Práce Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Jihomoravský kraj STALUMI s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Popis práce:
Práce v kuchyni, vhodné i pro absolventy.

Minimální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: STALUMI s.r.o.

Forma kontaktu: Josef Beránek

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 725 022 021(volatpo10.h)

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 11000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Nástup 18.7.2016. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Očekáváme: uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), výbornou znalost českého jazyka, příjemný hlasový projev
BONTUS s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

CNC soustružník, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadujeme SOU technického zaměření, praxe min. 2 roky výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace, flexibilitu, samostatnost, Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení,
NC - tech s.r.o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

ALVIK, družstvo - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

Dělník/ce pekař (převážně ruční), Pekaři - 18500 - 20500 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Výroba čerstvého pečiva, ranní směna: 04.30 - 13.00 hod, noční směna: 20.00 - 05.00 hod. Potravinářský průkaz, praxe v oboru vítána, měsíční
Petr Příkaský - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Elektrikář , Stavební a provozní elektrikáři - 15000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

GEEN General Energy a.s. - 2016-03-24 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Angel City, s.r.o. - 2016-02-19 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ATOL BOHEMIA s.r.o. - 2016-03-18 - Středočeský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - 30000 CZK měsíčně

místo výkonu práce Karlovo náměstí č.p. 20, 413 01 Roudnice nad Labem. VAŠÍM ÚKOLEM BUDE: Zajištění chodu kuchyně Řízení a dodržování kvality přípravy
VJ Consultants s.r.o. - 2016-02-15 - Ústecký kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Vladimír Skrášek - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Manažer QA 30.000,- Kč - 70.000,- Kč, Chemičtí inženýři kontroly a řízení kvality a specialisté v příbuzných oborech - 30000 - 70000 CZK měsíčně

Chemičtí inženýři a specialisté v příbuzných oborech
Popis pozice: vedení oddělení jištění kvality a organizační záležitosti s tím spojené vedení a spolupráce na projektech budování,
Fosfa a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK, Montážní dělníci ostatních výrobků - 7000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
5.4.2016 - lepení papírových krabiček, pouze OZP, zručnost, základní vzdělání, dvousměnný provoz, (zkrácený úvazek 30 hod/týd), kontakt: p. Koudelková, tel.
M&I QUALITY s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 90 - CZK za hodinu

6.9/28.6.2016 - úklid pokojů penzionu. I základní vzdělání, praxe 1 rok, turnusové služby - dle dohody, svědomitost, bezúhonnost, možnost stravování.
Vinařství U Kapličky s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

PORADCE PRO FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ, Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - 17000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
12.5./12.4.2016 - - konzultace a poradenství, vyhledávání nových obchodních příležitostí, servis stávajících klientů, min. SŠ (obor nerozhoduje), vhodné pro absolventy
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Radioelektronik, návrhář VF aplikací, Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji - 25000 - CZK měsíčně

Inženýři elektronici
Bližší informace sdělí Ing. Jaroslav Skála, CSc., vedoucí sekce Speciální elektroniky a maskování,e-mail: skala (at) vvubrno.cz, tel.: +420 543 562 106 Životopisy a motivační dopisy přijímá
Vojenský výzkumný ústav, s. p. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Řidič dodávky, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

František Bajko - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Řidič sk. C, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 35000 - CZK měsíčně

Roman Čech - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ/SKLADNÍK, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 4000 - 8000 CZK měsíčně

11.1.2016/ Řízení dodávkového vozidla do 3,5 t (ŘP sk. B), ruční manipulace se zbožím, výdej zboží. Částečný úvazek,
PROTREND s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Šéfkuchař, Šéfkuchaři v pohostinství - 20000 - CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři
Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe, flexibilita, samostatnost Pracoviště: Restaurace Besední dům Směnnost dle dohody, úvazek plný, zaměstnavatel nabízí mzdu od 20 000 dle praxe a zkušení+ odměny,
MONA, veřejná obchodní společnost - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Seřizovač CNC ohraňovacího lisu, Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
První kontakt telefonicky nebo emailem. Co je náplní práce? Seřizování a obsluha strojů tak, aby výsledný výrobek odpovídal technické dokumentaci Seřizování
FENIX PERSONAL s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

směnový výrobní mistr/ová , Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 21000 - 24000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Pracoviště: Městečko 560, 696 32 Ždánice. Součástí trvalého pracovního poměru je řízení chodu zakázek a práce s deskovým materiálem plexiskla a polykarbonátu.
AZ Plastik,spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

soustružník kovů, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Pracoviště: Průmyslová 1582, 696 85 Moravský Písek. Vyučení v oboru strojírenství, práce v nástrojárně, znalost čtení výkresové dokumentace. Dotovaná strava,
UNIKOV Steel spol. s r.o. - 2016-04-13 - Jihomoravský kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nabízíme pracovní pozici strážný/á v obchodních domech v lokalitě Rajhrad. Požadujeme spolehlivost, výpis z rejstříků trestů. Nabízíme možnost profesního i platového
Alsupa, s.r.o. - 2016-04-28 - Jihomoravský kraj

Strojní zámečník - mechanik do údržby strojů a zařízení, Zámečníci strojů - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

ESB Rozvaděče, a.s. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Tuposvářeči, Svářeči - 18000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

1CSC a.s. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

VEDOUCÍ PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ, Řídící pracovníci v oblasti personální - 25000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů
30.6/29.2.2016 - zajištění chodu personálního oddělení, administrativní agenda spojená s náborem nových pracovníků, správa databáze
HIGHFIVE, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Výpomoc do kuchyně DPČ, Pomocní kuchaři - 60 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

AI & AM Cooperation s.r.o. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

zámečník pro montáž a výrobu technologického zařízení, Zámečníci strojů - 15000 - CZK měsíčně

Šebesta, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Zámečník, údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 16000 - CZK měsíčně

Požadavky: vyučení v oboru není podmínkou, ale výhodou možnost zaučení Pracoviště: nově rekonstruovaný areál v Holubicích Kontaktní
MIXCZ-POL s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Zkušební technik, programátor, Ostatní elektrotechnici a technici energetici - 25000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Životopisy posílat na fajova (at) ekolbrno.cz Rádi cestujete a chcete zúročit své znalosti v oboru ELEKTRO? Jste odolný vůči stresu? Pracujte pro stabilní společnost
EKOL, spol. s r.o. - 2016-03-19 - Jihomoravský kraj