Práce fasádník, Izolatéři Jihomoravský kraj Rozehnal Svatoslav - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: fasádník, Izolatéři

Pracoviště: Mutěnice. Kontatk na tel. 602 780 057 nebo na mail: fasadyrozehnal (at) seznam.cz

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Rozehnal Svatoslav

Forma kontaktu: Svatoslav Rozehnal

Job krátký popis: Izolatéři

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

asistent/ka - účetní, Odborní asistenti v administrativě - 12100 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Pracovní poměr na dobu určitou. Požadavky: základní znalost účetnictví, Word, Excel, smysl pro organizaci práce a vlastnosti předpokládající činnost v pracovním kolektivu, vysoké
Hotel Černá Hora, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Asistentka obchodně-technického úseku na úrovni vedení společnosti, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 20000 - CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Náplň práce: administrativní a obchodní podpora jednotlivých úseků při činnostech vedení firmy (např zadávání a řešení poptávek/nabídek, kontrola obchodních
Elakov Production s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Cumaali Çiçek - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

DĚLNÍK, DĚLNICE POTRAVINÁŘSKÉHO PRŮMYSLU, Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků - 83 - CZK za hodinu

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
2.3./25.1./25.11./20.10.2015 - práce na výrobních a balících linkách, příprava obalového materiálu, plnění produktu do obalů, vedení
FRUTA Podivín, a.s. - 2016-03-03 - Jihomoravský kraj

Dopravní dispečeři - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě

Libor Doležel - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

elektrikář, údržbář, provozní technik/čka, Stavební a provozní elektrikáři - 25000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Pracoviště: Jarohněvice 1666, 696 03 Dubňany. Údržba, ovládání a seřizování hydraulických lisovacích a vytlačovacích strojů (extrudentů) a jiných zařízení. Samostatnost,
RIGUM, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

elektromechanik, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 19000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Kontaktní osoba: Sabina Kameníčková, Tel: +420 545 235 252, email: sabina (at) veit.cz Veit electronics, Modřická 52, 664 48 Moravany u Brna, www.veit.cz VEIT Electronics je českou společností, která si během
VEIT Electronics, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Fyzioterapeuti s osvědčením - 17600 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace

Domov u Františka, příspěvková organizace - 2016-04-22 - Jihomoravský kraj

HLAVNÍ POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 15000 - CZK měsíčně

8.6.2016/ Vedení týmu, úklid pokojů a hotelových prostor, kontrola připravenosti pokojů. Pracovitost, serióznost, samostatnost, vůdčí schopnosti, dochvilnost,
BOTTLING s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Kadeřníci - 8000 - CZK měsíčně

Kadeřníci

Kamil Antoš - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

ADMIRAL GLOBAL BETTING a.s. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři - 10200 - 13000 CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

Karel Vanini - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

manažer/manažerka marketingu, Řídící pracovníci v oblasti marketingu - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Náplň práce: tvorba marketingové strategie společně s vedením společnosti, tvorba a realizace veškerých marketingových aktivit včetně podpory prodeje, tvorba
Gatema s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

manipulační dělník - lisař, Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
!! Práce na dohodu !! Po zapracování možnost práce na HPP. Jednosměnný pracovní provoz 6.00-14.30 hod. Pracovní pozice vhodná pro muže. Životopis zaslat na e-mail: janakonecna (at) textileco.as, tel.
TextilEco a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

MECHANIK PEČÍCÍCH STROJŮ, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
3.8/11.6.2015 - údržba a obsluha výrobní linky a pecí. Min. vyučen (nejlépe v potravinářském průmyslu), i bez praxe. Třísměnný provoz
ESPRIT plus s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Nákupčí junior, Nákupčí - 25000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Nákupčí junior - ovoce/zelenina Místo výkonu práce: Praha nebo Brno Náplň práce: • analýza trhu a nákup svěřeného sortimentu v tuzemsku a zahraničí • cenotvorba •
Hortim-International, spol. s r.o. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce - Zlín, Obchodní zástupci - 12000 - 40000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – ZLÍN NÁPLŇ PRÁCE: - přebírání oznámení od průzkumníků trhu o možnostech obchodních schůzek se zákazníky - domlouvání
PP&T consult s.r.o. - 2016-03-03 - Jihomoravský kraj

operátor balícího zařízení, Pomocní pracovníci ve výrobě - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě
Obsluha balicí linky pro potraviny, balení potravin, evidence skladu, pomocné práce ve skladu, zkušenosti s VZV výhodou, pracovní doba po-pá 8-16:30 Místo výkonu práce: Kníničská
Wolfberry s.r.o. - 2016-03-06 - Jihomoravský kraj

Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

Zájemci se dostaví na pobočku Vlhká 13, Brno, II. patro, ve středu a pátek od 12:00 do 14:00. Souhlas s nabízením volných pracovních míst
TERSTAV, družstvo - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 14000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Pomoc v kuchyni, úklid a umývání nádobí, příprava studené kuchyně. Požadavky: vyučení na oboru nezáleží, chuť pacovat Místo výkonu práce: Restaurace
Ing. Lukáš Rašner - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Pomocník tiskaře, Tiskaři - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Tiskaři

SAMAB PRESS GROUP, a.s - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači v prodejnách - 13000 - 16000 CZK měsíčně

5.2.2016 - obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům, doplňování zboží a péče o vzhled prodejny, práce za pokladnou, práce s hotovostí, SO s výučním
SUPER PET , a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/PRODAVAČKA - POKLADNÍ, Pokladníci v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
10.6.2016 - práce prodavače - pokladního na prodejně. Praxe a vyučení v oboru prodavač/ka výhodou, dvousměnný provoz, minimálně základní znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost,
ROSA market s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

řidič sk. C , Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 23000 - CZK měsíčně

Požadavky: - praxe min. 1 rok řízení - řidičské oprávnění sk. C + profesní průkaz - flexibilita, ochota, zodpovědnost Poznámka k volným místům:
VORELTRANZ spol. s.r.o. - 2016-04-22 - Jihomoravský kraj

Specialista prodeje, Obchodní referenti - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
SPECIALISTA PRODEJE - BRNO SLATINA KOUPELNY PEGAS s.r.o., přední prodejce v oboru topení, plyn, voda a koupelny hledá vhodného kandidáta/kandidátku na výše uvedenou pracovní pozici pro pobočku
Koupelny Pegas s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

SPEDITÉR, SIDPEČER - PRÁCE V DOPRAVĚ, Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě - 18000 - CZK měsíčně

3.5.2016/ ÚSV Jazyk NJ, AJ nebo FR na komunikativní úrovni podmínkou - znalost slovem i písmem. Znalost práce na PC. Znalosti a praxe v logistice výhodou nikoli podmínkou. Vyhledávání
AZPM LOGISTICS s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Strojní konstruktér, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 20000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Požadované dovednosti - SŠ/ VŠ vzdělání strojního směru - zkušenosti z konstrukce ve všeobecném strojírenství - velmi dobrá znalost práce na PC - Autodesk Inventor - flexibilita, řidičský
I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

Vrátní , Vrátní - 9300 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
MÍSTO VYHRAZENO PRO OZP Požadavky: vzdělání nerozhoduje, praxe výhodou, čistý trestní rejstřík podmínkou, certifikát strážného výhodou Popis práce: zkrácený
\"Komplexní služby věřitelům \"s.r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

ZÁSTUPCE-ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY, Prodavači v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

8.4.2016/ Řízení činnosti maloobchodní prodejny a podřízených zaměstnanců, organizace práce a pracovních procesů. Vyučení, středoškolské vzdělání, zkušenost v maloobchodní
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj