Práce Frézař, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Jihomoravský kraj EXMONT-Energo a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Frézař, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Praxe min. 3 roky - jako frézař, ochota se učit novým věcem, znalost čtení technické dokumentace, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, odpovědnost

Minimální plat: 120

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: EXMONT-Energo a.s.

Forma kontaktu: Ing. Olga Teplá

Job krátký popis: Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

asistent/ka vedoucí pobočky, Všeobecní administrativní pracovníci - 12100 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Do nově otevírané realitní kanceláře hledáme pracovníka na HPP s nástupem od 1.6.2016. Požadujeme samostatnost, pracovní nasazení, loajalitu, čas. flexibilitu, min. SŠ vzdělání,
CORRECT REAL ESTATE s.r.o. - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

Automechanik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 28000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Požadavky: vyučení v oboru, praxe 1 rok, řp sk. C, Popis práce: opravy a servis osobních a nákladních automobilů Nástup možný ihned Kontaktní osoba: Máca Zdeněk, tel.: 777 927 550, osobní
Zdeněk Máca - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 10400 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

100KA s. r. o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

dělník pokládky obrub a zámkové dlažby, Dlaždiči - 95 - CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči

Karel Porč, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

DĚLNÍK V KOVOVÝROBĚ, Strojírenští kovodělníci - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
15.6.2016 - výroba koupelnových radiátorů. Min. vyučen - obor zámečník, vhodné i pro absolventy. Prac. doba (06.00-14.30, 14.00-22.30, 22.00-06.30 hod.). KONTAKT:
OČENÁŠEK a.s. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Konstruktér, Ostatní strojírenští technici - 19000 - 24000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Požadujeme: •vzdělání ÚSO nebo VŠ strojní •Znalost a orientace v konstrukční a výrobní dokumentaci •Znalost práce s PC: konstrukční programy, Excel, Internet •Znalost práce
Novibra Boskovice s.r.o. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

KONSTRUKTÉR PARNÍCH TURBÍN, Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - 22000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Do našeho přátelského kolektivu hledáme kolegu konstruktéra, který se bude podílet na přípravě výkresové dokumentace. Po zapracování
EKOL energo s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Řidiči tahačů - 12000 - CZK měsíčně

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Požadujeme: Řidičský průkaz skupiny C+E Poznámka k volnému místu: Zaměstnanec je vysílán na pracovní
VELITAN s.r.o. - 2016-04-27 - Jihomoravský kraj

Kuchař (kromě šéfkuchařů), Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Hledáme: Pro naše gastrocentrum v Břeclavi (Nemocnice Břeclav) hledáme vhodné zájemce na pozici KUCHAŘ/KA. Požadavky: * vyučení v oboru * praxe v oboru min. 1 rok podmínkou * komunikativnost, ochota * spolehlivost
ARAMARK, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Lékař/ka, Lékaři (kromě zubních lékařů) - 24640 - CZK měsíčně

Lékaři (kromě stomatologů, dietologů a audiologů)
Fakultní nemocnice Brno, Interní hematologická a onkologická klinika, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:lékaře/ky s možností další specializace
Fakultní nemocnice Brno - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Operations Manager - CZK

Vedoucí a řídící pracovníci ve veřejné správě a v komerční sféře
Reporting to the Senior Operations Manager, the operations manager will deliver the operational strategies and key performance indicators by coaching and leading the team managers to deliver superior customer
Kiwi.com - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Ostraha, Pracovníci ostrahy, strážní - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Způsob prvního kontaktu zájemce: telefonicky : od pondělí do pátku a to od 9:00 do 15:00 hodin Požadavky: Příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe výhodou není
Pharm Invest s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Pomocný pracovník obchodního provozu + úklid (vhodné pro ozp), Pomocní pracovníci obchodního provozu - 4571 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Nabízíme od 1.5.2016 volnou pracovní pozici pomocného pracovníka ve výdejně stravy ZŠ Čejkovická - 15hod./týden (od 12.00 - 15.00) Pracovní poměr může být doplněn do úvazku
Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

pradlena, Pracovníci pro ruční praní a žehlení - 12830 - CZK měsíčně

Pracovníci pro ruční praní a žehlení (kromě obsluhy strojů v prádelnách a čistírnách)

Psychiatrická nemocnice Brno - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Prodavač/-ka - ovoce, zelenina, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti: Znalost sortimentu výhodou, VZV výhodou, potravinářský průkaz Prodej zboří v úseku ovoce - zelenina Flexibilita, ochota učit se novým věcem Poznámka k volnému
Globus ČR, k.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Soustružník - obráběč kovu, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Ing. Vladimíra Rumlenová - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Specialista ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Expandující firma s dlouholetou činnosti přijme zaměstnance na pozici specialista ostrahy v prodejních řetězců a drogerií. Požadujeme výpis z rejstříku trestů. Výhodou je Osvědčení o profesní
EBS - HOLDING SECURITY, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

strojírenský dělník/ce, Strojírenští kovodělníci - 12500 - 17500 CZK měsíčně

Pracoviště: Průmyslová 1582, 696 85 Moravský Písek. Příprava výroby, práce na svářovacích robotech, svářeščská práce
UNIKOV Steel spol. s r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Strojní zámečník - mechanik do údržby strojů a zařízení, Zámečníci strojů - 16000 - 20000 CZK měsíčně

ESB Rozvaděče, a.s. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

strojník , Obsluha zemních a příbuzných strojů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů

EKOTERM CZ s.r.o. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

svářeč - zámečník, Svářeči - 90 - 100 CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
pracoviště Veverská Bítýška Požadavky: - vyučen v oboru - praxe výhodou Náplň práce: - orientace v technické dokumentaci - svařování CO2, TIG (svářečské oprávnění)
KOVO, výrobní družstvo - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Technolog svařování, Ostatní strojírenští technici - 25000 - CZK měsíčně

NÁPLŇ PRÁCE: - příprava technologických postupů v oblasti svařování - zpracování svářecí dokumentace - výběr svařovacích metod - konzultace a kontroly svařování
ČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: vzdělání vyučení v oboru, praxe Popis práce: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení Kontakt: Mgr. Jiří Šilhánek,
SOLLUS NÁBYTEK, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

UČITEL/KA NA 2. STUPNI ZŠ - APROBACE MATEMATIKA, Učitelé na 2. stupni základních škol - 21530 - 27940 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
21.4.2016/ Žádosti o práci s životopisem a kopií o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 31. 5. 2016. Výběrové řízení proběhne v úterý 14. 6.
Základní škola a mateřská škola Drnholec, okres Břeclav, příspěvková organizace - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Úklidový pracovník POUZE PRO OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 65 - 75 CZK za hodinu

Vyhrazeno pro OZP, úklid bytových domů, zkrácený pracovní úvazek až 20 hodin/týden, tel. kontakt denně od 7:00 do 12:00 hodin pí. Dana Bartošková,
Mechanika Prostějov 97, družstvo - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Výrobní dělnice/Pomocná výrobní dělnice - zdrav. výroba, Pomocní dělníci ve výrobě - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Charakteristika pozice: o Výroba i kompletace zdravotnických komponentů a výrobků o Zajišťování požadované kvalitativní úrovně výstupů, výstupní kontrola o Práce
BJD Medical Production s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj