Práce Elektrikář , Stavební a provozní elektrikáři Jihomoravský kraj GEEN General Energy a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Elektrikář , Stavební a provozní elektrikáři

Požadujeme: Vyhláška 50, ŘP sk.B. Poznámka k volnému místu: Životopis zasílat na uvedenou emailovou adresu karel.chlevistan (at) geen.eu V odpovědi uvádějte pozici "Elektrikář"

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: GEEN General Energy a.s.

Forma kontaktu: Karel Chlevišťan

Job krátký popis: Stavební a provozní elektrikáři

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Brigáda v pekařství Mr.Baker Brno, Prodavači potravinářského zboží - 70 - CZK za hodinu

První kontakt: e-mailem job (at) lagardere-tr.cz Výpomoc v pekařství Mr.Baker - prodej - studená kuchyně vhodné pro studenty, aktivní důchodce a pod. směny dle potřeby, ranní (časná rána),
Lagardere Travel Retail, a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

DISPEČER - FAKTURANT, Pracovníci v dopravě a přepravě - 15000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
4.5./4.4./2.3./21.1./30.11./21.10./24.8./22.6./7.4.2015 - speditér pro francouzský trh, sjednávání přeprav v cizím jazyce po telefonu. Min. SŠ (logistik v dopravě), praxe ve spediční činnosti vítána.
BORS Břeclav a.s. - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

ELEKTROMONTÉR (ZÁMEČNÍK), Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) - 15000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
22.7.2016 - práce elektromontéra/zámečníka na montážích. Min. vyučen, vhodné i pro absolventy, NJ aktivně podmínkou, manuální zručnost,
Tomáš Halady - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

HLAVNÍ ÚČETNÍ, Hlavní účetní - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
11.4./11.3./8.3./8.2./5.1./8.12.2015 - hlavní účetní - kompletní vedení a zpracování účetnictví, daně, banka, pokladna, reporting, finanční výkazy a uzávěrky, zastupování
Maxi DENTAL s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Knihař/seřizovač - pracovník v knihárně, tiskárně, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih
Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří postoupí do užšího výběru. Životopis zasílejte na e-mail: prace (at) dekameron.cz a uvádějte název pozice Ofsetová
Dekameron CZ s.r.o. - 2016-02-28 - Jihomoravský kraj

Krejčí, švadlena, šička, Výrobci oděvů, výrobků z kůží a kožešin a pracovníci v příbuzných oborech - 9200 - 20000 CZK měsíčně

Výrobci oděvů, výrobků z kůží a kožešin a pracovníci v příbuzných oborech

Bracco, s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupci - 25000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
První kontakt e-mailem Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC (Word, Excel), komunikační dovednosti, chuť pečovat o klienty, ochota učit se novým věcem, samostatnost a zodpovědnost, profesionální
Petr Sázavský - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

OBSLUHA CNC FRÉZKY, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 17000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
OBSLUHA CNC FRÉZKY NÁPLŇ PRÁCE-POPIS POZICE - obsluha, nastavení a seřizování, programování CNC frézky - obrábění kovových dílů dle technologického postupu
PP&T consult s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obsluha pračky, sušičky, planomat, Manipulační dělníci ve výrobě - 1 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní pozice: Obsluha pračky, sušičky, planomat Pracovní doba: od 6:00 hod. do 14:30 hod. Možnost úpravy pracovní doby z důvodu dojíždění, péče o dítě apod. Nástup 75,- Kč/hod.
Duo Moda, spol. s r. o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

odborný referent / vrchní referent , Pracovníci veřejné správy v oblasti daní - 15170 - CZK měsíčně

Pracovníci veřejné správy v oblasti daní
Ředitel Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Operátor výroby izolačních skel, Manipulační dělníci ve výrobě - 14500 - 16000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti Manuální zručnost, chuť pracovat, Pečlivost, 2směnný provoz Poznámka k volnému místu: Operátor výroby izolačních skel Nabízíme příspěvek
AGC Fenestra a.s., člen AGC Group - 2016-03-14 - Jihomoravský kraj

Operátoři telefonních panelů - 15000 - CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, komunikační dovednosti, bezchybná znalost českého jazyka, chuť pracovat, ochota učit se novým věcem, samostatnost a zodpovědnost, profesionální
Petr Sázavský - 2016-03-17 - Jihomoravský kraj

opravář zemědělských strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 80 - 100 CZK za hodinu

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Radek Knichal - 2016-02-28 - Jihomoravský kraj

PEKAŘ/PEKAŘKA, Pekaři - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
23.6/18.5.2016 - práce pekaře. Min. vyučen - obor nerozhoduje, vhodné i pro OZP, absolventy, spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost. KONTAKT: tel. 777 161 737, email:
Pekařství Křižák s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Pomocná pracovnice/pracovník v obchodním provozu, Pomocní pracovníci obchodního provozu - 8000 - 8500 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Přijmeme do trvalého zkráceného pracovního poměru na dobu neurčitou pomocnou pracovnici/pracovníka v obchodním provozu. Jedná se o prodej pracovních pomůcek (rukavice, oděvy, obuv) na naší
##pracodawca## - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Pomocníci v kuchyni - 10900 - 15000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Náplň práce: příprava ovoce a zeleniny, příprava studených pokrmů a nápojů, umývání nádobí, úklid pracoviště a ostatní práce spojená s kuchyňským
Znojemský městský pivovar a.s. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Pracovník pro obsluhu CNC ohraňovacího lisu, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 18000 - 22000 CZK měsíčně

ESB Rozvaděče, a.s. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Pracovník údržba, Provozní zámečníci, údržbáři - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Uchazeči pošlou životopis se jménem, bydlištěm, věkem, dosaženým vzděláním a praxí. Jsme vedoucí firmou v oblasti moření a pasivace nerezových
FK system - povrchové úpravy, s.r.o. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

Prodavač odd. dřeva, Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu - 13000 - 18000 CZK měsíčně

praxe v prodeji výhodou, znalost práce s počítačem, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, znalost sortimentu, péče o svěřený sortiment, udržování čistoty na pracovišti naskladňování,
BM Česko, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Realitní makléři, Realitní makléři - 9900 - 25000 CZK měsíčně

Realitní makléři

RUSSEGGER REAL s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

recepční-strážný pouze pro OZP, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 9000 - CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
pouze pro osoby OZP 1-3 nebo ČID. Vhodné pro muže i ženy. Zapisování a hlášení návštěv,obchůzková činnost, drobná admninistrativní činnost, střežení majetku klienta, dobrý
PPH spol. s r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ DODÁVKY, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 7000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
6.4.2014 - řidič dodávky, ŘP sk. B, dvousměnný provoz, pouze pro OZP a ZTP, kontakt: p. Koudelková, tel. 730 190 507 (volat po-pá od 7.00do 14.00) Místo výkonu
M&I QUALITY s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

ROZVOZ - POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocníci v kuchyni - 11000 - 12000 CZK měsíčně

13.5.2016 - rozvoz jídel, vaření jednoduchých jídel, příprava surovin. I základní vzdělání, vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B, zdravotní průkaz, komunikativnost, znalost
PAZO s.r.o. - 2016-05-17 - Jihomoravský kraj

soustružník kovů, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Pracoviště: Průmyslová 1582, 696 85 Moravský Písek. Vyučení v oboru strojírenství, práce v nástrojárně, znalost čtení výkresové dokumentace. Dotovaná strava,
UNIKOV Steel spol. s r.o. - 2016-04-13 - Jihomoravský kraj

strojník, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 19000 - CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů

SEKV, spol. s r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

Švadlena, švadlena - šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Jedná se o výrobu sportovních oděvů v malých a středních sériích. Příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv. V
DIRECT MEDIA s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

technik, Ostatní strojírenští technici - 20000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Hledáme technika (SŠ,VŠ) s obchodním citem nebo obchodníka s hlubšími technickými znalostmi. Jazykové znalosti: Ruština ve druhé(první generaci) Němčina/angličtina (jedno z toho pasivně,
CIPRES FILTR BRNO s.r.o. - 2016-03-01 - Jihomoravský kraj

Uklízečka, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10630 - CZK měsíčně

Základní škola Brno, Milénova 14 - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Zdravotní sestra, Všeobecné sestry s osvědčením - 17000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadované dovednosti Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou. Platná registrace ZS podmínkou. Schopnost rychlého úsudku, profesionalita, flexibilita a proklientský přístup,
EUC Premium s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj