Práce operátor výroby, Obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití Karlovarský kraj Nejdecká česárna vlny, a. s. - nabídky práce

operátor výroby, Obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití

Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: RJ (at) ncv.cz Obsluha strojů a zařízení na úpravu vláken - přadlák, přadlena. Práce v riziku hluku. Nepřetržitý provoz. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování.

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 37.5

Jméno zaměstnavatele: Nejdecká česárna vlny, a. s.

Forma kontaktu: Růžena Janečková

Job krátký popis:
Obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativa, Všeobecní administrativní pracovníci - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Způsob hlášení uchazečů: -telefonicky v pracovní době p. Vladimír Bošek - 777 223 011 -e-mailem - bosek (at) bosekso.cz Upřesňující informace: Jednání se zákazníkem Práce
Vladimír Bošek - 2016-06-27 - Karlovarský kraj

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA, Advokátní koncipienti - 16000 - CZK měsíčně

Právníci, státní zástupci a příbuzní pracovníci
Místo výkonu práce: Bělehradská 1094/4, Karlovy Vary Požadujeme: Absolventa magisterského studia oboru práva, zájem o profesionální růst,
GRUNER PETRILAK advokátní kancelář, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

AUTOMECHANIK , Mechanici a opraváři motorových vozidel - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Kontakt: zavolat a domluvit pohovor. Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o práci. Spolehlivost, flexibilitu a pracovitost. Praxe v oboru podmínkou. Možnost také dohody o provedení práce,
Vilém Morávek - Servis u Williho - 2016-04-27 - Karlovarský kraj

disponent/ka, Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě

VEMASPED s.r.o. - 2016-06-04 - Karlovarský kraj

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - 20000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Elektromontér CZ-ISCO (74110) Česká zavedená elektromontážní firma s tradicí hledá kandidáty vyučené v oboru elektro do zaměstnaneckého poměru. Náplň práce: ·
KANDIDÁTI s.r.o. - 2016-03-15 - Karlovarský kraj

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Horní Slavkov Požadavky: Silnoproud, slaboproud, vyhl.50, flexibilita, preciznost, odpovědnost, znalost AJ nebo NJ výhodou, ŘP sk. B, znalost práce na PC. Uvedený plat je nástupní,
CSE spol. s r.o. - 2016-05-20 - Karlovarský kraj

HOTELOVÝ/Á DETEKTIV/KA, Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 14000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech

SAFEGUARD SERVICE, a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

HUDEBNÍK/CE DO SKUPINY KLARINETŮ - 1. KLARINET S POVINNOSTÍ 2., Ostatní hudebníci - 8000 - CZK měsíčně

Hudebníci, zpěváci a skladatelé
Kontakt: Přihlášky zasílejte spolu se stručným životopisem adresou, e-mailem, telefonickým kontaktem a s notovým materiálem pro korepetitora do 2.9.2016 na adresu: Karlovarský symfonický orchestr,
Karlovarský symfonický orchestr, příspěvková organizace - 2016-08-17 - Karlovarský kraj

KUCHAŘ/KA , Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

SYUZI GASTRO KV group s.r.o. - 2016-02-26 - Karlovarský kraj

Lékař/ka, Lékaři v chirurgických oborech - 23450 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Místo výkonu práce: Nemocnice Cheb, K Nemocnici 17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný cca od srpna 2015. Vhodné i pro absolventy.
Karlovarská krajská nemocnice a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

masér/ka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 14500 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: nabor (at) laznejachymov.cz SŠ zdravotnická - obor masér - certifikát maséra ve zdravotnictví. Nutné: osvědčení o absolvování kurzu - nižší zdravotní
Léčebné lázně Jáchymov a. s. - 2016-05-06 - Karlovarský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, Obchodní zástupci - 12000 - 40000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Náplň práce: - Získávání nových klientů, komunikace se stávajícími - Vyřizování povolení pro výstavbu optických a datových sítí
CC INTERNET s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

obsluha laserového pálicího stroje, Klempíři (kromě stavebních) - 16000 - 23000 CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
Místo výkonu práce: Nejdecká 814, Chodov. Požadavky: Prokazatelná praxe v obsluze zařízení výhodou. Znalost čtení výkresů a výrobní dokumentace. Ochota se učit novým
CHODOS CHODOV s.r.o. - 2016-03-16 - Karlovarský kraj

Personalista/ka a mzdový/á účetní, Mzdoví účetní - 20000 - CZK měsíčně

Mzdoví účetní
Jedná se o pozici "personalista/ka a mzdový/á účetní" !!! Místo výkonu práce: U Nemocnice 91/3, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o. - 2016-06-09 - Karlovarský kraj

pomocná síla, Ostatní uklízeči a pomocníci - 13000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Grandhotel Ambassador Národní dům Karlovy Vary. Vítány již zkušenosti práce pomocné síly v hotelu Požadujeme spolehlisvost, čistotnost
Národní dům provozní, s.r.o. - 2016-03-18 - Karlovarský kraj

Pomocní pracovníci ve výrobě, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 10000 - 11000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Blanická 74, 350 02 Cheb. Náplň práce: pomocní pracovníci v textilní výrobě. Pracovní poměr na dobu určitou. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo
LUSWER-WEST, družstvo - 2016-05-06 - Karlovarský kraj

Pracovník/ce přepážky, Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách - 12000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Místo výkonu práce: Chebská 731/15, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: sjednávání pojištění,
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Prádlový/á, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 13500 - CZK měsíčně

Jedná se o pozici "prádlový/á" !!! Místo výkonu práce: Ruská 123, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr
Grand Hotel Marienbad Betriebs s.r.o. - 2016-07-15 - Karlovarský kraj

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - TOUŽIM, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě TOUŽIM. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím,
PMU CZ, a.s. - 2016-07-28 - Karlovarský kraj

Provozní zámečníci, Provozní zámečníci, údržbáři - 100 - 130 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Sokolov Požadujeme: - VL v oboru (i příbuzném oboru - opravář zemědělských strojů apod.) - umění číst z technických
CZECH INDUSTRY GROUP a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

referent/ka Odboru investic a správy majetku - SPRÁVA MAJETKU, Úředníci jinde neuvedení - 12880 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Kontakt: POUZE telefonicky 7.30 - 14.30, e-mailem, osobně nám. Karla IV. 239, Nejdek denně 7.30 - 14.30 hod. Obor životní prostředí, odpady a stavební zaměření, zkušenosti ve správě nemovitostí.
Město Nejdek - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

servisní technik-prodejce náhradních dílů, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Místo výkonu práce: Chodov Požadavky: minimálně 1 rok praxe v autoservisu Náplň práce: péče o vozový park, péče o servisní zákazníky (rozvoz zákazníků,
Auto Sael s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Svářeč kovů, Svářeči - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Místo výkonu: celá ČR Kontaktní osoba: Michaela Kalinová, tel.: 608 622 277, e-mail: info (at) activesearch.cz V případě vážného zájmu o tuto pracovní pozici, nám zašlete Váš
ACTIVE SEARCH s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

tiskař/ka porcelánu, Ostatní pracovníci pro zdobení skla, keramiky, kovu, dřeva a jiných materiálů - 9900 - CZK měsíčně

Malíři a rytci skla a keramiky a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Sokolov, K. H. Máchy 1587. Požadavky: výuční list, možno i základní vzdělání, aktivní praxe v oboru
Pavel Smolík - 2016-03-26 - Karlovarský kraj

Uklízeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 100 - CZK za hodinu

Jedná se o dohodu o provedení práce !!! Místo výkonu práce: Cheb. Výše odměny z DPP: 100,- Kč/hod. Směnnost: jednosměnný provoz, pružná
Josef Babouček - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

Zástupce/kyně vedoucího provozu, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Místo výkonu práce: Dukelská 655, Kraslice. Požadavky: manuální zručnost, organizační schopnosti, znalost technologií. Způsob kontaktu uchazečů:
Yvetta Böhmová - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

zdravotní sestra s registrací, Všeobecné sestry s osvědčením - 22000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Sabina Fialková - 2016-03-23 - Karlovarský kraj