Práce operátoři ve skladu, Pomocní skladníci Moravskoslezský kraj VOJMAR s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: operátoři ve skladu, Pomocní skladníci

pracoviště: Důlní závod, lokalita ČSA; KONTAKT: VOJMAR s.r.o. Hasičská 545/44, 700 30 Ostrava, Hrabůvka, od - 7:00 hod. - 15:00 hod. telefonicky : Kleprlík Kamil, tel.: 732535555, 733535263, Požadujeme: vyučen, spolehlivost, samostatnost, uživatelská znalost PC, znalost čtečky čárových kódů a PDA výhodou. Práce na povrchu- sklad ocelového materiálu.

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: VOJMAR s.r.o.

Zaměstnavatel adresa: Hasičská 545/44, Hrabůvka, 700 30 Ostrava 30

Forma kontaktu: Kamil Kleprlík

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 732 535 555,733 535 263

Job krátký popis: Pomocní manipulační pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka telefonista/tka, Operátoři telefonních panelů - 12000 - CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: benes.energom (at) seznam.cz Náplň práce: Sjednávání obchodních schůzek pro obchodní manažery, práce s administrativou. Zaměstnanecké
ENERGOM Projekty a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Asistent/ka v realitní kanceláři, Všeobecní administrativní pracovníci - 13000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Opavská 776/87, Ostrava - Poruba Na e-mailovou adresu prace (at) jamesgrant.cz posílejte svůj životopis s motivačním dopisem. Náplň práce: -Poskytování veškerého
Realitní kancelář REVIVA s.r.o. - 2016-03-03 - Moravskoslezský kraj

Doručovatel/ka tisku OZP, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 6500 - CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Z:7.12.2015: Obsazujeme okr.Bílovec. PRACOVNÍ MÍSTO JE VYMEZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Kontakt telefonicky nebo emailem. Požadujeme: základní
Z + M Partner, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Ekonom/ka - grantový manažer/ka, Specialisté v oblasti podnikové ekonomie - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti národohospodářství
Místo výkonu práce: Ostrava Zájemci/kyně o uvedenou pracovní pozici mohou zaslat do 30.4.2016 přihlášku do VŘ spolu se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem e-mailem: holenova (at) dlanzivotu.cz,
Obecně prospěšná společnost DLAŇ ŽIVOTU - 2016-04-22 - Moravskoslezský kraj

Kloboučnický plsťař/ka, Obsluha strojů na výrobu klobouků (včetně obsluhy strojů na výrobu forem na klobouky) - 11500 - 17500 CZK měsíčně

Obsluha strojů na úpravu a výrobu textilních, kožešinových a kožených výrobků jinde neuvedená
z: 11.7.2016 Kategorie práce III. - lokální svalová zátěž, pracovní poloha Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování,
TONAK a.s. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Do naší nové restaurace v Ostravě-Hrabůvce přijmeme kuchaře nebo kuchařku. Nástup od 1.5., nabízíme práci v příjemném a mladém kolektivu a odměny ke mzdě. Uchazeči, zasílejte
JAROSLAV MAŠLAŇ s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Lázně Darkov, a.s. - 2016-03-16 - Moravskoslezský kraj

Manažer/ka obchodu a marketingu pro oblast Morava, Specialisté v oblasti marketingu - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Místo výkonu práce: Vítkovická 1993/22, 702 00 Ostrava 2 Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: KremenkovaL (at) fsc-ov.cz Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče,
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

Obchodní zástupce/kyně, Obchodní zástupci - 9900 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: 605 243 846, 603 500 978, petra.lorenzova (at) ariesdata.cz Mzda od 9900,- Kč + velké provize Požadujeme: Maturita - ekonomický směr. Nabízíme stále zaměstnání
ARIES DATA a.s. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

operátoři výroby, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 13000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
z. 28.12.2015, , a.:2.2.2016. Nástup: Ihned! Nálpň práce: práce na jednotlivých částech výroby, manipulace s výrobky, obsluha strojů. Nabízíme: výkonnostní a docházkové
Grafton Recruitment s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Opravář/ka domácích elektrospotřebičů, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 16000 - 23000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Elektrobazar s. r. o. - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Ostraha objektu - strážný/ná, Pracovníci ostrahy, strážní - 7600 - 9990 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Životopisy zasílejte na e-mail: nabor (at) securityone.cz, příp. volejte na tel.: 734 237 852. Požadujeme: Osvědčení o rekvalifikaci strážný výhodou (případně zajistíme), čistý rejstřík
DOSON spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÝ KUCHAŘ, Pomocní kuchaři - 11500 - CZK měsíčně

SOU, mzda 11 500 Kč, jednosměnný provoz, pouze ranní směny, pracovní doba od pondělí-pátku, pružná prac. doba, pracoviště Chuchelná (okres Opava) - firma PF Plasty, nástup ihned KO: Plachká
P.DUSSMANN spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pomocná síla při přípravě pizzy, Pomocní pracovníci při přípravě jídla - 18000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci při přípravě jídla

Jiří Lacina - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÁ SÍLA PŘI ÚKLIDU PENZIONU A DO KUCHYNĚ, Ostatní uklízeči a pomocníci - 59 - CZK za hodinu

Vyučení, flexibilita a pečlivost podmínkou. Náplň práce: úklid penzionu a výpomoc v kuchyni. Mzda 59 Kč/hod., dohoda o provedení práce, pružná
VELUFRA, s.r.o. - 2016-04-27 - Moravskoslezský kraj

Pomocní kuchaři, Pomocní kuchaři - 12000 - 13000 CZK měsíčně

náplň práce: vaření a chystání přílohových jídel, mytí nádobí a plnění úklidového harmonogramu v kuchyni Počet hodin týdně: 12 hodin/denně,
RQL s.r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

Pomocný dělník v potravinářském průmyslu, Pomocní dělníci ve výrobě - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

ANO..., s.r.o. - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

Přípraváři/Seřizovači linek výroby plastů, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 95 - CZK za hodinu

z: 19.8.2016, místo výkonu práce Tošovická 435/5, Odry. Náplň práce:seřizování a optimalizace vytlačovacích strojů, výměna nástrojů
BH & SVOTA plast s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ-KA V RESTAURAČNÍM PROVOZU McDonaldˇs, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 70 - CZK za hodinu

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
A11 pracoviště McDonald´s Frýdek-Místek Máte rádi kontakt s lidmi a jste zodpovědní? Láká Vás práce ve službách? Chcete pracovat v kolektivu, který je zároveň
KLEIBLOVÁ s.r.o. - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

PROGRAMÁTOR -KA PRODUKTOVÁ PODPORA, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
SŠ/VŠ se zaměřením na IT, praxe v oboru vítána, znalost základních programátorských technik, základní znalost některéhoz programovacích jazyků - T-SQL, Pascal, .NET., ASP;
ECM System Solutions s.r.o. - 2016-05-20 - Moravskoslezský kraj

Řidiči zásobování, ŘP sk. B, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 19000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
z: 17.3.2016 Požadavky: ŘP sk. B, trestní bezúhonnost. Zásobování jen v rámci MS kraje. Kontakt: Jana Gálusová, telefonicky v pracovní dny
SBS ENERGY s.r.o. - 2016-03-19 - Moravskoslezský kraj

Seřizovači a obsluha číslicově řízených obráběcích strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
z: 17.12.2015 Požadavky: seřizování a obsluha CNC soustruhu, programování samostatné včetně následné malosériové výroby, praxe v oboru min. 3 roky, samostatnost, flexibilita, spolehlivost
KADOS s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Servírka/číšník, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Vyučení výhodou, důležité zvládat práci a spolehlivost. Výhodné podmínky, příjemná práce. Péče o hosty, obsluha, servis jídel a nápojů, obsluha svateb
##pracodawca## - 2016-03-07 - Moravskoslezský kraj

Sociální pracovník/ice, Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Místo výkonu práce: Na Mlýnici 203/5, Ostrava - Přívoz Upozornění V případě Vašeho zájmu zasílejte na uvedený e-mail robenkova (at) domovslunovrat.cz
Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz, příspěvková organizace - 2016-02-22 - Moravskoslezský kraj

SPECIÁLNÍ PEDAGOG /-OŽKA (ZÁKLADNÍ ŠKOLA), Speciální pedagogové - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Požadované vzdělání podle zákona č.563/2004 Sb., O pedagogických pracovnících ve znění pozdějších předpisů, odborné kvalifikační
Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

SPRÁVCE WEBOVÝCH STRÁNEK (vyhrazeno pro OZP), Všeobecní administrativní pracovníci - 5000 - CZK měsíčně

Vyhrazeno pro OZP Požadujeme - pokročilá znalost práce na PC - úprava článků a vkládání na webové stránky. Pracovní doba 8:00 - 12:00. Předem volat na tel. č.: 553 034 826 a domluvit
Evropský spolek pro OZP - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí skladu, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Místo výkonu práce: Nákladní 2089/2, Ostrava - Mariánské Hory V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: personalni (at) jancaelektro.cz První kontakt e-mailem, do předmětu prosím
JANČA V.M. s.r.o. - 2016-05-20 - Moravskoslezský kraj

Vývojáři/ky softwaru, Vývojáři softwaru - 45000 - CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
ZMK Místo výkonu práce: 28. října 3346/91, Moravská Ostrava Kontakt: Kateřina Focková, tel.: +420 246 043 262, e-mail: kfockova (at) deloittece.com Požadujeme: -Znalost systémů: Object Oriented Design (OOD)
Tieto Czech s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Zámečníci , Zámečníci strojů - 14500 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
pracoviště: OKD KONTAKT: VOJMAR s.r.o. Hasičská 545/44, 700 30 Ostrava, Hrabůvka, od - 7:00 hod. - 15:00 hod. telefonicky : Kleprlík Kamil, tel.: 732535555, 733535263, e-mail: kleprlik (at) vojmar.cz;
VOJMAR s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 80 - 100 CZK za hodinu

C04 fyzická zdatnost a manuální zručnost, zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu i samostatnost pracovní doba 7:30 - 16:30, práce i v sobotu, nástup
FIBA-KONA s.r.o. - 2016-03-20 - Moravskoslezský kraj