Práce pomocná síla v kuchyni, Pomocní kuchaři Královéhradecký kraj Vojenská lázeňská a rekreační zařízení - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: pomocná síla v kuchyni, Pomocní kuchaři

Minimální plat: 10500

Jméno zaměstnavatele: Vojenská lázeňská a rekreační zařízení

Forma kontaktu: Marcel Daněk

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 973 259 508,725 921 081

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT/-KA PEDAGOGA, Asistenti učitelů - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
ASISTENT/-KA PEDAGOGA - PP na dobu určitou do 30. 6. 2016 s výhledem prodloužení pracovní smlouvy, nástup možný ihned, jedná se o zkrácený úvazek na 20 hod./týdně (případně
Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové - 2016-02-18 - Královéhradecký kraj

AUTOMECHANIK/-ČKA, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Nástup možný ihned. Náplň práce: mechanické opravy, servisní prohlídky, diagnostika. Zaměstnavatel očekává: výuční list v oboru, praxi v oblasti oprav motorových
AUTOSALON DĚDEK, s.r.o. - 2016-05-02 - Královéhradecký kraj

BARMAN/-KA, Barmani - 12300 - CZK měsíčně

Barmani
BARMAN/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, turnusové služby - Požadujeme: vyučení v oboru, nebo 2 roky praxe v oboru - V případě zájmu kontaktujte: Brigit Bushxhokaj, tel.: 774 375 502, e-mail:
ART SM CAFÉ s.r.o. - 2016-06-22 - Královéhradecký kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Restaurace u F.L.Věka s.r.o. - 2016-05-13 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 58 - CZK za hodinu

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - pracoviště Hořice. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: petrikova.gabriela (at) seznam.cz, nebo volejte na tel.: 792 224 494 p. Curac, osobně se můžete dostavit na výše uvedenou
Stefan Curac - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ - OBSLUHA LISŮ, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 20000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ - OBSLUHA LISŮ - PP na dobu určitou do 30. 6. 2016, po zaučení smlouva na rok, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz jedná se o zaměstnání přes agenturu práce
DOLGUMI s.r.o. - agentura - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

ELEKTROMECHANIK/-ČKA, Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - 16000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
ELEKTROMECHANIK/-ČKA pro opravy a údržbu trolejbusů - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 6. 2016, turnusové služby - Požadujeme: vyučení v elektro oboru silnoproud, řidičský průkaz min. skupiny B, kvalifikace
Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. - 2016-05-17 - Královéhradecký kraj

Kovodělník/ice přípravář/ka, Strojírenští kovodělníci - 90 - 120 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Kontakt telefonicky nebo na e-mail abajlong (at) seznam.cz. - NSO/SOU - praxe v oboru - znalost čtení technických výkresů a pracovní zkouška
ABIE, s.r.o. - 2016-06-09 - Královéhradecký kraj

Kuchař - ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

H s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Kuchař - ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15500 - CZK měsíčně

KUCHAŘ - KA - vyuč. v oboru, vhodné i pro absolventa, mzda: 15500,-Kč + čtvrtletní odměny, ubytování v době služeb zajištěno, prac. doba dle dohody. V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

KUCHAŘ/-KA (POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA) - DPP, Pomocní kuchaři - 5000 - CZK měsíčně

KUCHAŘ/-KA (POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA) - Brigáda na dětském táboře, dohoda o provedení práce od 2. 7. 2016 do 16. 7. 2016 - Nepožadujeme odborné vzdělání, ale zkušenost vařit pro
Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Kryštofa Kolumba - 2016-06-14 - Královéhradecký kraj

LÉKAŘ/-KA - ORIDNACE PRACOVNÍHO LÉKAŘSTVÍ, Praktičtí lékaři - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Všeobecní a praktičtí lékaři
LÉKAŘ/-KA - ORIDNACE PRACOVNÍHO LÉKAŘSTVÍ - PP na dobu určitou s možným následným prodloužením, nástup možný ihned, plný/zkrácený úvazek dle dohody
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - 2016-05-30 - Královéhradecký kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ PRO FIREMNÍ SEGMENT, Obchodní zástupci - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ PRO FIREMNÍ SEGMENT Baví Vás obchod, komunikace s lidmi? Rádi navazujete a udržujete obchodní vztahy se zákazníky? Motivuje Vás úspěch? Pokud ano,
DP Com Tel s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

Obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 13000 - CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Kontakt telefonicky po - pá od 8:00 do 16:00 hodin. - ÚSO - hmotná odpovědnost, obchodní dovednosti - práce v kolektivu, schopnost učit se novým věcem, příjemné vystupování - možnost
Leona Schülerová - 2016-03-04 - Královéhradecký kraj

OPERÁTOR/-KA CALL CENTRA (TELEFONNÍ PORADCE), Prodejci po telefonu - 15000 - CZK měsíčně

Prodejci po telefonu
OPERÁTOR/-KA CALL CENTRA (TELEFONNÍ PORADCE) Společnost KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o. (KRUK) je členem skupiny KRUK SA - mezinárodní společnosti, založené v roce 1998 a působící
KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o. - 2016-04-21 - Královéhradecký kraj

OPTOMETRISTA/-KA - Hradec Králové, Optometristé - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti optiky a optometrie
OPTOMETRISTA/-KA - Hledáme vhodného/vhodnou kandidáta/kandidátku do našeho týmu na pozici optometrista/-ka do provozovny VAŠE OPTIKA v Hradci Králové - PP na dobu určitou 6 měs. s možností prodloužení,
Optik House, s.r.o. - 2016-04-21 - Královéhradecký kraj

Pomocný stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10200 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK - zakládání a přípravné práce pro stavby, fyzicky náročná práce, manipulace s těžkými břemeny, čistý trestní rejstřík,
Anatolij Špačkovič - 2016-08-17 - Královéhradecký kraj

Pracovník pily , Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva - 12000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé dřeva
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail kariera (at) matrix-as.cz. - ZŠ - těžší fyzická práce při zpracování kulatiny - nástup na DPP,
MATRIX a.s. - 2016-04-24 - Královéhradecký kraj

RECEPČNÍ, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 12000 - 12000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
RECEPČNÍ Technistone, je společnost působící v 75 zemích světa a již 20 let se zabývá výrobou umělého kamene. Do svých řad hledáme dynamického kandidáta/kandidátku
Technistone, a.s. - 2016-04-29 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA (C+E, T), Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 16000 - 21000 CZK měsíčně

ŘIDIČ/-KA (C+E, T) - pracoviště Vršce. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail kryspin (at) mavejicin.cz. Bližší informace v době od 7:00 -14:00 hod na tel.: 602260717 p.
MAVE Jičín, a. s. - 2016-04-13 - Královéhradecký kraj

SKLADNÍK/-ICE, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 21000 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
SKLADNÍK/-ICE - PP na dobu určitou (dle domluvy), dvousměnný provoz - Požadujeme: min. základní vzdělání, praxi na VZV, průkaz VZV je výhodou - Kontaktní osoba v případě zájmu:
Raben Logistics Czech s.r.o. - 2016-05-15 - Královéhradecký kraj

STAVBYVEDOUCÍ, Hlavní stavbyvedoucí - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
STAVBYVEDOUCÍ - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 4. 2016 - Požadujeme: SŠ/VŠ stavebního směru, praxe na stejné pozici min. 5 let, zkušenost vést kolektiv lidí,
S T A K O společnost s ručením omezeným - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Strojník rypadlonakladače, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 20000 - 29000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail terminal (at) ttvtransport.cz. - SOU - platný strojnický průkaz na obsluhu rypadlonakladače - praxe min. 2 roky - řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz
TTV servis spol. s r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Technik/čka, konzultant/ka ICT, Technici počítačových sítí a systémů - 12000 - CZK měsíčně

Technici počítačových sítí a systémů
Kontakt zasláním životopisu e-mailem patkova (at) indigoumi.cz. - ÚSO - vhodné i pro absolventy a OZP - prodej a servis výpočetní techniky - odborná znalost IT - dobré komunikační a organizační
IndiGO group s.r.o. - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

Vedoucí restaurace, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

SpindlMAX, s.r.o. - 2016-04-29 - Královéhradecký kraj

VEDOUCÍ SESTRA, Všeobecné sestry s osvědčením - 25000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
VEDOUCÍ SESTRA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: vedení zdravotnického a ošetřovatelského personálu u 62 seniorů a zaštítění veškeré zdravotní
Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Vedoucí výrobního týmu, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 22000 - 26000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Náplň práce: • Řídí tým operátorů výroby a seřizovače • Zodpovídá za výrobu dle odvolávek a požadavků zákazníka • Spolupracuje s Mistrem na vytváření
ANTOLIN LIBAN, s.r.o. - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

VŠEOBECNÁ SESTRA S REGISTRACÍ, Všeobecné sestry s osvědčením - 18600 - CZK měsíčně

VŠEOBECNÁ SESTRA S REGISTRACÍ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz, plat dle NV č. 564/2006 Sb., v návaznosti na délku praxe + další příplatky - Náplň
Domov důchodců Humburky - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

Zámečník/ice přípravář/ka, Zámečníci strojů - 140 - 160 CZK za hodinu

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Kontakt telefonicky nebo na e-mail abajlong (at) seznam.cz. - vyučení a praxe v oboru - znalost čtení technických výkresů a pracovní
ABIE, s.r.o. - 2016-05-02 - Královéhradecký kraj

ZDRAVOTNÍ SESTRA, Všeobecné sestry s osvědčením - 18000 - CZK měsíčně

ZDRAVOTNÍ SESTRA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: min. ÚSO vzdělání v oboru, registrace pro práci sestry bez odborného dohledu, praxe u lůžka nutná, aktuální
Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj