Práce Obchodní manažer - junior, Obchodní referenti Jihomoravský kraj Adast Systems, a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice: Obchodní manažer - junior, Obchodní referenti

Požadujeme: -základní technické znalosti -výborné vyjednávací a organizační schopnosti -časová flexibilita -jeden cizí jazyk podmínkou -řidičský průkaz sk. B -praxe na obdobné pozici výhodou Nabízíme: -základní mzda od 18.tis + pohybová složka po zapracování -systém firemního vzdělávání -podnikové stravování -penzijní/životní připojištění

Minimální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Adast Systems, a.s.

Forma kontaktu:
Aneta Váradiová, asistentka ředitele/personalistka

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 516 519 201,737 217 745

Job krátký popis: Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšníci a servírky - 10900 - 18000 CZK měsíčně

Pracoviště: Bzenecká 1533, 696 62 Strážnice. Jedná se o práci v restauraci. Požadujeme praxi v oboru min. 2 měsíce, vyučení v oboru číšník/servírka výhodou. Kontakt na mail:
Autokempink Strážnice s.r.o. - 2016-03-09 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

30.4./30.3.2016 - obsluha zákazníků badmintonových kurtů a penzionu. Min. vyučen (obor nerozhoduje), praxe výhodou ale není podmínkou. Kontakt: tel. 607 878 644 nebo email: info (at) penzionumachu.cz. Místo
Karel Mach - 2016-05-03 - Jihomoravský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

BYUMS s.r.o. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

Elektrikář , Stavební a provozní elektrikáři - 15000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

GEEN General Energy a.s. - 2016-03-24 - Jihomoravský kraj

Elektrotechnici a technici energetici přípravy a realizace investic, inženýringu - 25000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici

Západomoravská elektromontážní společnost, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

F&B manažer , Řídící pracovníci v hotelích - 30000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti ubytovacích služeb
BEZ DOPORUČENKY! Požadujeme " praxi v hotelnictví a gastronomii podmínkou " prokazatelné zkušenosti s restaurací a provozem podmínkou " prokazatelné
CITYHotelBrno, s r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

IT manager, Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - 30000 - CZK měsíčně

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Požadujeme: -VŠ vzdělání - praxi na stejné nebo obdobné pozici - velmi dobrá orientace SW i HW- zájem o sledování v novinek v oblasti IT a elektroniky
Brfokol s.r.o. - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

LÉKAŘ STOMATOLOG, Zubní lékaři - 30000 - CZK měsíčně

Zubní lékaři
4.2.2016 - lékař stomatolog, jednosměnný provoz (7.00-15.30), VŠ- obor stomatologie, podíly na zisku, penzijní připojištění, příspěvek na stravné, ubytování, kontakt: p. Hanáčková,
Poliklinika Břeclav, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 10200 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
První kontakt: osobně Lipová 6, Brno ÚT a ČT 13,00 - 14,00 hod. Práce přesčas a o víkendech. Prašné prostředí. Znalost práce s řídicími
Staves.cz, družstvo - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

PORADCE PRO FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ, Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - 17000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
12.5./12.4.2016 - - konzultace a poradenství, vyhledávání nových obchodních příležitostí, servis stávajících klientů, min. SŠ (obor nerozhoduje), vhodné pro absolventy
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení - 14000 - 16500 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
13.4.2016/ Žádost a životopis zasílejte do 13.5.2016 na email: info (at) biliculum.cz. SŠ sociálního, pedagogického, zdravotnického směru, nebo maturita + kurz
BILICULUM, z.ú. - 2016-04-16 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ, Prodavači v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

31.5/26.4.2016 - prodej a doplňování zboží, práce na pokladně, základní vzdělání s praxí v oboru nebo vyučen, vhodné i pro absolventy,komunikativnost, příjemné vystupování,
ROSA market s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY PRO SOUPRAVU DO 12 T, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - 32000 CZK měsíčně

18.5.2016 - souprava do 12 tun, cílové destinace Německo a Holandsko, volné víkendy, ŘP sk. C, praxe nutná, základní vzdělání, KONTAKT:
INA TRANS spol. s r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

Řidič - skladník, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
BEZ DOPORUČENKY!!! Požadované dovednosti: ŘP sk. B, trestní bezúhonnost Rozvoz zboží po provozovnách, fyzicky náročná práce Požadovaná
Bebidos s.r.o. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

sádrokartonář, fasádník, Montéři suchých staveb - 18000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Náplň práce: montáž sádrokartonů a tepelných izolací, kontaktní zateplovací systémy. Mzda úkolem se pohybuje v rozmezí 100 - 140 Kč/hod. Máme představu dlouhodobé
ROVAX, spol. s r.o. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Samostatný pracovník úklidu, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 65 - CZK za hodinu

Popis práce: úklid kancelářských prostor. Požadujeme:, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně,komunikativnost,
CORA PLUS s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 9900 - 9900 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Šití záclon, práce vyžaduje zručnost, vyučení v oboru švadlena, krejčová a praxe výhodou. Zaměstnanecké
Tylex Letovice, akciová společnost - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

Lorenc Logistic, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí - 25000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví

TL souhvězdí LED, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Stavební dělník, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 15000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Požadované dovednosti: vyučení v oboru (případně bez vyučení s prokazatelnou praxí, trestní bezúhonnost, strojní nebo svářečský
SKYSCRAPER spol. s r.o. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Supervizor/ka call centra, Operátoři telefonních panelů - 20000 - CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Nábor nových pracovníků Budování pozitivní atmosféry a motivace s orientací na výsledky Zodpovědnost za výkon svého týmu - kvantita, kvalita Naše požadavky: Min. SŠ
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

SVÁŘEČ METODOU TIG, Svářeči - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
1.2./21.12./18.11.2015 - výroba nerezových nádrží. I základní vzdělání, svářeč. průkaz TIG. Prac. doba: 6:00-14:30. Benefity: 13. plat, výkonostní prémie. Kontakt:
František Prudík - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Technik dokončovacího zpracování tiskovin, Tiskaři - 20700 - 24400 CZK měsíčně

Tiskaři
Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace Šmahova 364/110, 627 00 Brno, přijme do pracovního poměru: učitele odborného výcviku v oboru "Technik dokončovacího zpracování
Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Technolog, Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - 19000 - 29000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení

PBS Industry, a.s. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

tesař - sádrokartonář, Tesaři - 85 - 110 CZK za hodinu

Tesaři a stavební truhláři

OSS Brno, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Tesař/truhlář, Tesaři - 16000 - 22000 CZK měsíčně

První kontakt: e-mailem Nikola.Zatloukalova (at) workservice.cz nebo osobně Místo, případně čas: Křenová 60, Brno (3. patro), Po - Pá 8:00 - 16:00 Přijmeme zaměstnance do firmy vyrábějící dětská
Work Service Czech s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

TRUHLÁŘ, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
8.3.2016/ Samostatný truhlář, zkušenost s výrobou oken: zdvojených, eurooken, špaletových. Práce s laminem, masivem. Výhody: možnost ubytování
Vojtěch Vymyslický - 2016-03-12 - Jihomoravský kraj

ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 14000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
12.2.2016/ Uzávěrka přihlášek 29.2.2016. Přihlášky s životopisem zasílejte na email: skacelova (at) jednota.cz. Účtování došlých faktur a dobropisů. Znalost účetnictví, znalost
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

učitel/ka odborného předmětu Interiérová tvorba, Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování a odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 20000 - CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Pracoviště: J. Skácela 890, 696 62 Strážnice. Uchazeči musí splňovat odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících. Další podmínkou práce se softwarem Rhinoceros,
Střední škola Strážnice, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj