Práce Kuchař - kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Jihočeský kraj Školní jídelna České Velenice - nabídky práce

Pracovní pozice:
Kuchař - kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba pondělí - pátek 6:00 - 14:30; Požadují: vyučení v oboru; praxe v oboru

Minimální plat: 11000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Školní jídelna České Velenice

Forma kontaktu: Stanislav Vícha, vedoucí školní jídelny

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Dělnice ve výrobě, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Dělnice ve výrobě - vzdělání základní. Pracoviště Větřní. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Mzda 14.000 -- - 18.000
Mavita s.r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

dělník/nice ve výrobě , Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek - 10000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
ODPOLEDNÍ A NOČNÍ SMĚNA vyučení v potravinářství výhodou, pož.: pracovitost, spolehlivost, nejlépe pro uchazeče z Tábora a blízkého
DOMITA a.s. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK V ELEKTROTECHNICE, Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení - 17500 - CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Požadujeme: SOU libovolného zaměření, dobrý zdravotní stav, dobrý zrak, jemná motorika (drobné komponenty), fyzicky náročná práce.
Mektec CZ s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

DPP - UKLÍZEČ/KA (NOČNÍ ÚKLID), Ostatní uklízeči a pomocníci - 65 - CZK za hodinu

Bezúhonnost, Pracovní doba 21:00 - 1:00 hod., pracoviště hypermarket v Č. Budějovicích, mzda bude upřesněna při osobním jednání. V případě zájmu
ISS Facility Services s.r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

elektrikář - slaboproud, Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení
Místo výkonu práce: celá ČR POŽADAVKY: vyučení, způsobilost podle vyhlášky č.50/1978 Sb., řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, flexibilita Mzda
TL souhvězdí LED s.r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

HOTELOVÝ/Á RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 14500 - 15500 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Kompletní práce samostatné hotelové recepční. Požadavky: komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, znalost AJ, znalost dalších jazyků výhodou Zájemce o nabízené
Radek Bárta - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Kuchař/-ka - pracoviště Strážný, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Praxe v oboru, samostatnost, schopnost učit se novým věcem, flexibilita. Svoz do zaměstnání z blízkého okolí a strava zdarma. Kontaktní osoba: paní Černá Klára, tel. č. 727 815
APEX gaming EUROPE a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obchodně-technický zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - 27000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pro naši regionální pobočku hledáme posilu obchodního týmu. Požadujeme : samostatnost loajalitu znalost práce na PC řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič znalost práce na PC schopnost
LD OKNA a.s. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

OBSLUHA JEŘÁBU, Obsluha jeřábů - 11000 - CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

ALMAX WORK-Group, družstvo - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Pomocní dělníci v lese, Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství - 11000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství
Kontakt: telefonicky (stačí prozvonit nebo sms - zaměstnavatel kontaktuje zpět) Kubiňa Michal, tel.: +421949338438 Požadujeme: pouze ochotu pracovat Mzda: 11 000 + plus odměny dle dohody a
Michal Kubiňa - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

pomocný dělník - potravinářství, Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - 9900 - CZK měsíčně

Budějovický Regent s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Budějovický Regent s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

pracovníci obchodního klientského místa , Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - 17000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Místo výkonu práce: Dačice-Palackého nám. 62, Třeboň-Dukelská 145; Požadujeme: ŘP sk. B; komunikativní schopnosti; ochota se vzdělávat; Pracovní vztah - na pracovní smlouvu nebo
ČSOB Pojišťovna a.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

pracovník pekárny, Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků - 14000 - CZK měsíčně

min. vyučení s maturitou; praxe vítána; beztrestnost; spolehlivost; flexibilita; pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní doba - ranní, odpolední,
Kaufland Česká republika v.o.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Pracovník - pracovnice obchodního klientského místa, Úředníci v oblasti pojišťovnictví - 17000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
Pracovník - pracovnice obchodního klientského místa - vzdělání středoškolské, možno i absolvent. Komunikativní schopnosti, řidičský
ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK PRÁDELNY - ASISTENT KARUSELU, Pracovníci pro ruční praní a žehlení - 12500 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci pro ruční praní a žehlení (kromě obsluhy strojů v prádelnách a čistírnách)
Moderní provoz prádelny dvou až třísměnném provozu. Pracovní doba je pružná v době zaškolení, které trvá přibližně 1 - 2 měsíce
KVALITA náhradní plnění s.r.o. - 2016-04-13 - Jihočeský kraj

PŘÍPRAVÁŘ STAVBY- KALKULANT, Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 18000 - CZK měsíčně

Stavební technici
Náplň práce: Administrativní podpora projektu od jeho zahájení (vstupní dokumenty) po jeho dokončení (archivace zakázky) Výběr subdodavatelů - poptávky, jednání s
A.K.U.P.I. CB spol. s r.o. - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

prodavačka čerstvého servisu, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - CZK měsíčně

Náplň práce: prodej za pultem, přebírání zboží, pečení pečiva Pracovní doba 2 směnná - 1.směna od 6-13h, 2.směna 13-20h Pracovní místo možno a hlavní pracovní
BILLA, spol. s r. o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

Prodejce zemědělské techniky pro okresy Prachatice, Český Krumlov, České Budějovice, Obchodní zástupci - 18000 - CZK měsíčně

Informace poskytne pan Karel Hanyk,tel.602 270 350, k.hanyk (at) umtrebon.cz Předpokladem je znalost zemědělské techniky, praxe v oboru vítána Zaměstnavatel poskytuje mobilní telefon a po zapracování služební
U+M Servis s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Recepční , Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 15000 - CZK měsíčně

Recepční - vzdělání středoškolské s maturitou, základy AJ, možno i absolvent, nástup od 1.4.2016, prac. poměr s možností prodloužení, hrubá mzda 15.000,- Kč, kontaktní osoba
Ing. Daniel Sedlák - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

řidič \"B\", Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 18000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Jedná se o HPP nebo DoPČ Přeprava nákladu po EU, nový vozový park POŽADAVKY: ŘP"B", znalost Nj - vítána, spolehlivost, časová nezávislost,
AUTODOPRAVA Radka Krausová s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

sociální pracovník/nice, Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - 10000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
terénní práce v rodinách s malými dětmi, sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi podle zákona čís. 108/2006 Sb. pož.: Bc, VŠ,
Centrum sanace rodin s dětmi - spolek - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Specialista skladu, Úředníci ve skladech - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Specialista skladu - vyučení s maturitou. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup 1.3.2016 nebo dohodou. Náplň práce: řídí,
HAUSER spol. s r.o. - 2016-02-24 - Jihočeský kraj

svářeč, zámečník, Svářeči - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
výroba, montáž a seřízení jednoúčelových strojů a manipulátorů, pož.: vučení zámečníkem, svářečem nebo v podobném oboru, ŘP-B, svařování alespoň
Ing. Miroslav Lintner - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

technolog tepelného zpracování a povrchových úprav, Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - 30000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Pracovní poměr na 1/2 roku. POŽADAVKY: ÚSO/VŠ, praxe vítána, znalost tepelného zpracování ocelí, znalost AJ nebo NJ na komunikativn úrovni
ČZ Řetězy, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Učitel/ka MŠ, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20100 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Učitel/ka MŠ - vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské pedagogické. Pracoviště ZŠ a MŠ Větřní. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Plat
Základní škola a Mateřská škola Větřní - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

učitel matematiky, Učitelé na 2. stupni základních škol - 21300 - CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Nezbytná podmínka - dokončené vzdělání VŠ, pedagogická fakulta, aprobace: matematika II. stupeň. Dále požadujeme: morální bezúhonnost, pozitivní myšlení, schopnost
Základní škola Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost - 2016-05-19 - Jihočeský kraj