Práce Pracovníci v potravinářském provozu, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě Jihomoravský kraj BOMASO, a.s. - nabídky práce

Pracovníci v potravinářském provozu, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Kontakt telefonicky nebo e-mailem Požadavky: fyzická zdatnost, vhodné pro muže, fyzicky náročnější práce

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: BOMASO, a.s.

Forma kontaktu: M. ALVAREZ

Job krátký popis: Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Brusič kovů (převážně ruční), Brusiči nástrojů a kovů - 17000 - CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
- zkušenost s broušením nerezu, - broušení ruční bruskou Flex, Suhner, - broušení kovových i nekovových součástí na kotoučových bruskách,
BMT Medical Technology s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Doplňovač zboží - brigáda - Kaufland Znojmo, Doplňovači zboží - 1000 - 10000 CZK měsíčně

Doplňovači zboží
Hledáme brigádníka na doplňování pečiva Karlovy pekárny v obchodním řetězci Kaufland, 60Kč/hod, směny především ve všední dny, vhodné pro maminky na RD nebo aktivní
Karlova pekárna s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Hlídání dětí, Pracovníci péče o děti v oblasti předškolní výchovy v mimoškolských zařízeních - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci pečující o děti
Požadavky: vzdělání v oboru předškolní pedagogika, praxe s hlídáním dětí výhodou, kladný vztah k dětem, flexibilita Nově otevřené Dětské centrum Eliška, hlídání
Miroslava Sasová - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Konzultant pro O2, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - 32000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
První kontakt: telefonicky od 9:00 - 16:00 hod. nebo e-mailem Hledáme kolegy všech generací do našeho zákaznického centra O2. Hledáme kolegy na pozice: 1. Konzultantů PASIVNÍCH linek O2 (zákazníci
Comdata Czech a.s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Krejčí, švadlena, šička, Výrobci oděvů, výrobků z kůží a kožešin a pracovníci v příbuzných oborech - 9200 - 20000 CZK měsíčně

Výrobci oděvů, výrobků z kůží a kožešin a pracovníci v příbuzných oborech

Bracco, s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Malíři interiérů - 12000 - CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

Petr Kouřil - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Manažer DC pro střední a východní Evropu, Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech - 80000 - 130000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech
Manažer pro DC (střední a východní Evropa) bude zodpovědný hlavně za: - profesionální vedení lokálních skladů v regionu (ČR, Rumunsko,
Eaton Elektrotechnika s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Montážní dělník / stolař / řidič - posuvné dveře, interiérové doplňky, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 17000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Prosíme o zaslání životopisu na adresu: michal.kopecky (at) alfastyl.cz Zajímavá práce vhodná pro mladé dynamické lidi (vhodné pro absolventy) Hledáme pracovníka do lehké
Alfa Styl s.r.o. - 2016-05-04 - Jihomoravský kraj

Montážní technik (montáže autoskel osobní, nákladní, autobusy, různé stroje), Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Požadavky: řidičský průkaz skupiny B, manuální zručnost, pracovitost, komunikativnost, znalost práce na počítači, schopnost učit se nové věci, svědomitost, flexibilita, svědomitost, fyzická zdatnost,
AUTOSKLO - H.A.K. spol. s r.o. - 2016-03-20 - Jihomoravský kraj

Obchodní manager, Obchodní zástupci - 17000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Požadavky:praxe v obdobné pozici je vítána, komunikační, organizační a analytické schopnopsti, proaktivní přístup a orientaci na řešení, zvládání stresu, schopnost
CONSULTA BÜROTECHNIK, s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupci - 12100 - CZK měsíčně

Moravia Food s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obsluha Bistra, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Náplň práce: příprava pokrmů a občerstvení obsluha zákazníků péče o svěřený provoz. Základní požadavky: absolutní vstřícnost vůči zákazníkům,
BIOOBCHOD.CZ s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Brno Zájemci se dostaví na pobočku Vlhká 13, Brno, II. patro, ve středu a pátek od 12:00 do 14:00. Souhlas s nabízením
TERSTAV, družstvo - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

pokladní, Pokladníci v prodejnách - 70 - CZK za hodinu

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Požadované dovednosti potravinářský průkaz, výpis z rejstříku trestu, chuť učit se novým dovednostem PP vztah: HPP, DPČ Poznámka k volnému místu: Kontaktovat telefonicky 777 990 234,
Netmarks, s. r. o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Pomocný dělník, Pomocní dělníci ve výrobě - 10900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní pozice: Pomocný dělník Společnost KWM PLUS s.r.o., pomocného dělníka. Pracovní doba od 6:00 hod. - 14:30 hod. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, T Před pohovorem je nutné si sjednat
KWM PLUS s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

PORADCE PRO FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ, Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - 17000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
12.5./12.4.2016 - - konzultace a poradenství, vyhledávání nových obchodních příležitostí, servis stávajících klientů, min. SŠ (obor nerozhoduje), vhodné pro absolventy
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

pouze pro OZP, Vrátní - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pouze pro osoby v invalidním důchodě. Vhodné spíše pro muže. Hodinová mzda 100,- Kč Nástup po dohodě ihned *Benefity: stravné, ošatné, služební.mobil s neomezeným voláním
GUARD SERVIS s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Pracovník vztahů k veřejnosti, Specialisté pro styk s veřejností - 19000 - 23000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti styku s veřejností
Kancelář ústavu vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Pracovník vztahů k veřejnosti. Požadavky: min.bakalářské vzdělání, výborná znalost
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

PROGRAMÁTOR PHP, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 24000 - 35000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
PROGRAMÁTOR JAVA (hlavní technologie J2EE a Oracle) NÁPLŇ PRÁCE-POPIS POZICE • vývoj a údržba více vrstvách webových aplikací • zpracování a implementace nových
PP&T consult s.r.o. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

řidič/ka sk. C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Kyjov - ČR. Profesní průkaz, školení, praxe alespoň 1 rok, karta řidiče. Rozvoz po ČR s vozidlem o hmotnosti 12t. SO, NE volné. Měsíční odměny.
MIRATRANS, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

servisní technik, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 25000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
nejdříve zaslat strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ucetni (at) polymed.cz Požadujeme: alespoň SŠ vzdělání elektrotechnického směru. Vyhláška č.50.
POLYMED medical CZ, a.s. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

Skladník, Pomocní skladníci - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
První kontakt emailem nebo telefonicky. Náplň práce: - příjem a expedice zboží - nastavení systému skladu - udržování pořádku ve skladu - inventarizace - zodpovědnost za sklad
GASTROSUN, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

strážný, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 11000 - 14000 CZK měsíčně

TREBI s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
ADRESA PRACOVIŠTĚ: Čebín 429, 664 23 Čebín, okr. Brno-venkov Hledáme zkušeného a zručného truhláře vyučeného v oboru - není podmínkou.
ABC-NÁBYTEK, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

zámečník, montér, Stavební zámečníci - 12000 - 18500 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

O.K.Štefka a synové, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
V případě Vašeho zájmu nám zasílejte Vaše strukturované životopisy na emailovou adresu: dalerova (at) syn.cz Požadované dovednosti: - Praxe na pozici zámečník
SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

zástupce vedoucího prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 20500 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Penny Market s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj