Práce karosář/ka, Karosáři a autoklempíři Jihomoravský kraj Autopark Kyjov s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: karosář/ka, Karosáři a autoklempíři

Pracoviště: Václava Bzeneckého 1391/3, 697 01 Kyjov. Nutná znalost oboru vozidel, vyučení bez maturity,spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita, praxe min. 2 roky. Kontakt na mail: autoparkprace (at) seznam.cz

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 30000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Autopark Kyjov s.r.o.

Forma kontaktu: Radek Běhůnek

Job krátký popis: Pracovníci na zpracování plechu

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Na e-mailovou adresu prace (at) jamesgrant.cz posílejte svůj životopis s motivačním dopisem. Náplň práce: Poskytování veškerého administrativního zázemí (korespondence, vyřizování
Brněnská realitní spol. s r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Bankovní poradce, Odborní pracovníci financování a úvěrování - 13000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
V případě, že Vás zaujala naše nabídka, nám zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu kariera (at) rpa.cz, do předmětu uveďte název
UniCredit Bank Czech Republic, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Delegát v cestovním ruchu, Průvodci a delegáti v cestovním ruchu - 10000 - 10000 CZK měsíčně

Průvodci v cestovním ruchu

ADRIALAND s.r.o. - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

Dělník ve dřevovýrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Požadavky: vzdělání nerozhoduje, obsluha strojů v pilařském provozu, rovnání desek, hranolů práce s břemeny do 15 kg Popis práce: pracoviště Pustiměř č.p. 240, 683 21 Pustiměř Firma nabízí:
DREPOS s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Kalič - solné lázně, Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů - 15500 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů

ZKL Brno, a.s. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

knihař/pomocník, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih
Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří postoupí do užšího výběru. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: prace (at) dekameron.cz Ofsetová tiskárna
Dekameron CZ s.r.o. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Kontrolor kvality ve výrobě, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 17000 - CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
Náplň práce: - vstupní, mezioperační a výstupní kontrola ve výrobě - evidence o provedené kontrole Požadujeme: - vzdělání na úrovni
KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM, a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Práce v nemocničním prostředí v Brně Zájemci se dostaví ve Stř a Pá mezi 12.00 - 14.00 hod. na pobočku
TERSTAV, družstvo - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14400 - CZK měsíčně

Kontakt osobně od 15-19hodin Po-Pá Do našeho týmu hledáme schopného kuchaře/ku, který/rá bude samostatný/ná a ochotný/ná zkoušet nové recepty. Obědové menu, minutky.
RIAR FOODS s.r.o. - 2016-04-13 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ, BEZÚHONNOST, CHUŤ PRACOVAT Poznámka k volnému místu: Hledáme do mladého týmu schopného, zodpovědného a pracovitého kolegu na
Maník Gastro s.r.o. - 2016-02-19 - Jihomoravský kraj

malíř - natěrač, Malíři a příbuzní pracovníci, pracovníci povrchového čištění budov - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Malíři a pracovníci v příbuzných oborech, pracovníci povrchového čištění budov

MAL-SPOL s.r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení - 10000 - CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení
Požadované dovednosti: Dobrý zdravotní stav, práce ve výškách. Montáž rozvodu slaboproudu v zařízeních a strojích pro kovovýrobu. Zájjemci se dostaví ve dnech
STEJK s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

OBSLUHA STÁNKU S OBČERSTVENÍM, Pouliční prodavači rychlého občerstvení - 15000 - CZK měsíčně

Pouliční prodavači rychlého občerstvení

PRONECO, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Operativní nákupčí, Nákupčí - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Nákupčí
CO JE NÁPLNÍ PRÁCE? " zodpovědnost za objednávání a nákup materiálu do výroby " aktivní komunikace s dodavateli " průběžné sledování a úprava
FENIX PERSONAL s.r.o. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

pokladní, Pokladníci v prodejnách - 70 - 75 CZK za hodinu

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Požadované dovednosti" chuť k práci, potravinářský průkaz, výpis z rejstříku trestu PP vztah: HPP, DPČ Poznámka k volnému místu: Kontaktovat telefonicky 777 990 234, nebo e-mailem
Netmarks, s. r. o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři - 15000 - CZK měsíčně

14.4.2016 - pomocné práce při přípravě jídla, úklid kuchyně, výuční list, turnusové služby, flexibilita, spolehlivost, kontakt: p. Maděřičová, tel. 605 241 340, mail: info (at) penzionmaderic.cz
Anna Maděřičová - 2016-04-16 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka stavebnin, Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu - 13000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Velkmoravská 4100/22, 695 01 Hodonín. Flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost, praxe vítána, vyučení v oboru, práce v kolektivu. Po zkušební době zvýšení
Global Stores, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - 11500 - 15000 CZK měsíčně

Pracoviště: Masarykovo náměstí 40/19, 697 01 Kyjov. ŽELEZÁŘSTVÍ Obchodní centrum ADAMES - Masarykovo nám. 40, Kyjov, hledá pracovníky na pozici prodavače/ky v oddělení: ŽELEZÁŘSTVÍ.
ADAMES s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

provozní zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pracoviště: tř. Masarykova 97, 698 01 Veselí nad Moravou. Příspěvek na obědy, 5 dní dovolené navíc. Kontakt na tel. 602 104 817 denně od 7:00 do 15:00 hod nebo
Prefa Brno a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ A OBSLUHA PROMO TRUCKU, Řidiči tahačů - 28000 - CZK měsíčně

11.7.2016/ základní ŘP sk. C podmínkou, ŘP sk. E výhodou nikoli podmínkou. Praxe v řízení nákladního auta min. 1 rok. Řízení
AGROTEC a.s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ C+E, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 30000 CZK měsíčně

28.7.2016 - přeprava zboží z odvětví nábytkářského a zdravotnického sortimentu. Min. vyučen, obor nerozhoduje, praxe 2 roky, řidičský průkaz C,
LB BOHEMIA, s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

řidič sk.C, Řidiči tahačů - 30000 - CZK měsíčně

Zájemci volejte na tel.: 776 676 737 Požadované dovednosti ŘP C, profesní průkaz, digitální karta Poznámka k volnému místu: Řidič kamionu mezinárodní
KRUMVITZ s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracoviště: Brněnská 3163/38, 695 01 Hodonín. Láká Vás práce ve skladu? Dovážíme do ČR a SR dřevěné a laminátové podlahy, čímž naplňujeme požadavky našich
Parket koncept s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladník dělník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - CZK měsíčně

Společnost ELKOV elektro, a.s. hledá do svého týmu zaměstnance na pozici Pracovník stáčení kabelů - centrální sklad v Brně. Náplň práce: - stáčení kabelů - obsluha
ELKOV elektro a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

směnový mistr, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 21000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Směnového mistra pro náš provoz kovovýroby v Bořitově u Černé Hory. Požadujeme: strojaře s min. 3-letou praxí ve výrobním provozu, organizační schopnosti, manuální zručnost,
ATOMO PROJEKT s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Správci objektů - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Správci objektů
Zájemci o práci se mohou dostavit osobně v úterý a ve čtvrtek mezi 9:00 až 11:00 hodinou na kontaktní adresu: Jakuba Obrovského 228/1a, 635 00 Brno. Místo výkonu práce: Provozy zaměstnavatele
OLMAN SERVICE s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

strojní zámečník, Zámečníci strojů - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Požadavky: min. vyučení, znalost čtení technické dokumentace, svářečský průkaz, aktivní přístup k plnění pracovních povinností,
EXPONO Steelforce, a.s. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (2522), Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 25000 - CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Náplň práce: * Zodpovědnost za zaručení kvality administrativní sítě OA (údržba, vývoj, nákup nových komponentů, podpora uživatelů * Údržba serverů * Údržba telefonních
Inventec (Czech), s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Účetní - pracovní rehabilitace - pouze pro OZP, Účetní všeobecní - 9900 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Pouze pro OZP. Požadované dovednosti Praxe v oboru účetnictví výhodou, nicméně není podmínkou. Orientace v základních účetních souvztažnostech podmínkou, ale stačí
SIMEVA s.r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Všeobecná sestra s osvědčením , Všeobecné sestry s osvědčením - 18970 - 26500 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadované dovednosti: požadujeme vzdělání všeobecné sestry, včetně registrace, plánování a poskytování ošetřovatelské péče komunikace s lékaři předpoklady
Centrum sociálních služeb,příspěvková organizace - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj