Práce Dělník chemické výroby-obsluha galvanické linky, Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu Hlavní město Praha MEV PRAHA s.r.o. - nabídky práce

Dělník chemické výroby-obsluha galvanické linky, Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu

Obsluha galvanické závěsové linky-nejedná se o obecnou galvaniku!! Pokovování měďí a cínem při výrobě desek plošných spojů.Pro pracovní pozici je vhodné - nikoli podmínkou-vyučení nebo praxe v chemickém oboru.Zdravotní stav odpovídající práci v chemickém prostředí a 2-3 směnném provozu (stand.2směnný provoz,2-4 noční směny za měsíc).Zaměstnáme i 60 leté.Nástup možný ihned.

Minimální plat: 22000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: MEV PRAHA s.r.o.

Forma kontaktu: Ing. Josef Machovský, vedoucí výroby

Job krátký popis:
Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

§89, Ostatní uklízeči a pomocníci - 10000 - 13000 CZK měsíčně

DRUŽSTVO VOLROS - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Asistent/ka - volání schůzek s klienty, Odborní asistenti v administrativě - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Prvotní kontakt: radek.mikus (at) sms-as.eu Pracoviště: Hvězdova 1716/2b, Praha 4 Hledám vhodného člena do nově vzniklého obchodního týmu, který bude domlouvat schůzky pro obchodní zástupce
Radek Mikuš - 2016-03-25 - Hlavní město Praha

automechanik/brigádník, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 90 - 180 CZK za hodinu

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. - 2016-02-24 - Hlavní město Praha

Bezpečnostní pracovník, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 10200 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

INVESTMENT AGENCY s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Číšníci a servírky - 13700 - 16000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

DAZ GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Cukrář, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 18000 - 19000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Místo výkonu práce:Milevská č.p. 1695/7,Krč Náplň práce: •Spolupráce při zabezpečení provozu kuchyně čtyřhvězdičkového hotelu
Corinthia Panorama, s.r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce Praha Prosíme spolehivé uchazeče a dobrý pracovní návyky. Práce dle požadavků zaměstnavatele vč. so a ne. Práce ve výškách a v prašném
ETORIN GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

hrobník, Pracovníci v pohřebnictví - 14200 - CZK měsíčně

Pracovníci pohřebních služeb a balzamovači
Místo výkonu práce: Praha-Olšany. Kontakt: Petráčková J.: tel.: 272 011 134, 723 260 189, e-mail: vackova (at) hrbitovy.cz. Tel. kontakt PO-PÁ 8:00 - 15:00hod. Výpis z RT, řidičský průkaz sk.B, dobrá
Správa pražských hřbitovů - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Instalatér, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 17000 - 17000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Místo výkonu práce: Poděbradská 173/5, 190 00 Praha 9 Prvotní kontakt: email - v.knapova (at) rmbuildings.cz Pohovory se budou konat 2.3.,9.3.,16.3.,29.3.,30.3.2016 v době
Ready Made Buildings s.r.o. - 2016-03-10 - Hlavní město Praha

Lékař v oboru neurologie - dohoda o pracovní činnosti, Ostatní lékaři specialisté - 38400 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Místo výkonu práce: Vězeňská služba České republiky Soudní 988/1, Praha - Nusle Kontakt: Šandová, tel.: 261 032 106, PO - PÁ 8,00 - 12, 00 hod,
Vězeňská služba České republiky - 2016-04-27 - Hlavní město Praha

Lékař v oboru urologie - dohoda o pracovní činnosti, Ostatní lékaři specialisté - 9600 - 12800 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Vězeňská služba České republiky, Soudní 988/1, Praha 4 Nusle Kontakt: Šandová, tel.: 261 032 106, PO - PÁ 8,00 - 12,00 hod,

Obchodní zástupci - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo práce: Na Hrázi 176/17, Praha 8. Kontakt: e-mail: prace (at) jamesgrant.cz - zaslat CV a motivační dopis. Požadavky: Proaktivita, samostatnost, iniciativa a znalost trhu s nemovitostmi či správy nemovitostí,
Miloslav Černý - 2016-05-16 - Hlavní město Praha

Obsluha zařízení pro chemickou předúpravu ve výrobě plošných spojů, Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Požadujeme minim.vzdělání nebo praxi v chemickém oboru.Náplní práce je obsluha strojů pro chemickou úpravu povrchu,zlacení,niklování
MEV PRAHA s.r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Operátor call centra prodeje služeb, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 23000 - 26000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
místo výkonu práce: Ringhofferova č.p. 115/1 Třebonice Praha 517 kontaktní osoba: Alena Plzáková, MBA životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte
Gratum Financial Services s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Personální referenti - 15000 - CZK měsíčně

Personální referenti
Místo výkonu práce: práci je možné vykonávat z domova. Piště na e-mail: job (at) tollmi.eu . Požadujeme znalost maďarského jazyka + anglického a nebo německého jazyka. Nabízená
TOLLMI LOGISTIK s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Pokladní, Hlavní pokladníci v organizacích, prodejnách a různých zařízeních - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Odborné poradenství a prodej sportovního vybavení. Komunikace, aktivita, spolehlivost,pozitivní přístup, příjemné vystupování a chování, chuť pracovat, zvládání
Intersport ČR s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Pracovník v sociálních službách , Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - 13820 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
určeno pro VŘ 17.5.2016 na KoP Praha 4, od 09.00 hod místo výkonu - Praha 4,Na Strži 1683/40 kontakt - tel. 733194952, e-mail: info (at) adoma-os.cz A DOMA poskytuje osobní asistenci u seniorů v domácím prostředí
\"A DOMA o.s.\" - 2016-04-15 - Hlavní město Praha

Prodavač/ka dárkových předmětů, Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků - 8300 - CZK měsíčně

Fyzické pracoviště: OD DBK Budějovická, Praha 4. Prvotní kontakt: Stašíková Alena, tel. 608 810 820 volat v době 19,00-21,00 hod. , info (at) keramikadomecek.cz Doba určitá se přemění na dobu neurčitou
Alena Stašíková - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Provozní zámečník - údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 11200 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu: Pilotů 965/88, Praha 6 Kontaktní osoba: Blanka Zbyňková, tel.: 777 133 771, e-mail: zbynkova (at) azizostav.cz Požadujeme: Zkoušky svařování - EN,
AZ izostav s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 15000 - CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Místo výkonu práce: Praha a okolí Kontaktní osoba: Čandová Petra, tel.: +420 736 665 664, e-mail: candova (at) pocspol.cz Náplň práce: - správa a údržba operačních systémů
Počítačová společnost, s.r.o. - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Učitel\\ka mateřské školy, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Kontakt telefonicky Po - Pá od 16:00 do 18:00 hod. Hledáme učitele\\učitelku MŠ s odpovídající kvalifikací a praxí nejméně 3 roky. Po zapracování možnost postupu na vedoucí
Mateřská škola Klárka s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Vedoucí prodejny potravin, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Prvotní kontakt e-mailem nebo telefonicky od 09:00-18:00. Zaslat životopis+foto vítáno. Požadavky: Časová flexibilita, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, komunikativnost a pracovitost, práce s PC, ŘP
Levné potraviny s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

všeobecná sestra s osvědčením, Všeobecné sestry s osvědčením - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Thomayerova nemocnice - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Všeobecná sestra s osvědčením, Všeobecné sestry s osvědčením - 18000 - CZK měsíčně

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, U Nemocnice 499/2, 128 08 Praha 2, přijme: VŠEOBECNÉ SESTRY pro lůžkové pracoviště: Krátký popis pracovní náplně: ošetřovatelská péče
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Vyšší soudní úředník do exekučního oddělení, Vyšší soudní úředníci - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Soudci a příbuzní pracovníci
Náplň práce: samostatná rozhodovací činnost ve věcech exekucí, úkony vymezené zákonem o vyšších soudních úřednících. Nástup možný IHNED. Požadujeme:
OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 8 - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Zdravotnický asistent, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 15000 - CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, U Nemocnice 499/2, 128 08 Praha 2, přijme: ZDRAVOTNICKÉ ASISTENTY pro lůžkové pracoviště: Krátký popis pracovní náplně: ošetřovatelská péče

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 20000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Místo výkonu práce - Praha Kontaktní adresa pouze středa a čtvrtek 11:00 - 15:00 ul. Bělohorská 144/245, Praha 6 - Břevnov Požadujeme : -praxe min. 3 roky v oboru Zedníci, kamnaři, dlaždiči a montéři
Č.S.O. GROUP spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha