé vystupování s hosty. Kontakt je možný osobně na adrese Šmakalova č.p. 206/16a, Litovel od 8:00 - 14:00 hod.,
KRAZZER s.r.o. - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Emil Oláh - 2016-04-12 - Středočeský kraj

dělník, dělnice, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 11000 - 15000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva

EKOSPAR, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

DĚLNÍK - POMOCNÉ PRÁCE PŘI MONTÁZÍCH HROMOSVODŮ, Pomocní montážní dělníci - 100 - 110 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Karel Křapa - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Vladimír Skrášek - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obchodní zástupce/zástupkyně., Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Náplň práce: prezentace produktu koncovému zákazníkovi na předem sjednané schůzce. Hledáme komunikativního člověka, pro kterého není problémem komunikovat s lidmi, který
Patriot Marketing Group s.r.o. - 2016-08-10 - Zlínský kraj

obsluha stroje na třídění třídění odpadu, Třídiči odpadů - 20000 - 26000 CZK měsíčně

Pracovníci s odpady
ŘP sk. C, strojnický průkaz výhodou-obsluha kolového bagru. Vysoké prac. nasazení, časová flexibilita a spolehlivost. Třídění a práce s odpadem, manuální a strojová.
OTR Recycling s.r.o. - 2016-02-24 - Zlínský kraj

pomocný dělník - pro lešenáře, Lešenáři - 70 - 90 CZK za hodinu

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
zakázky v regionu Zlínského kraje - manipulace s lešenářským materiálem - trubky, podlážky apod. - ZŠ vzdělání, zájem o práci,
VT stav, s.r.o. - 2016-05-20 - Zlínský kraj

Pracovníci ostrahy, strážní - 65 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Zajištění ostrahy obchodních domů a dodržování daných bezpečnostních předpisů Spolupráce při zadržení osob páchající trestnou činnost Požadavky: čistý výpis
SONYA AGENCY s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Prodavač/ka, Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - 21000 - 30000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Zdeněk Vavřík - 2016-07-28 - Zlínský kraj

Prodavač/ka, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 5700 - CZK měsíčně

PRODAVAČ/KA OBUVI Největší evropský prodejce obuvi Deichmann hledá do svého týmu prodavače/ku na zkrácený pracovní úvazek min. 15 hodin týdně. Požadujeme: příjemné
DEICHMANN-OBUV s.r.o. - 2016-05-20 - Zlínský kraj

Prodavač/ka rychlého občerstvení ve stánku, Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - 12000 - 12500 CZK měsíčně

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
PRODAVAČ/KA RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ - ve stánku u Kauflandu ve Valašském Meziříči Náplň práce: příprava zeleniny, grilování kuř.výrobků,
1.KMI spol.s r.o. - 2016-04-28 - Zlínský kraj

Prodavači maso-uzeniny, Prodavači potravinářského zboží - 15000 - CZK měsíčně

PRODAVAČI MASO-UZENINY Zaměstnavatel požaduje: bezúhonnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci, schopnost komunikovat se zákazníkem, příjemné vystupování, základní
Beskydské uzeniny, a.s. - 2016-06-09 - Zlínský kraj

Prodavači / pokladní, Prodavači v prodejnách - 14300 - CZK měsíčně

Náplň práce: prodej pekárenských výrobků. Praxe s prodejem pečiva výhodou. Výhody: příspěvek na rekreaci zaměstnanců, penzijní připojištění Zájemci o pracovní
SEMAG spol. s r.o. - 2016-03-12 - Zlínský kraj

Projektant/ka elektro, Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - 18000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
PROJEKTANT/KA ELEKTRO Náplň práce: projekce silnoproudých rozvodů v energetice a chemickém průmyslu, práce s technickou dokumentací, komunikace napříč
REGOMARKET s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Řidič nákladního vozidla, skladník, Řidiči tahačů - 17000 - CZK měsíčně

PRACOVIŠTĚ Loukov - rozvoz v rámci ČR - rozvoz střešního materiálu a zboží v rámci ČR, pomocné práce při nakládkách a vykládkách
SALVATOR STŘECHY s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

SPRÁVCE IT - TECHNIK PROGRAMÁTOR, Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Integrace e-shop aplikací a pokladních systémů PHP SQL; správa sítí; znalost MS výhodou; znalost práce s grafikou; výhodou znalost LINUX; komunikativí; aktivní zájem
Extra NET s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Technik v laboratoři, Laboratorní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
pracoviště Třebětice - kalibrace labor. přístrojů - SŠ vzdělání, vzdělání v technickém oboru výhodou, práce na PC - word, excel. Pracovní
KALIST AKL s.r.o. - 2016-04-12 - Zlínský kraj

ÚDRŽBÁŘI STROJŮ - ELEKTRO, Provozní zámečníci, údržbáři - 16300 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
ÚDRŽBÁŘI STROJŮ-ELEKTRO: Požadujeme: SO vzdělání v oboru elektro slabo/silnoproud, strojní mechanik, mechanik opravář strojů, § 6 vyhl. 50/1978 Sb.,
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o. - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Zástupce vedoucího provozu výroby dřevěných konstrukcí, Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - 16000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení

STŘECHY 92, s.r.o. - 2016-06-09 - Zlínský kraj