Práce Obsluha ve studentské kavárně - baristka, Číšníci a servírky Hlavní město Praha Ing. Michal Janča - nabídky práce

Obsluha ve studentské kavárně - baristka, Číšníci a servírky

místo výkonu práce: Technická 1902/2, Dejvice kontakt: Janča Michal Ing, tel.: 773 800 376, po-pá 9,00-15,00e-mail: cafepoint (at) seznam.cz Obsluha ve studentské kavárně - barista, pracovní doba po - pá 9,00 - 17,00 so + ne volné. Zaměstnanecké slevy na zboží.

Minimální plat: 10000

Maximální plat: 11000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Ing. Michal Janča

Zaměstnavatel adresa: Pujmanové 880/29, Podolí, 140 00 Praha 4

Forma kontaktu: Ing Michal Janča

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrátor LINUX, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 42000 - CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Náplň práce: pravidelná údržba vlastních nebo zákaznických serverů Požadujeme: zkušenost s administrací Linux serverů min. 2 roky, znalost alespoň jednoho z jazyků (Perl, Python, Ruby, C),
Unico Europe s.r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Buyer/nákupčí s AJ, Nákupčí - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Nákupčí
Jste komunikativní, baví vás práce s čísly? Rádi vyjednáváte a dosahujete svého cíle? Staňte se součástí nákupního týmu největšího dodavatele
KANDIDÁTI s.r.o. - 2016-03-03 - Hlavní město Praha

Hlídač parkoviště (vhodné i pro OZP), Hlídači parkovišť a tržišť - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení
Fyzické pracoviště: Praha 4 - Opatov Prvotní kontakt: e-mailem b-car (at) b-car.cz Praxe v oboru hlídače je vítána. Řidičský průkaz výhodou. Práce
B-CAR, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Hospodyně, Hospodyně v domácnostech - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Hospodyně v domácnostech
Místo výkonu: Praha a okolí. Kontakt: Prachyk Lyudmyla, tel.: 773 522 591: 15:00 - 16:00hod., e-mail: virali (at) seznam.cz, osobní kontakt po předchozí domluvě. Firma VIRALI s.r.o specialista na úklidy, hledá
VIRALI s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Java developer, Vývojáři softwaru - 30000 - 45000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Místo výkonu práce: Novákových č.p. 1954/20a, Libeň, 180 00 Praha 8 Kontaktní osoba: Suchomelová Kateřina Mgr., tel.: 778417686, 10:00 - 17:00, e-mail: katerina.suchomelova (at) integrators.cz Náplň
Integrators services a.s. - 2016-04-13 - Hlavní město Praha

kuchař - pizza/kebab, Pomocní pracovníci při přípravě jídla - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci při přípravě jídla

Makhlouf Salmi - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Ginza Club s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Metodik výkonových kalkulací, Ostatní specialisté zaměření na metody výuky - 30000 - CZK měsíčně

Specialisté zaměření na metody výuky
VŠ technického zaměření, obor stavební nebo ekonomický; prokazatelnou, souvislou praxi minimálně 5 let v oblasti výrobně-ekonomické přípravy dopravních staveb; nadprůměrné uživatelské
EUROVIA Services, s.r.o. - 2016-05-20 - Hlavní město Praha

mzdová účetní, Mzdoví účetní - 25000 - CZK měsíčně

Mzdoví účetní
místo výkonu práce: Praha 3, Olšanská 1a kontakt: Lucie Flekalová: lucie.flekalova (at) sudop.cz, tel: 267 094 329 SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná
SUDOP PRAHA a.s. - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Návrháři a správci databází - 17500 - CZK měsíčně

Návrháři a správci databází
Místo výkonu práce: Křižíkova č.p. 148/34, Karlín, 186 00 Praha 86 Kontaktní osoba: Mejtský Miroslav, e-mail: hlasenkavolnehomista (at) gmail.com Ukajinština na úrovni rodilý mluvčí,
Lognet Billing Czech s.r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Ostatní specialisté v rozhlasu, televizi, filmu a divadle, Ostatní specialisté v rozhlasu, televizi, filmu a divadle - 45000 - 55000 CZK měsíčně

Filmoví, divadelní a příbuzní režiséři a producenti
Místo výkonu práce: Vinohradská 3333/159a, Strašnice, 100 00 Praha 10 Kontakt: Nugentová Helena, tel.: 221123424, e-mail: nugentovah (at) rfel.org RFE/RL hledá zaměstnance
RFE/RL, Inc., odštěpný závod - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Ostraha, Pracovníci ostrahy, strážní - 15000 - 23000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: V Štíhlách 226, Praha - Krč, 142 00 Prvotní kontakt: telefonicky - 731988699 od pondělí do pátku a to od 9-15hod Příjemné vystupování, výpis
Pharm Invest s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pizzař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ZAID spol. s r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Pomocní kuchaři do závodního stravování, Pomocní kuchaři - 13000 - 14000 CZK měsíčně

ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v lesnictví

Ivan Hudyma - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Pracovník v sociálních službách v Denním a týdenním stacionáři, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Hlavní popis práce: -přímá práce s cílovou skupinou, péče o osoby s těžším stupněm zdravotního (kombinovaného) postižení pro klienty ve věku 18 – 35 let -pomoc při
Diakonie ČCE - středisko Praha - 2016-04-21 - Hlavní město Praha

pracovník výroby plošných spojů, Pomocní dělníci ve výrobě - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní pozice vhodná pro ženy.Obsluha jednoduchých strojů a zařízení.Pomocné,přípravné,obslužné a manipulační práce ve výrobě plošných spojů.Zaměstnanecké
MEV PRAHA s.r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Radiologický asistent, Radiologičtí asistenti - 20180 - 28090 CZK měsíčně

Technici pro obsluhu lékařských zařízení
Místo výkonu práce :Soudní 988/1, Praha-Nusle Kontakt:Kontakt: pí Šandová, tel.: 261 03 21 06 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers (at) vez.pan.justice.cz nebo sekretariát NsP tel.: 261
Vězeňská služba České republiky - 2016-05-28 - Hlavní město Praha

Referent/referentka oddělení Hospodaření s majetkem v účetnictví I. odboru Hosp. s majetkem státu, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 16440 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
právní, technický nebo ekonomický obor výhodou znalost zákona č. 219/2000 Sb., orientace v ostatních právních předpisech týkajících se předmětné oblasti výhodou
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Senior Tester specialista, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 40000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
U nákladového nádraží č.p. 3146/6, Strašnice, 130 00 Praha 3 Náplň: manuální a automatizované testování nových aplikací, psaní test planu, komunikace s vývojáři;kontakt
TIOmedia s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Sociální pracovníci - sociálně-právní ochrany dětí, Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - 15420 - 23200 CZK měsíčně

Druh práce: sociálně-právní ochrana dětí, kurátor pro děti a mladistvé, požadujeme vyšší odborné vzdělání se zaměřením na sociální práce,
Městská část Praha 19 - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Správce budov a nemovitostí, Správci objektů - 27000 - CZK měsíčně

Správci objektů
Požadujeme:VŠ / SŠ nejlépe ze stavebního oboru, prokazatelnou praxi na obdobné pozici min. 3roky, zkušenost s vedením, týmu, orientace ve stavební oblasti, stavebních projektech, zkušenost s jednáním
ZLIN ESTATES s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Stomatolog, Kliničtí stomatologové - 25000 - CZK měsíčně

Zubní lékaři
Místo výkonu práce: Radlická 2000/3, Praha 5 Kontakt: Mgr. Lucie Farkašová, 245 501 340, lucie.farkasova (at) stomatologieandel.cz Požadavky: - profesionální aktivní a příjemný přístup
Stomatologické centrum Anděl, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Technik stanice technické kontroly, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 22000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Automobile Centre STK s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 10000 - 10000 CZK měsíčně

TT-Complex spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

vrchní referent – sociální pracovník v Oddělení PnP a DOZP pro správní obvod Praha 14 , Úředníci jinde neuvedení - 15170 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - http://portal.mpsv.cz/cs/web/upcr-kariera. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 6. března
Úřad práce České republiky - krajská pobočka pro hlavní město Prahu - 2016-02-28 - Hlavní město Praha

Výpomoc oddělení back office, Všeobecní administrativní pracovníci - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
místo výkonu práce Praha 1, Senovážné náměstí 978/23 Jedná o požadavek určený pro VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ pořadané kontaktním pracovištěm úřadu
1. VOX a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Zubní instrumentáři - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

DENTA Clinik spol. s r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Zubní lékaři bez specializace - 16000 - 25000 CZK měsíčně