Práce Pracovník/ce personálního a mzdového oddělení, Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky Moravskoslezský kraj HPF CleanCat s.r.o. - nabídky práce

Pracovník/ce personálního a mzdového oddělení, Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky

Pracovník/ce personálního a mzdového oddělení Vaše úkoly budou: kompletní zpracování mezd, příprava dokumentů souvisejících se vznikem, skončením a změnami pracovního poměru, přihlašování zam. na OSSZ a ZP. Požadujeme: SŠ s maturitou, praxe min. 1 rok, pokročila znalost s PC. Nabízíme: práci na HPP, nástupní mzdu 18.000,-Kč, navýšení po zkušební době, pravidelná školení, rozvíjení v oboru. Své životopisy prosím zasílejte na email prace (at) cleancat.cz

Minimální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: HPF CleanCat s.r.o.

Forma kontaktu:
Markéta Bočková, personální a mzdový pracovník

Job krátký popis:
Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Analytik, Obchodní makléři - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Obchodní makléři

REGIUS HOLDING s.r.o. - 2016-03-02 - Moravskoslezský kraj

AUTOMECHANIK , Mechanici a opraváři osobních automobilů - 10900 - 17000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
SOU v oboru automechanik, ŘP skup. B, trestní bezúhonnost, pracovitost, možno i absolventi. Mzda od 10 900 - 17 000 Kč, HPP, prac. doba od 8.30 - 17.00 hod., plný úvazek, nástup ihned, pracoviště: Olšinky 1, Kravaře.
Jiří Džemla - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Číšník/Servírka, Číšníci a servírky - 65 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Hotel Ruby Blue, Stodolní 11, Moravská Ostrava V případě zájmu pište na e-mail: zimulak (at) seznam.cz Dohoda o provedení práce (časem možnost PP). Odměna: 65,- Kč/hod.
TECH INVEST OSTRAVA, a.s. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

Koordinátor vzdělávacích aktivit, Odborní asistenti v administrativě - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
místo výkonu práce - Krnov. Hledáme zkušeného empatického kolegu / kolegyni pro posílení našeho realizačního týmu. Máte velmi dobré organizační schopnosti,
EDUCO CENTRUM s.r.o. - 2016-03-15 - Moravskoslezský kraj

Manuální pracovník textilní výroby -střihačka,příprava výroby, balení výrobků nebo šička, Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
A16 13/7/2016 manuální práce v textilní výrobě - střihač-ka, příprava výroby, balení výrobků, šití; ranní směny 6-14,30 hod., vhodné i pro absolventy kontakt -
Michal Volný - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Mechanik - údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 23000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce: * pravidelná provozní údržba výrobních linek analýza a diagnostika závad * testování zařízení,
Brembo Czech s.r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

Montážní dělník/ce, Montážní dělníci ostatních výrobků - 15000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
z: 8.12.2015 Požadavky: manuální zručnost, technické myšlení. Náplň práce: montáž a kompletace výrobků pro chemické injektáže, servis injektážních čerpadel, manipulační
Anton Vorek - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Obráběči kovů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 14000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Silva ART, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Operátor ve výrobě průmyslových baterií, Obsluha zařízení na výrobu akumulátorů, baterií - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
A11 třísměnný provoz Náplň práce: • práce při výrobě NiCd, LiP a Li-ion průmyslových akumulátorů • obsluha perforačních strojů,
Saft Ferak a.s. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

Pokladní, Pokladníci v prodejnách - 8000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Místo výkonu práce: Ostrava - Poruba, Heyerovského 1580/3. Kontakt: Životopis se souhlasem s užíváním osobních údajů pro pracovně-právní vztahy zasílejte na email:
TEMPO, obchodní družstvo - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

Pracovník expedice, Ruční baliči - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Ruční baliči
Z: 21.12,2015: A: 29.1.2016 Na pozici pracovník expedice hledáme vhodného zaměstnance. Náplň práce: balení nasbírané produkce podle druhu a váhy a ruční zpracovávání
FUNGHI CZ, a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ -KA MASA A UZENIN, Prodavači potravinářského zboží - 12100 - 16000 CZK měsíčně

SOU, praxe v prodeji nebo přímém kontaktu se zákazníkem výhodou, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, pracovitost, rychlost a pečlivost při práci. Mzda od 12 100 - 16 000 Kč, prémiová
BIVOJ a.s. - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka podlahových krytin KOBERCE TREND Nový Jičín, Prodavači v prodejnách - 14500 - CZK měsíčně

Máte obchodního ducha? Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který postoupí po cíleném koučování na pozici Odborný poradce – umožníme Vám osvojit si všechny
LIMEX ČR, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

prodavači-floristé, Zahradníci floristé a květináři - 60 - CZK za hodinu

Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách

Lubomír Fic - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Projektant/ka pozemního stavitelství, Stavební technici projektanti, konstruktéři - 15500 - CZK měsíčně

Stavební technici
Projekční a realizační firma, rychlé ocelové stavby Mr. Merkur zaměřena na výstavbu budov z lehké ocelové konstrukce hledá do svého týmu projektanta/ku. Náplň práce:
MontHaus s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Řidič/ka dodávky, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 15000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Místo výkonu práce: Erbenova 1, Ostrava Vítkovice Kontakt: telefonicky v pracovní dny 8 - 15 hod. na tel. 725 716 402, 596 744 795, emailem rybova.nobus (at) gmail.com URČENO
NOBUS PRINT s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

řidiči mezinárodní kamionové dopravy-mražáky, Řidiči tahačů - 11200 - CZK měsíčně

požadavky: řidičský průkaz sk. C,E, profesní průkaz a digitální kartu; praxe v řízení; mzda: bude upřesněná u osobního jednání;
Michaela Nitrová s.r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

SKLADNÍK-CE, MANIPULANT-KA, EXPEDICE, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
C04 Společnost METALCUT, s.r.o. zabývající se zpracováním ocelových plechů na CNC strojích hledá vhodného uchazeče na pozici: Skladník, manipulant, expedice Obsluha jeřábu
METALCUT s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Stánkoví prodavači potravin , Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) - 70 - CZK za hodinu

Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení)
prodejce - stánek farmářské trhy, řidič. pr. sk. B podmínkou; provize možno vyplácet každý týden; Nejprve dohoda, poté možný hlavní
Jiřina Buliščaková - 2016-04-24 - Moravskoslezský kraj

Strojní zámečníci - brusiči, Nástrojaři a příbuzní pracovníci - 18500 - CZK měsíčně

z: 18.4.2016 Požadavky: vyučení ve strojírenském oboru Nabízíme: silné zázemí českého podniku, motivující finanční
VOP CZ, s.p. - 2016-04-22 - Moravskoslezský kraj

Svářeč EN 135 - Krnov (1608001), Svářeči - 160 - CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Svářeč EN 135 - Krnov (1608001) Požadujeme: - EN 135 (výhodou H-L045 nebo 136/141) - zkušenosti se svařováním plechů 50 – 200 mm - UZ + RTG, drážkování Nabízíme: - stabilní
##pracodawca## - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Technici 3D měření, Strojírenští technici - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
z: 13.6.2016 Požadavky: praxe ve strojírenské firmě, ideálně v kvalitě; SŠ vzdělání technického zaměření, orientace ve výkresové dokumentaci; samostatnost, schopnost rozhodovat, technická
MS technik spol. s r.o. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

Údržbář/ka strojů, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Vřesinská 2368/13, Ostrava - Poruba Elektronicky zasílejte životopisy na e-mail: feldmann (at) carman-doors.cz Prosíme nevolat, vybraní
CARMAN-DOORS, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Úklidový pracovník/ce, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 70 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Lidická 27, Ostrava - Vítkovice kontakt: Tel. 777 085 068 E-mail: sotek-uklid (at) seznam.cz Osobně: v dopoledních hodinách na adrese Lidická
Vladimír Šotek - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

UKLÍZEČ /-KA, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 7600 - CZK měsíčně

ZŠ, mzda od 7 600 Kč, HPP na dobu neurčitou, zkrácený úvazek 30hod./týdně, dělené směny, nástup ihned, pracoviště: Ochranova 6, Opava. KO: Jarošová
Základní škola Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6 - příspěvková organizace - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - OSTRAVA RADVANICE, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě OSTRAVA RADVANICE. Pracovní náplň • objednávání a příjem zboží pro prodejnu • nábor
PMU CZ, a.s. - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

VEDOUCÍ PROVOZOVNY LAHŮDKY - CUKRÁRNA, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 15000 - 20000 CZK měsíčně

SOU v oboru prodavač, praxe ve vedení provozovny stejného typu nutností, potravinářský průkaz, samostatnost, spolehlivost, poctivost, organizační dovednosti, vedení malého kolektivu - 8 zaměstnanců.
CENTROGEL - BOHEMIA s.r.o. - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

VRÁTNÝ - VRÁTNÁ, Pracovníci ostrahy, strážní - 9300 - 10000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
A16 třísměnný provoz, min. vyučený, certifikát strážný výhodou, vhodné i pro OZP První kontakt - e-mailem, telefonicky - viz výše Osobní kontakt možný po předchozí
ČOS - Česká ochranná společnost a.s. - 2016-05-24 - Moravskoslezský kraj

Vrchní sestra/sestra pro síť kardiologických ambulancí, Vrchní sestry v oblasti zdravotnictví - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti zdravotnictví
Místo výkonu práce: Ostrava Životopisy zasílejte na email prace (at) benedor.cz Hledáme vrchní sestru/sestru pro síť kardiologických ambulancí
BENEDOR s. r. o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

zdravotní sestra/bratr v domově pro seniory, Ostatní všeobecné sestry se specializací - 100 - CZK za hodinu

Specialisté v oblasti ošetřovatelství
z: 26.1.2016v.: 3.2.2016. Pracovní doba: 12-ti hodinové směny pouze denní směny, (zástup - 1 * týdně nebo podle potřeby). Požadujeme: registrace (možnost práce bez odborného dohledu). Zájemci
Seniorcentrum OASA s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj