Práce OBSLUHA LAKOVACÍ LINKY (PRÁŠKOVÁ BARVA) - POMOCNÝ DĚLNÍK, Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů Jihomoravský kraj MERAN CZECH s.r.o. - nabídky práce

OBSLUHA LAKOVACÍ LINKY (PRÁŠKOVÁ BARVA) - POMOCNÝ DĚLNÍK, Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

5.2.2016/ Pomocné práce na lakovací lince - příjem materiálu, kontrola kvality, navěšování materiálu, přípravné práce před lakováním, svěšování materiálu, finální kontrola, balení. 1. směnný provoz. 2. směna zařazena v případě zvýšené poptávky. Bonusová složka platu přidána po uplynutí zkušební doby. Prac. poměr na 1/2 rok s možností prodloužení. Požadována dobrá fyzická zdatnost. V případě potřeby nabízíme pomoc při hledání ubytování. Možnost stravování v areálu (bez příspěvku zaměstnavatele). Životopis zasílejte na email: sulova (at) meranczech.cz

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 17000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: MERAN CZECH s.r.o.

Forma kontaktu: Mgr. Silvia Šulová

Job krátký popis: Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

asistent/ka prodeje, Obchodní referenti - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Pracoviště: Za Humny 3301/18, 697 01 Kyjov. Příjem poptávek a objednávek, zajišťování podkladů pro nabídky a jejich zpracování, příprava podkladů pro vedoucího vývojových
Project Controls, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Brusič, Brusiči nástrojů a kovů - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Požadavky: dobrý zdravotní stav, ochota pracovat na třísměnném provozu Místo výkonu práce: Vyškov Životopis a scan certifikátu způsobilosti
EXTRA Alliance s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Prosíme pouze o zaslání životopisu na adresu danielakundrova (at) seznam.cz, vybrané účastníky sami kontaktujeme do dvou týdnů, pokud se tak nestane, nebyli jste vybráni do prvního kola výběrového
KAREST BOHÉMA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Víno Rakvice s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - 10500 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
První kontakt telefonicky. (Út 9-10 hod.) fyzická náročnost, zvedání těžkých břemen, nepravidelná pracovní doba, dojíždění Místo výkonu práce: Bílovice
MKH komora s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

dělník/ce v potravinářské výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 11000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

JiPo - CZ s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Dělník potravinářské výroby v pekárenství (obsluha strojů a zařízení), Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Zašlete životopis na e-mail: pekarna (at) aaaprace.cz nebo volejte na tel. 776 601 031, Bc. Sedláčková Přijmeme pomocné dělníky/dělnice ihned i s ubytováním!
PERSONAL CONSULTING s.r.o. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Detektiv v obchodě (v obchodním domě), Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 80 - 90 CZK za hodinu

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech

SONIDO Investment s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

doručovatel/ka - četař/ka, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 16800 - 18500 CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností dalšího prodloužení. Vedení týmu doručovatelů na samostatné dodejně, řízení a organizace
Česká pošta, s.p. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

geodet/ka, Kartografové a zeměměřiči - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Kartografové a zeměměřiči
První kontakt telefonicky nebo e-mailem Náplň práce: práce v terénu, vytyčování staveb, mapování, zpracování dat. Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání geodetického
ADITIS s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

IT specialista - servisní techik, Technici provozu informačních a komunikačních technologií - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Firma ASSEC computers Hustopeče u Brna hledá zaměstnance na hlavní pracovní poměr. Mate dobré výsledky v práci s produkty z rodiny Microsoft Server a máte
Jiří Harmáček - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12500 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti příprava a výroba teplých a studených jídel vyučení a praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy ochota k dalšímu vzdělávání spolehlivost,
KP Consulting Europe, s.r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jan Gazda - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Operátor - manipulační dělník, Operátoři velínů v kovovýrobě - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení na zpracování kovů, kontroloři
První kontakt: telefonicky nebo e-mailem: pitruskova (at) fenixpersonal.cz Místo výkonu práce: Brno Slatina Co budete dělat?: o Obsluhovat převážně manuálně automatickou
Lucie Sedláčková - 2016-03-31 - Jihomoravský kraj

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Ing. František Brabec - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Pomocný dělník strojírenský, Pomocní dělníci ve výrobě - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Bode Panzer s.r.o. je výrobcem trezorů a pevnostních skříní. Pro pracoviště v Rajhradě hledáme PRACOVNÍKA NA ČIŠTĚNÍ TREZORŮ Požadavky: - zručnost, pečlivost - práce s ručním
Bode-Panzer s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Pomocný pracovník pneuservisu, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 3000 - 18000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol. Požadujeme: - fyzickou zdatnost, - časovou flexibilitu, - vyučení v oboru automechanik výhodou,
ContiTrade Services s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Sales manager - Hřiště 8D, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
8D je dynamická rodinná společnost pracující na principech společensky prospěšného podnikání. Od roku 2006 vyrábíme a prodáváme
8D o.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Požadované dovednosti Angličtina - středně pokročilá minimum, znalost IT. Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: BRNO - vzdálená správa uživatelských stanic
IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Správce informačních a komunikačních technologií (Navision Attain), Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - 15520 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií
Fakultní nemocnice Brno, Centrum informatiky, Oddělení správy ekonomických informačních systémů, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme: Správce informačních
Fakultní nemocnice Brno - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

STRÁŽNÝ - STRÁŽNÁ, Pracovníci ostrahy, strážní - 10300 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
19.5/7.4.2016 - pochůzková činnost, 12ti hodinové směny, možnost dohodnout zkrácený úvazek, certifikát strážného výhodou, kontakt: p. Koudelová, tel. 518 322 092 (prac. dny 9-12),
O.S.E. Security Consulting, s.r.o. - 2016-05-22 - Jihomoravský kraj

strojírenský dělník - obsluha CNC ohraňovací lis, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 15000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadavky: vzdělání vyučení v oboru nebo rekvalifikační kurz, praxe 1 rok výhodou, čtení výkresové dokumentace Popis práce: nástup možný ihned, pracovní doba: 6
ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Technik/čka oprav mobilních telefonů -www.mobilprovas.cz, Ostatní technici elektronici - 18800 - 22400 CZK měsíčně

Technici elektronici
NÁPLŇ PRÁCE pozáruční opravy mobilních telefonů běžných značek - Microsoft (Nokia), Samsung, LG, Sony, iGet, Apple, HTC, Blackberry, Aligator, Acer a další práce na PC a na internetu pracovní
DATIX, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Truhlář nábytkář (převážně ruční), Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Truhlář se specializací na kompaktní materiály Hledáme truhláře/ku praxe nutná, nástup možný ihned. Posílejte prosím své
CETECHO s.r.o. - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

Učitelka v mateřské školce, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Životopisy zasílejte ma mail: creativekids (at) hotmail.cz Uchazeč musí splňovat požadavky na výkon učitele MŠ (zák. 563/2000Sb. §6 odst.1 písm. b). Náplní práce bude péče o děti 3-7
Mgr. Jaroslav Morbacher - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Úklidoví pracovník, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 68 - 75 CZK za hodinu

První kontakt emailem nebo telefonicky (Po-Čt 8-18 hod.) jedná se o úklid prostor ve výrobní společnosti ( haly, toalety, šatny, kanceláře) Místo výkonu
LUXUS plus, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

vedoucí školní kuchyně, provozář/ka, Vedoucí provozu školních jídelen a menz - 15000 - 21000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Pracovní poměr na dobu určitou do 31.7.2017. Nástup ihned nebo po dohodě. Praxe v oboru výhodou. Plat: se řídí NV č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců
Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Vrátní - 10000 - 13000 CZK měsíčně

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (9-12 hod.) Pouze pro osoby v invalidním důchodě Hodinová mzda 100,- Kč Nástup po dohodě možný ihned Benefity: příspěvek na ošatné, tarif s neomezeným
GUARD SERVIS s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

vrátný/á informátor/ka, Vrátní - 9300 - CZK měsíčně

Pracoviště: Sportonví 1441, 696 81 Bzenec. Pracovní místo je určeno invalidním důchodcům nebo OZZ.Požadujeme odpovědnost a spolehlivost. Náročnější práce. Kontakt na tel. 730 156 770 od 8:00 do
AGP PLUS SERVICE s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Pracoviště: Průmyslová 1582, 696 85 Moravský Písek. SŠ/VŠ vzdělání, znalost AJ, uživatelská znalost (MS Word, MS Excel, MS Powerpoint), ŘP sk. B, dobré komunikační a organizační
UNIKOV Steel spol. s r.o. - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj