Práce Pomocní skladníci Jihomoravský kraj PPG Deco Czech a.s. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Pomocní skladníci

pracoviště Modřice - fyzické naskladnění a vyskladnění zboží - balení zboží před expedicí - znalost azbuky výhodou

Minimální plat: 10200

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: PPG Deco Czech a.s.

Forma kontaktu: Dušan Pánek

Job krátký popis: Pomocní manipulační pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník/ce, fakturant/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 25000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Pracoviště: Jarohněvice 1666, 696 03 Dubňany. Znalost práce na PC (Word, Excel), příjemné vystupování, organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost, důslednost, komunikativnost,
RIGUM, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Advokádní koncipient/ka, Advokátní koncipienti - 13800 - CZK měsíčně

Právníci, státní zástupci a příbuzní pracovníci
Středně velká advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA, se sídlem v Brně pro svou pobočku na adrese Banskobystrická 157 hledá
JUDr. Sáša Navrátilová - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Asistent/ka obchodního oddělení, Sekretáři (všeobecní) - 22000 - CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODD. (s možností kariérního růstu) Lokalita: Brno Proč pracovat pro nás? - Nabízíme možnost dalšího profesního růstu (pozice nákupčí/prodejce/vedoucí
Hortim-International, spol. s r.o. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Brigádník do pneuservisu, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 4000 - 23000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Přijmeme brigádníka do pneuservisu BestDrive na období duben a květen 2016 (termín upřesníme dle poptávky zákazníků na přezutí pneumatik). Náplň práce: pomocné práce
ContiTrade Services s.r.o. - 2016-03-09 - Jihomoravský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Petr Konečný - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti (31135), Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti - 16000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Náplň práce: * školení zaměstnanců výroby * zaučování nových operátorů výroby * evidence všech provedených školení *
Inventec (Czech), s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Elektrotechnik, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Do výroby rozváděčů VN na Vídeňské ulici v Brně hledáme Elektrotechniky. Pohovory budou probíhat průběžně v období 1.5.- 30.5.2016, nebo do naplnění kapacity volných míst.
ABB s.r.o. - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

expedientka/expedient, Úředníci ve skladech - 12100 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech

Pekárny Blansko a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

GARANČNÍ TECHNIK, Ostatní technici v oblasti zemědělství - 20000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství
4.3.2016/ SŠ/VŠ technického směru Výhodou praxe v oblasti zemědělské techniky nebo na obdobné pozici. Dobrá znalost práce na PC, ŘP sk. B, dobrá znalost AJ. Evidence, správa a vyřizování
AGROTEC a.s. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Kuchař/ka pro studenou kuchyni, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16500 - 22000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

DAAD plus s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

QI XIN s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Manažer pobočky, Specialisté v oblasti financí - 25000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti financí
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC, časovou flexibilitu, organizační schopnosti, profesionální vystupování, schopnost sledovat finanční trh. Nabízíme:
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Montážník příslušenství, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Nabízíme: - zaměstnání ve stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - 13. plat - 5 týdnů dovolené - příspěvek
FenStar s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

NAVISION Vývojář, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 40000 - 50000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Popis práce: Projekt bude probíhat v průběhu několika příštích let, jak to musí být realizován v 20 dceřiných společnostech na celém světě. NAV Developer bude mít ústřední
Lucie Sedláčková - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

obsluha brousící linky, Obsluha stacionárních strojů a zařízení - 11000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení
Pracoviště: Sudoměřice 552. Popis činnosti zaměstnance: obsluha brousící linky ve 2 směnném provozu. Nabízíme: práci na HPP, 50ti% příspěvek na stravování, nástupní
\" IZOS s.r.o. \" - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj

operátor chemického provozu, Obsluha strojů a zařízení pro farmaceutickou výrobu - 17200 - 24200 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Základní charakteristika: Budete součástí pracovního týmu zodpovědného za výrobu API (aktivních
Synthon, s.r.o. - 2016-03-03 - Jihomoravský kraj

Poradna rané péče , Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 15704 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
SLEZSKÁ DIAKONIE, Úsek Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici Poradce rané péče s místem výkonu práce: Brno, cesty v rámci Jihomoravského kraje nástup
Slezská diakonie - 2016-03-19 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK OSTRAHY, Pracovníci ostrahy, strážní - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
20.1./21.12./25.11.2015 - práce ostrahy. I základní vzdělání, praxe výhodou ale není podmínkou, příjemné vystupování, bezúhonnost. Kontakt: tel. 731 988 699 (PO-PÁ,
Pharm Invest s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

PŘIJÍMACÍ TECHNIK servisu nákladních vozidel, Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - 23000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
První kontakt: telefonicky od 7:00 - 15:30 hod., na tel: 519 402 152 e-mailem na kariera (at) agrotec.cz Pracovní náplň - Přijímání objednávek k opravě a servisní kontrole vozidel - Příjem
AGROTEC a.s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Prodavači v prodejnách - 14500 - CZK měsíčně

Pracoviště: Kollárova 1160, 698 01 Veselí nad Moravou. Vyučení v oboru výhodou, ale není podmínkou. Znalost PC nutná, spolehlivost, komunikativnost. Možnost prémií. Zaslat životopis na
Jaroslava Blatová - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Řidič kamionu pro přepravu špičkové zemědělské techniky, Řidiči tahačů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Pro úspěšnou společnost podnikající už přes 20 let v oblasti zemědělské techniky hledáme Řidiče kamionu pro převoz špičkové zemědělské techniky.
Humares s.r.o. - 2016-04-19 - Jihomoravský kraj

Site manager, Obchodní zástupci - 45000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Požadujeme: -SŠ vzdělání technického směru -velmi dobrou znalost AJ, znalost španělského nebo ruského jazyka výhodou -zkušenosti s cestováním a vedením realizačního týmu
ČKD Blansko Holding, a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Sourcing Manager - Transportation Systems, Ostatní řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje - 80000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje
Výborná znalost anglického jazyka, další jazyk velkou výhodou (francouzština, angličtina, němčina) Vysokoškolské vzdělání technického
Honeywell, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Požadované dovednosti Angličtina - středně pokročilá minimum, znalost IT. Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: BRNO - vzdálená správa uživatelských stanic
IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru, práce po celé ČR, pracovní smlouva na dobu určitou s možnotí získání na dobu neurčitou,
Holánek stavby, spol. s r.o. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

uklízeč/ka - pouze pro OZP, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10000 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti Pečlivá, spolehlivá, zodpovědná, nejlépe s praxí, čistý trestní rejstřík Poznámka k volnému místu:
Anpora, s.r.o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

Vedoucí pokojských, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 25000 - CZK měsíčně

BEZ DOPORUČENKY! Požadované dovednosti: - důslednost, pečlivost, flexibilita - čistotnost, samostatnost Poznámka k volnému místu: - kontrola docházky ostatních
CITYHotelBrno, s r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Všeobecné sestry s osvědčením - 17600 - 26500 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Domov pro seniory Koniklecová, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Zámečník, montéři, Stavební zámečníci - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

O.K.Štefka a synové, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 25000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Hledáme šikovného a schopného zedníka na pozici vedoucího čety. Náplň práce: zdivo, zateplovací fasády, vnitřní omítky, základové konstrukce rodinných
ROVAX, spol. s r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj