Práce POMOCNÝ/Á DĚLNÍK/CE - Velké Meziříčí, Pomocní dělníci ve výrobě Kraj Vysočina GALL s.r.o. - nabídky práce

POMOCNÝ/Á DĚLNÍK/CE - Velké Meziříčí, Pomocní dělníci ve výrobě

*Práce pomocného dělníka v zinkovně vhodná spíše pro muže /fyzicky náročné/. Nabízíme: - Mzda po zapracování - 4 - 12 měsíců 85,- Kč - 88,- Kč/h + prémie. - 5 týdnů dovolené; - zajištění bezplatného ubytování. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: m.piegza (at) gallsro.cz nebo volejte na tel. číslo: 485 227 195 nebo 603 291 718 pouze v době mezi 8,00 a 16,00 hod.., Dovolená navíc

Minimální plat: 80

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: GALL s.r.o.

Forma kontaktu: Marcela Machová

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 485 227 195,603 291 718,

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

asistentka, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Požadujeme: znalost NJ podmínkou - písemná i ústní forma, příjemné vystupování, komunikativnost, znalost práce na PC, ŘP sk. B, praxe výhodou Nabízíme: 5 týdnů
MULTOS s. r. o. - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

bezpečnostní pracovník, Pracovníci ostrahy, strážní - 4950 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

TREBI s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 60 - 90 CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Jan Lebruška - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Expedient, Úředníci ve skladech - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Náplň práce: - rozměrová kontrola hotových výrobků - balení a expedice hotových výrobků - vnitropodniková doprava Váš profil: - min. SŠ vzdělání technického
SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Hlavní účetní, Hlavní účetní - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví

MobilBonus s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KA - Milovy, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Vyučený s praxí, samostatná práce, spolehlivost, smysl pro týmovou práci Nabízíme: - příspěvek na stravu, zaměstnanecké ubytování, pobyty v rámci řetězce
OREA HOTELS s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Kuchař/ka nebo pomocný/á kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 14500 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Brněnská 74, Jihlava. Na naši provozovnu do Jihlavy hledáme vhodné kandidáty/tky na pozice kuchař/ka a pomocný/á kuchař/ka - možno i na zkrácený úvazek.
EUREST, spol. s r.o. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

MECHANIK - Nové Město na Moravě, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 12000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

PNEU Komínek s.r.o. - 2016-03-06 - Kraj Vysočina

mistr elektro, Mistři a příbuzní pracovníci v elektronice - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou - 2016-02-22 - Kraj Vysočina

Obchodní agent, Obchodní referenti - 12000 - 30000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro podnikatelský sektor Náplň práce: • Absolvování předem sjednaných obchodních schůzek u firemní klientely • Zpracování obchodních nabídek,
Cardinal Point s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Operátor prototypové výroby, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Náplň práce: výroba vzorků, podílení se na rozjezdu nových projektů a uvolňování nových dílů do výroby, nastavování
FRAENKISCHE CZ s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

PLETAŘ, PLETAŘKA, Obsluha pletacích strojů - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha tkacích a pletacích strojů

Pavel Suk - PROPS - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Podlahář, pokladač podlahových krytin, Podlaháři (kromě parketářů) - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači

Jaroslav Berka - JAVAB - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

pomocný dělník do zámečnické výroby, Pomocní dělníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Nabízíme: benefity, prémie, zajištěné ubytování. Osobní kontakt: vždy v úterý a ve čtvrtek 8.00 - 13.00 hod. na adrese: K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov Místo výkonu práce:
S.I.M.I.P. s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

pracovník na výdej večeří, Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - 5000 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 60. Prac.doba: 17.00-20.00 hod. Požadujeme trestní bezúhonnost, osobní a prac.hygiena podmínkou,vzhledem
Radek Hošek - 2016-04-29 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK ÚDRŽBY, SEČENÍ TRÁVY, Pracovníci v půjčovnách - 70 - CZK za hodinu

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

SPORTIS, příspěvková organizace - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

Přípravář / mistr ve výrobě textilních vzorníků, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Třešť, Wolkerova 16. Profil : - středoškolské vzdělání nebo praxe v organizování výroby - zkušenosti s řízením
Musterbuch s.r.o. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

PRODAVAČ, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Prodej v obchodě s náhradními díly, motodoplňky, motocykly, skútry, čtyřkolky. Technické znalosti v oblasti motocyklové problematiky, on-line katalogy, orientace v e-schopu s díly, zadávání
Ladislav Milostný - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Prodejce , Prodavači sportovních potřeb - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Romana Havelky 4, Jihlava. Bikers Crown, s.r.o., lídr na českém trhu motocyklového příslušenství, oblečení, náhradních dílů a techniky hledá
BIKERS CROWN, s.r.o. - 2016-05-24 - Kraj Vysočina

Projektový vedoucí ČR / Německo, Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) - 50000 - 70000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje
Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu
NEA engineering s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Šéfkuchař, Ostatní šéfkuchaři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři

PUMAX, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

SPECIALISTA OSTRAHY, Pracovníci ostrahy, strážní - 70 - 80 CZK za hodinu

Expandující firma s dlouholetou činností přijme zaměstnance na pozici specialista ostrahy prodejních řetězců, drogerií. Požadujeme čistý výpis z RT. Výhodou je Osvědčení o profesní
EBS-HOLDING SECURITY s. r. o. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí - 18000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Stupeň vzdělání: možno i ÚSO s maturitou Požadavky: praxe v oboru 3 roky, řidičské oprávnění skup. B Zaměst. výhody: stravenky První kontakt
STANER CZ s.r.o. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

strojní mechanik - zámečník, Montážní dělníci mechanických zařízení - 100 - CZK za hodinu

Montážní dělníci mechanických zařízení
- vyučen strojní mechanik, základní znalost AJ nebo NJ, svářečský průkaz výhodou, nutná je ochota a schopnost se učit a rozvíjet se, zájem o cestování a pobyt na montážích
NATE - nápojová technika a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Švadlena šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Jedná se o šití pracovních oděvů. Úvazek dle dohody na počet hodin. Zaměstnanecké výhody: Stravenky a příspěvek na dopravu Kontakt v době od 8:00-17:00
K a P O - oděvy s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

ZÁMEČNÍK / SVÁŘEČ - Velké Meziříčí, Zámečníci strojů - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Firma VÝTAHY, s.r.o., Velké Meziříčí přijme do pracovního poměru zámečníky / svářeče. Pro pracovní pozici svářeč podmínkou
VÝTAHY, s.r.o. - 2016-03-09 - Kraj Vysočina

ZÁSAHOVÝ TECHNIK / TECHNIČKA, Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech - 60 - 90 CZK za hodinu

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce - okres Třebíč. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy i pro OZP. Možno na pracovní poměr nebo na dohodu o pracovní
SKC VYSOČINA s.r.o. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina