Práce ENERGETIK - EKOLOG, Inženýři energetici distribuce energie Hlavní město Praha - nabídky práce

Pracovní pozice:
ENERGETIK - EKOLOG, Inženýři energetici distribuce energie

pož. ÚSO ELEKTRO, vyhl. 50, znalost v oblasti ekologie výhodou životopisy zasílejte na: marta.prokesova (at) pruziny.cz

Minimální plat: 25000

Maximální plat: 26000

Hodin týdně: 37.5

Job krátký popis: Inženýři elektrotechnici a energetici

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní výpomoc, Všeobecní administrativní pracovníci - 60 - 120 CZK za hodinu

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Sokolovská 352/215, Praha 9. Kontakt: info (at) spravceinsolvenci.cz. Samostatné provádění dílčích úkonů ve všech fázích insolven. řízení,
Mgr. Petr Zapletal, insolvenční správce - 2016-03-12 - Hlavní město Praha

CNC operátor/ka, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 25000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Náplň činnosti: Schopnost samostatného a odborného provádění prací nutných při strojním obrábění materiálu (frézování, vrtání). Požadavky:
Blanik Aircraft CZ s.r.o. - 2016-03-20 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov, Dělníci v oblasti výstavby budov - 13500 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

GORTEK s.r.o. - 2016-04-25 - Hlavní město Praha

Detektiv - strážný na prodejní ploše - Doksy, Pracovníci ostrahy, strážní - 70 - 90 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
JAMOZ Dc s.r.o., IČ: 27342549 kontakt: Oldřich Vlasák - 730 891 313, obchod (at) jamoz.cz (denně 8 - 17 hod) Místo výkonu práce: Doksy Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní průkaz, časová
##pracodawca## - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Junior účetní/asistentka, Všeobecní administrativní pracovníci - 14700 - CZK měsíčně

InexFin Praha s.r.o. - 2016-05-20 - Hlavní město Praha

Kadeřníci - 11000 - 30000 CZK měsíčně

Kadeřníci
Místo výk. práce: Kadeřnictví Nazeli, Tupolevova č. 747, P 9. KONT.: Předem nutná domluva pohovoru!! Komplexní pánské, dámské a dětské kadeřnické práce. Pracovní
Nazeli, s.r.o. - 2016-05-17 - Hlavní město Praha

Metodik analýzy ekonomických dat z příspěvkových organizací, Metodici účetnictví - 18000 - 35000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Charakteristika vykonávané práce: spolupráce na vytváření a realizaci systému centralizovaného sběru a zpracování dat z příspěvkových organizací Středočeského
STŘEDOČESKÝ KRAJ, KRAJSKÝ ÚŘAD - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Hradec Králové Prvotní kontakt e-mailem v pracovní dny 8,00-18,00: martin.seycek (at) o2.cz Hledáme kandidáty s aktivním přístupem pro každodenní osobní
O2 Czech Republic a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obchodní zástupci - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Místo práce: Na Hrázi 176/17, Praha 8. Kontakt: e-mail: prace (at) jamesgrant.cz - zaslat CV a motivační dopis. Požadavky: Proaktivita, samostatnost, iniciativa a znalost trhu s nemovitostmi či správy nemovitostí,
Miloslav Černý - 2016-05-16 - Hlavní město Praha

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - 35000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Praha 4, Hvězdova 1734/2c, 140 00 Kontaktní osoba: Darja Sýkorová, +420 251 152 542, infokarta (at) cz.pwc.com Požadované dovednosti: práce na PC ekonomika jazykové znalosti:
PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pracovník ochrany majetku a osob - strážný pro prac. v Olomouci, Pracovníci ostrahy, strážní - 9600 - CZK měsíčně

Zaměstnavatel Eagle Eyes a.s. hledá spolehlivé pracovníky s čistým trestním rejstříkem na pozici strážný průmyslového objektu. Pracovní místo je vyhrazeno pro osoby zdravotně
##pracodawca## - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 9900 - 11000 CZK měsíčně

PROCYON MANUFACTURE s.r.o. Jedná se o dohodu o provedení práce. Pož.: vzděl. vyučen. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Olomouc. První kontakt POUZE mailem. Kontaktní osoba:
##pracodawca## - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

ŘIDIČ, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Místo výkonu práce: Modletice 128, 251 01, Říčany Kontakt: Pavel Černý, tel.: 603 528 048 Požadujeme dobrý zdravotní stav - fyzicka zdatnost. Nutnost
Pavel Černý - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Řidiči nad 3,5 tuny, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 23390 - CZK měsíčně

Kontakt: telefonicky na 605 225 382 7:00 - 15:00, czernek.robert (at) cpost.cz Požadavek volného pracovního místa je vyhrazen pro účely pořádání výběrového
Česká pošta, s.p. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Service Desk Operátor, Technici provozu informačních a komunikačních technologií - 24000 - 32000 CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Náplň vaší práce: • Součástí práce je obsluha systému evidence požadavků, kontrola monitorovacích systémů dostupnosti a systémů
KANDIDÁTI s.r.o. - 2016-05-18 - Hlavní město Praha

Specialisté ve vývoji a testování elektronických systémů, Elektrotechnici a technici energetici ve výzkumu a vývoji - 25000 - 50000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Pro našeho významného zákazníka hledáme více uchazečů na pozice do vývoje a testování elektronických systémů. Místo
Humares s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Specialistka pro depilace cukrovou pastou, Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - 21000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Do specializovaného depilačního studia Sweet Epil (www.sweet-epil.cz) hledáme kandidátku na pozici Epil-lady (specialistka pro depilace cukrovou pastou). Požadavky: vyučení v oboru kosmetička, alespoň základní
SWEPEX s.r.o. - 2016-02-26 - Hlavní město Praha

Strážní, Pracovníci ostrahy, strážní - 69 - 95 CZK za hodinu

Místo práce: Praha a okolí. Vhodné i pro OZP. tel.: 724621730, e-mail: iveta.kratochvilova (at) abasco.cz Pro osobní jednání středa 9-11 hod. patro. Nástup IHNED. Požadujeme výpis z rejstříku
ABAS IPS Management s.r.o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - CZK měsíčně

Hledáme pracovníky ostrahy pro objekt v obci Dobrovíz. Převážně noční směny, denní případně pouze během víkendů. Určeno výhradně pro osoby se zdravotním znevýhodněním
##pracodawca## - 2016-02-25 - Středočeský kraj

Strojník betonárny pro jednosměnný provoz, Operátoři velínů v betonárnách - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení jinde neuvedení

##pracodawca## - 2016-03-09 - Pardubický kraj

Technik - tepelná zařízení, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 15100 - 45300 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
-CV včetně motivačního dopisu nám prosím zašlete na adresu: info (at) stenergy.cz -Telefonický kontakt: +420 734 445 020 -Osobní konzultace bez předchozího vyzvání
ST Energy s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

tiskař - digitální tiskové stroje, Tiskaři - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Tiskaři
Nejprve je nutné zaslat životopis na e mail: kariera (at) ptcpraha.cz. Požadujeme vyuč. v oboru polygrafie. Praxe na digit. tisku výhodou. Požadujeme znalost programu Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop), QuarkXPress, už znalost práce
Poštovní tiskárna cenin Praha a.s. - 2016-03-12 - Hlavní město Praha

Truhlář, Stavební truhláři - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
Zaměstnavatel: Ing. Jaroslav Slánský (IČ 67855245) Kontakt: Irena Pinkasová, tel.: 608 234 302, e-mail: pinkasova (at) wood-man.cz Místo výkonu: dle zakázek po celé ČR Schůzku je nutné domluvit předem

účetní, Účetní všeobecní - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Vzdělání: bakalářské ekonomického zaměření, znalost práce na PC, znalost účtování v podmínkách rozpočtové organizační složky státu výhodou.
Katastrální úřad pro Středočeský kraj - 2016-03-10 - Hlavní město Praha

Učitel 1. st., Učitelé na 1. stupni základních škol - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Učitelé na základních školách
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha 5, Stodůlky, Mládí135 Kontaktní osoba:Vodička Jaroslav PhDr., tel.: 235515464, e-mail: skola (at) zsmladi.cz Požadujeme: práci na PC, výpis z rejstříku
Základní škola, Praha 13, Mládí 135 - 2016-05-06 - Hlavní město Praha

učitel/ka v mateřské škole, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 18000 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 158 00,Mezi školami č.p. 2323/9 Kontaktní osoba: Benešová Pavla Bc. Dis., e-mail: mskolami2323 (at) quick.cz Požadujeme: kvalifikace pro učitele MŠ dle
MATEŘSKÁ ŠKOLA - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Uklízeči a pomocníci v pohostinství, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 9900 - 9900 CZK měsíčně

WINEPRO s.r.o. - 2016-04-16 - Hlavní město Praha

Vývojáři softwaru - 50000 - 70000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
místo výkonu práce: Vltavská č.p. 3101/24 Smíchov Kontakt:Kateřina Záviská, 222591334, katerina.zaviska (at) ibs-sro.cz. Znalost programovacího jazyka C++, 3D počítačové grafiky podmínkou.
Bohemia Interactive Simulations s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 17000 - 27000 CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti
Městská nemocnice následné péče (Praha 9) přijme na lůžkové oddělení zdravotnickou asistentku/ta. Nabízíme velmi dobrou dopravní dostupnost (přímo u metra), motivující
Městská nemocnice následné péče - 2016-08-17 - Hlavní město Praha