Práce Denní recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Hlavní město Praha PRESIDENT HOTELS s.r.o. - nabídky práce

Denní recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Hotel President *****, luxusní hotel v centru Prahy, hledá do svého přátelského týmu nového kolegu na pozici recepční.

Minimální plat: 19000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: PRESIDENT HOTELS s.r.o.

Forma kontaktu: Jana Petrlová

Job krátký popis: Recepční v hotelích

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce - práce na PC, Všeobecní administrativní pracovníci - 10000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu: Černokostelecká 565/114, Praha 10 Kontakt:, e-mail: fin (at) tukas.cz Hledáme administrativního pracovníka/ci ZTP se základy účetnictví a znalostí PC, nekuřáka/čku
TT-Complex spol. s r.o. - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Administrátor internetového obchodu, Správci webu - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Správci webu
Místo výkonu práce Lihovarská č.p. 1060/12,Libeň prvotní kontakt nutný emailem formou zaslání životopisu na uvedenou emailovou adresu kariera (at) coopydoo.com Pracovní náplň: Údržba
Coopydoo s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - 10200 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

EVROCO Group s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

IT pracovník, správa e-shopu, Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM: veronika.wenkova (at) altcom.cz,místo výkonu práce: Praha 5, kontakt.os.:Veronika Wenková.Vytváření a úprava tabulek MS Office(dobrá
Altcom s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

KADEŘNÍK/CE, Kadeřníci - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Kadeřníci
Bavilo by Vás prodlužovat vlasy v salonu, který navštěvují celebrity? Pokud máte skvělé vystupování, dobře komunikujete s kolektivem, znáte technologie barvení a práce Vás
AFRODITI s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

KOORDINÁTOR/KA SKLADU A EXPEDICE ESHOPU, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - 17000 CZK měsíčně

místo výkonu práce: Pujmanové 1221/4, Praha 4 Kontakt: Vlčková Lucie, tel.: 604 865 226, e-mail: lucie.vlckova (at) agatinsvet.cz Nabízíme: - pracovní příležitost v našem expedičním
K + L NET s.r.o. - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Gastro Příkopy s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Újezd č.p. 598/5, Malá Strana, 150 00 Praha 5 Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, čínský jazyk
XIA KAI s.r.o. - 2016-05-17 - Hlavní město Praha

Lékař v oboru urologie - DPČ, Ostatní lékaři specialisté - 9600 - 12800 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Místo výkonu práce a sídlo: Soudní č.p. 988/1 Nusle, 140 00 Praha 4 Kontaktní osoba: Šandová, tel.: 261 03 21 06 Po a Pá od 8-12 hod., e-mail:
Vězeňská služba České republiky - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obchodní zástupce do pojišťovny, Obchodní zástupci - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Sokolovská č.p. 131/86, Karlín, 186 00 Praha 86 Kontaktní osoba: Kam poslat: Nejezchlebová Lucie, e-mail: prace (at) jamesgrant.cz Co musíš umět? Oceníme komunikaci, obchodního
Taner Invest s.r.o. - 2016-03-10 - Hlavní město Praha

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 9900 - CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic

XL SERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obsluha cnc, Obsluha strojů a zařízení, montéři - 17000 - 28000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení, montéři
Místo výkonu práce: Papírenská č.p. 180/1 Praha 6 - Bubeneč Kontaktní osoba: Miroslav Fiala, tel.: 721 842 658 - 08:00-16:30, info (at) plexiplast.cz Hledáme šikovné a samostatné pracovníky
Plexiplast s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Místo výkonu práce Praha Pomocné práce na stavbách. Podle dohody s odběratelem. Náročná práce občas i přes víkend. Práce v prašném prostředí. Kontakt: Žerotínova
TSEPWEST s.r.o. - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - 35000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Místo výkonu práce: Pricewaterhouse Coopers Audit s.r.o. Praha 4, Hvězdova 1734/2c, 140 00 Kontaktní osoba: Sýkorová Darja, tel: +420 251 152 542, e-mail. infokarta (at) cz.pwc.com Požadované dovednosti: VŠ
PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostraha, Pracovníci ostrahy, strážní - 70 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Růžová č.p. 950/15, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Štillerová Irena, e-mail: irena.stillerova (at) procusys.cz PRACOVNÍ MÍSTO VYMEZENO POUZE PRO OSOBY ČID
PROCUSYS SERVICES a.s. - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Pojišťovacího poradce v bance - specialista na bankopojištění 25.000 Kč, Bankovní makléři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Máte přirozený obchodní talent? Jste dravý a aktivní? Hledáte příležitost k růstu a stabilitě? Chcete stabilitu a zázemí silného bankovního ústavu? Prestižní
TORO TRANS s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pracovníci pro venkovní reklamu, Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Thai Sun, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pracovník ručního mytí vozidel, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 12500 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel
Místo výk. práce: Pod Táborem 51/12/ P-9. Kont.: tesakova (at) carh.cz. Příprava automobilů před prodejem, mytí a čištění exteriéru i interiéru vozidel, kurýrní služby (např.
CAR HOUSE s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

prodavač/ka do oddělení sanita, Prodavači v prodejnách - 16000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

BAUHAUS k.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

recepční/obsluha hotelové restaaurace, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 23000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
místo výkonu- Hotel Kanárek Proti proudu č.p. 1284/6 Hostivař 102 00 Praha 102 Obsluha hotelové recepce a restaurace v příjemném prostředí malého hotelu ,mladý přátelský
Jiří Němeček - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Řidič motorového vozíku (skladník), Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce:- důsledná kontrola příjmu zboží dle dodacích dokladů - řešení nesrovnalostí vyplývajících z kontroly - práce s přenosným scannerem - skládání
BAUHAUS k.s. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Řidiči tahačů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Mezinárodní kamionová doprava v zemích EU, spolehlivost, samostatnost, zdravotní způsobilost, profesní ŘP C + E, karta řidiče, noční, turnusové
Jarotrans-cz s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Samostatný referent/ka MTZ a skladu, Nákupčí - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Nákupčí
Náplň práce: Zpracovávání a evidence objednávek ve finančním informačním systému; příprava smluvních vztahů; zajišťování zásobování
##pracodawca## - 2016-02-25 - Hlavní město Praha

Šéfkuchař, Šéfkuchaři v hotelových restauracích - 20000 - 60000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři
Místo výkonu práce: Hotel KING DAVID, Hybernská 42, Praha 1, 110 00 Prvotní kontakt: telefonicky - 246090400 v pracovní dny 9-18 hod, email - akvm (at) akvm.cz Pozice šéfkuchaře specializující
HMG s.r.o. - 2016-02-26 - Hlavní město Praha

servisní technik-mechanik, Elektromechanici - 22000 - 30000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači

AP Servis s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Spec. v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technnologií, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje informačních a komunikačních technologií
Místo výkonu práce: Praha 4, Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Kontaktní osoba: Kateřina Lisnerová, tel: +420 255 701 842, email. katerina.lisnerova (at) huawei.com, Po-Pá
Huawei Technologies (Czech) s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Správce budov a nemovitostí, Správci objektů - 27000 - CZK měsíčně

Správci objektů
Požadujeme:VŠ / SŠ nejlépe ze stavebního oboru, prokazatelnou praxi na obdobné pozici min. 3roky, zkušenost s vedením, týmu, orientace ve stavební oblasti, stavebních projektech, zkušenost s jednáním
ZLIN ESTATES s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 10500 - 20000 CZK měsíčně

M&M Security Ensure s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

účetní s praxí minimálně 1 rok, Odborní účetní všeobecní - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

ASCALON CZ, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Zdravotník zotavovacích akcí, Zdravotničtí pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních - 2000 - CZK měsíčně

Pracovníci pečující o děti
Hledáme zdravotníky zotavovacích akcí na tutéž pozici na sportovních a zážitkových kurzech s dětmi a mládeží. Zároveň hledáme také instruktory na uvedené
Sportlines s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha