Práce Montážní zámečník, Montážní dělníci mechanických zařízení Jihočeský kraj JVP system s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Montážní zámečník, Montážní dělníci mechanických zařízení

Jedná se o montáže automatických dveří, vrat a brán včetně příslušenství, převážně v Jihočeském kraji. Nutný řidičský průkaz skupiny B. Práce zřídka i na lešení a ve výškách. Požadujeme odpovědný přístup, samostatnost, vstřícné jednání. Nabízíme stabilní kolektiv, plně vybavené zázemí s vlastní provozovnou, kvalitní vybavení s moderní technikou, nadprůměrné ohodnocení. Kontaktní osoba: Ing. Per Vojta, č.tel. 388 312 312, e-mail: info (at) jvsystem.cz

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 30000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: JVP system s.r.o.

Forma kontaktu: Petr Vojta, jednatel

Job krátký popis: Montážní dělníci mechanických zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

automechanik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

MANZ s.r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

Automechanik - opravář, údržbář, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 90 - 120 CZK za hodinu

Požadavky: - vyučení v oboru automechanik, opravář zemědělskýcz strojů; praxe 4 roky nebo zručný absolvent; manuální zručnost, fyzická zdatnost; ŘP skup. B, výhodou C; Popis pracovní
Lesostavby Třeboň a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

bankovní poradce, Odborní poradci v peněžnictví - 13000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé úvěrů a půjček

Česká pojišťovna a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

brusič kovů, Brusiči nástrojů a kovů - 80 - CZK za hodinu

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Jedná se o práci v textilní výrobě, čištění a broušení nástrojů Vzdělání: nejlépe obor strojní, textilní nebo
TONAK a.s. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracoviště: Bizon Ranch Rožnov; Požadujeme: znalost NJ podmínkou; AJ výhodou; zkušenosti v oboru gastronomie výhodou; zodpovědnost; samostatnost; příjemné vystupování; komunikativnost; časová
BAFA TRADING s.r.o. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Číšník, servírka - vzdělání základní s praxí nebo vyučení v jakémkoliv oboru. Pracoviště Restaurace U Jelena, Chvalšiny. Výhoudou je znalost AJ nebo NJ - komunikativně
Miroslava Mačejná - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Vladimír Soukup - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

doručovatel/ka adresných a neadresnýc zásilek, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 1100 - 1600 CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
VÝKON PRÁCE : Sezimovo Ústí a Planá nad Lužnicí - doručování adresných a neadresných zásilek a letáků - vhodné
Mediaservis, s.r.o. - 2016-05-20 - Jihočeský kraj

elektromontér, Montéři a opraváři elektrických vedení - 15000 - CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení

ČZ Strojírna, s.r.o. - 2016-05-30 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Domov pro seniory Stachy-Kůsov - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ZOP 44, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

montážní dělník/ce, Montážní dělníci mechanických zařízení - 15000 - 18180 CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Náplň práce: - obsluha zařízení, kompletace dílů - příprava materiálu - zajištění dělení vzniklého odpadu ve výrobě - dodržování výrobní
IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

NÁSTROJAŘ, Nástrojaři - 24000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Oblast zodpovědnosti:Čtení technické dokumentace Lícování, měření, lapování, honování,Vrtání, přesné rovinné
Groz-Beckert Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OBSLUHA A SEŘIZOVAČ CNC STROJE, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Miroslav Hybšman - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ODBORNÝ/Á PRODAVAČ/KA - NÁBYTEK, Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků - 6000 - CZK měsíčně

Pracovní doba: 2 směny - zkrácený úvazek 4 hod./denně ( provozní doba 9:00-17.00 hod. + soboty 9:00-11.30 hod.) Požadujeme: - příjemný/upravený vzhled a vystupování - dobrou orientaci
Bohdana Hrádková - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

operátor třídícího centra, Třídiči odpadů - 9900 - 15400 CZK měsíčně

Třídiči odpadů
rozebírání elektrických a elektronických zařízení, třídění elektroodpadu, pož.: výuční list, pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost, nástup na
HOKOV spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocníci v kuchyni - 11000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Požadavky: pracovitost, samostatnost a ochota vyjít vstříc, aktivní a pečlivý přístup k práci a zadaným úkolům, časovou flexibilitu Nabízíme:příjemné pracovní
NVT Hotels & Resorts s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

pomocná síla do kuchyně, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Náplň práce: udržování čistoty v penzionu, úklid pokojů a ostatních částí ubytovacího zařízení. Požadujeme: spolehlivost,
BAPEMAX, s.r.o. - 2016-04-18 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE V DOMOVĚ PRO SENIORY, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 11500 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
- pracovní doba nerovnoměrně rozložená (nepřetržitý provoz v turnusech) - 12 hod. směny (7:00 - 19:00 a 19:00 - 7:00) - předpokládaný nástup 1.6.2016 -
Diakonie ČCE - středisko Blanka - 2016-04-13 - Jihočeský kraj

pracovník/nice pro obsluhu a údržbu balících strojů (balení květin. a zelenin. osiva), Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení - 18000 - 19000 CZK měsíčně

Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení
"Pracovník pro obsluhu a údržbu balících strojů (určených pro balení květin. a zel. osiva do papír. obalů). (Vhodné také pro absolventy
DOM OSIVO Bohemia s.r.o. - 2016-02-22 - Jihočeský kraj

prodejce nových vozů KIA, SEAT, Pracovníci v oblasti prodeje - 20000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje
"V rámci růstu naší společnosti hledáme a posilujeme týmy o prodejce nových vozů na pobočce Tábor. Hledáme zodpovědnou, týmovou, komunikativní, pozitivní a zákaznicky
CB Auto a.s. - 2016-04-18 - Jihočeský kraj

RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 14000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
stylový čtyřhvězdičkový hotel,praxe výhodou,zákl.práce na PC, 12 hod.směny - denní, noční,víkendy, svátky,znalost 2 svěrových jazyků podmínkou, motivační dopisy
AGRIPROD CZ a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

REFERENT/KA FINAČNÍHO ODBORU - ÚČETNÍ, DANĚ, Ostatní úředníci - 13980 - 21070 CZK měsíčně

Ostatní úředníci
Tajemnice Městského úřadu Milevsko vyhlašuje výběrové řízení na místo odborného zaměstnance na odbor finanční Městského úřadu Milevsko, referent finančního odboru
Město Milevsko - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

řezač - skladník - DIVIZE NÁSTROJÁRNA, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na řezání - 13000 - 14000 CZK měsíčně

ČZ a.s. - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

servisní mechanik pro hydraulické nástavby nákladních automobilů, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 18000 - 35000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
"Náplň práce je provádění pravidelných servisů, oprav a zaškolování obsluh pro hydraulické nástavby nákladních automobilů
HCS Centrum s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

truhlář pro nábytkovou zakázkovou výrobu , Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Pavel Dragoun - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

údržbář/ka vozového parku, Ostatní pracovníci pro ruční čištění - 10000 - 11000 CZK měsíčně

Pracovníci úklidu jinde neuvedení

AUTOMARKET EURO s. r. o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

vedoucí expedice, Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech
Náplň práce: - zajišťování expedice výrobků k zákazníkům dle požadovaných dispozic - zodpovídá za přehledné skladování

ZUBNÍ LÉKAŘ/KA, Zubní lékaři - 16700 - CZK měsíčně

Zubní lékaři

DALWA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj