Práce Obsluha CNC strojů - frézař, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Moravskoslezský kraj VAMOZ - servis, a.s. - nabídky práce

Obsluha CNC strojů - frézař, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Požadujeme: " SŠ strojního směru nebo vyučení v oboru obrábění " praxi na CNC strojích " základní znalost programování CNC strojů ( znalost řídících systémů Heidenhain a Siemens vítána) " orientace ve výkresové dokumentaci nutná " odpovědnost a smysl pro přesnost Pracovní náplň: " seřízení a obsluha CNC strojů " přesná výroba součástí dle výkresové dokumentace a technologických postupů " příprava výrobního procesu - příprava a seřízení stroje " opracování dílů z ušlechtilých materiálů " evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce Nabízíme : " práci na hlavní pracovní poměr " perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti " příspěvek na stravování " možnost profesního růstu ( školení v programování CNC strojů) Životopisy zasílejte, prosím, pouze na e-mail: personalni (at) vamoz.cz , do předmětu uveďte název pracovního místa - Obsluha CNC strojů - frézař

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: VAMOZ - servis, a.s.

Forma kontaktu: Růžena Králíková

Job krátký popis: Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 70 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

ALDA INVEST s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

DEGUSTIA s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

cukráři, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 14000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
pracoviště: LAHŮDKY SLUNKO požadavky: vyučení v oboru s praxí nebo zaučení se zájmem o obor a s praxí v oboru cukrář; KONTAKT: hlásit se předem
Zlatica Jarošová - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

DĚLNÍK/CE, Pomocní montážní dělníci - 9300 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

FROS ZPS s.r.o. - 2016-05-06 - Moravskoslezský kraj

Doručovatel/ka balíků s řízením vozidla, Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek - 75 - CZK za hodinu

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
z: 11.2.2015 Dohoda o pracovní činnosti nebo Dohoda o provedení práce; pracovní úvazek 18,75 hodin/týdně Požadavky: uživatelská znalost práce
Česká pošta, s.p. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Frézař, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 12000 - 19000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
místo výkonu práce - Krnov. -Znalost čtení výkresové dokumentace, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost. Praxe výhodou. -Náplň práce: strojní obrábění
Armaturka Krnov, a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Lektora naglického a německého jazyka, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 13000 - 25000 CZK měsíčně

Lektoři jazyků
z: 14.1.2016; výuka angličtiny, popř. angličtiny a němčiny v regionu, testování studentů, jazykové audity ve firmách, pomoc při organizaci jazykových kurzů, komunikace se zástupci zákazníků;
Ing. Stanislav Blažek - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Obsluha ohraňovacího lisu CNC, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 110 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Frýdecká 700/443, Ostrava - Kunčice V případě zájmu pište na e-mail: josef.dybala (at) karla.cz Nástup možný ihned. Doba určitá na 6 měsíců, pak prodloužení
KARLA spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Operátor výroby, Montážní dělníci ostatních výrobků - 12300 - 13300 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
z: 14.4.2016; jedná se o jemnou montážní práci, požadovaná je manuální zručnost, pečlivost, soustředěnost, spolehlivost, dobrý zrak(brýle nevadí); práce ve stoje i v sedě;
AK Frenštát s.r.o. - 2016-04-16 - Moravskoslezský kraj

PEDAGOG / PEDAGOŽKA PŘEDŠKOLNÍHO KLUBU, Pedagogové volného času - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
*Požadujeme: pedagogické vzdělání nebo vzdělání odpovídající požadavkům zákona o sociálních službách - kvalifikace
Centrum inkluze o.p.s. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÁ SÍLA NA ČERPACÍ STANICI, Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - 16000 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení
*ZŠ, náplň práce: přebírání zboží, doplňování zboží, úklid čerpací stanice. Mzda dle pracovního úvazku
SKAROT CZ s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Pomocný kuchař - pomocná kuchařka, Pomocní kuchaři - 59 - CZK za hodinu

místo výkonu práce - Iveta Steigerová - pracoviště, Sv. Ducha č.p. 68/5, 794 01 Krnov. Hlásit se telefonicky na tel. čísle: 603272505 - pondělí až neděle v době od 10:00 do 16:00 hodin nebo zašlete
Iveta Steigerová - 2016-02-28 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ PRACOVNÍK, PRACOVNICE, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě - 9300 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě
*vzdělání nižší střední odoborné, místo je zřízeno pro OZZ/OZP, pozitivní přístup a vztah ke zvířatům a lidem. Jedná se o pomocné práce při údržbě
Dětský ranč Hlučín z.s. - 2016-04-13 - Moravskoslezský kraj

Posunovač/ka, Vedoucí posunu, posunovači, brzdaři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Signalisti, brzdaři, výhybkáři, posunovači
Místo výkonu práce: Hornopolní 3314/38, Moravská Ostrava Obsazujeme tyto pracoviště (dle aktuální potřeby firmy a bydliště kandidáta): -Paskov -Odra -Karviná - Darkov -Karviná
Advanced World Transport a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK/-ICE PRÁDELNY, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 12300 - 14500 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Požadujeme - manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, praxe v oboru velkou výhodou. Životopis a motivační dopis zaslat nejpozději do 15.9.2016 na e-mailovou adresu:
Obecně prospěšná společnost Důstojnost - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

přímý(-á) prodejce(-kyně) produktu RWE, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Kostelní 100/22, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Pracovní náplň: přímý kontakt s předem domluvenou klientelou Požadujeme: reprezentativní vystupování,
ZM Energy s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka-pokladní, Prodavači v prodejnách - 17500 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Penny Market s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka - pokladní, Prodavači v prodejnách - 13000 - 15000 CZK měsíčně

z: 2.6.2016 Prodej a dopékání pekárenských výrobků, Praxe s prodejem pečiva výhodou. V případě zájmu je možné sjednat i zkrácený pracovní úvazek. Je
SEMAG spol. s r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 6100 - 7000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

DOMA - R s.r.o. - 2016-05-24 - Moravskoslezský kraj

PRODEJ ZMRZLINY, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 72 - CZK za hodinu

Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Řidič/ka, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 14000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Bartoňova pekárna s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Řidič nákladního automobilu s přívěsem, tahače, Řidiči tahačů - 18000 - 31000 CZK měsíčně

C04 15/4/2016 Požadujeme: samostatného, bezúhonného řidiče s profesním řidičským průkazem C+E s praxí se zájmem o řízení lesovozu.
LesPoint s.r.o. - 2016-04-18 - Moravskoslezský kraj

Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR), Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - 35000 CZK měsíčně

METAMORFÓZA CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

SPECIALISTA/MANAŽER MARKETINGU SE ZAMĚŘENÍM NA NOVÉ PRODUKTY A TRHY, Specialisté v oblasti marketingu - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
A11 19/7/2016 Kdo jsme: " Jsme česká výrobní společnost " Máme vlastní vývoj a produkty v oblasti podlah " Jsme tu již více než 20 let " Rosteme, a proto potřebujeme kolegu/kolegyni
Fortemix, s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

stavební elektrikáři, Stavební a provozní elektrikáři - 100 - CZK za hodinu

Stavební a provozní elektrikáři
GLD s.r.o. pracoviště: stavby v Havířově; vhodné i pro absolventy; vyhl. 50/78 § 4 nebo § 5 požadavky: jedná se o elektroinstalace v novostavbách; Výběrové řízení: dne:19. 7. 2016
GLD s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Telefonní operátor/ka, Operátoři telefonních panelů - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Místo výkonu práce: Čujkovova 1736/30, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30 Životopis zašlete na e-mail: stonozkaostrava (at) stonozkaostrava.cz Vhodné pro absolventy/tky středních škol bez praxe. Nástup možný
STONOŽKA s r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Učitel/ka autoškoly, Instruktoři autoškoly - 20000 - CZK měsíčně

Instruktoři autoškoly
Místo výkonu práce: V Zátiší 810/1, Ostrava - Mariánské Hory V přáípadě zájmu zašlete životopis na e-mail. Po té budete pozváni na osobní pohovor. Požadavky
Autoškola SHREK s.r.o. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

Uklízeč/ka, hospodyně, Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní) - 60 - CZK za hodinu

Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)
Místo výkonu práce: Mariánské náměstí 5, Ostrava - Mariánské Hory V případě zájmu volejte na tel. Požadujeme spolehlivost,
CLEAN HOUSE, s.r.o. - 2016-05-06 - Moravskoslezský kraj

Zámečník/ce, Zámečníci strojů - 15000 - 26000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: ul.Střádalů 637/70, 718 00 Ostrava-Kunčičky První kontakt na email. Strojírenská firma v Ostravě přijme zámečníka
DENIP, spol. s r.o. - 2016-05-30 - Moravskoslezský kraj