Práce pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče Plzeňský kraj Městská Charita Plzeň - nabídky práce

pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Životopis zasílejte na e-mail: Zdenka.Borikova (at) mchp.charita.cz Základní vzdělání + pečovatelský kurz (kvalifikace dle zák. č. 108), nepřetržitý provoz - denní/noční směny. Nástup ihned.

Minimální plat: 14000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Městská Charita Plzeň

Forma kontaktu: Zdeňka Boříková

Job krátký popis:
Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, zajištění dopravy do zaměstnání POŽADUJEME: svářečský průkaz (není podmínkou), vyučení v oboru opravář zeměd.
Holzindustrie Chanovice s.r.o. - 2016-04-16 - Plzeňský kraj

brusič kovů, Brusiči nástrojů a kovů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů

1st Stone, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Marcela Čákorová - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Místo výkonu práce: Kamenný Újezd + celá ČR Náplň práce: jedná se o montáž bazénů, zastřešení a práce spojené s touto činností, pracovní
Bohumil Králik - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

lakýrník práškové lakovny - mistr lakovny, Montážní dělníci mechanických zařízení - 120 - 130 CZK za hodinu

Montážní dělníci mechanických zařízení

Mech-tec s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Manažer projektů, Strojírenští technici technologové, normovači - 45000 - 60000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Pro nadnárodní koncern výrobní strojní společnosti nedaleko Stříbra, otevíráme kariérní příležitost na pozici: MANAŽER PROJEKTŮ - greenfield Váš profil: - SŠ/VŠ
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

manipulanti - řidiči, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Požadavky: vyučení v jakémkoliv oboru, výhodou je vyučení strojní mechanik. Řidičské oprávnění skupiny C, profesní průkaz, praxe v
SPAK Foods s.r.o. - 2016-04-21 - Plzeňský kraj

Mistr výroby zkoušek v provozu Kovárna, Strojírenští technici - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Kontakt: Sedlářová Jana, tel.: 378132505, 734642337, e-mail: jana.sedlarova (at) pilsensteel.cz Požadujeme: SŠ, vzdělání v technickém oboru (obor strojírenství), obecné znalosti PC Word, Excel, Znalost
PILSEN STEEL s.r.o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

Obsluha automatizované výrobní linky (kvalitář), Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 15000 - CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
místo výkonu práce- Rybnice - nástup dle dohody se zkušební dobou 3 měsíce Mzda: 15 000 + výkonnostní složka mzdy 10 000,- Kč Zaměstnanekcé
BEST, a.s., - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

OBSLUHA KIOSKU, Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - 60 - CZK za hodinu

Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení
OBSLUHA KIOSKU v autokempu Valcha. DPP - vhodné jako brigáda pro studenty Mzda - 60,-Kč čistého, strava zdarma, možnost ubytování V červnu práce o víkendech
René Turek - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Operátor 1, Operátoři telefonních panelů - 15400 - CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Pracovní náplň: -lepení kompletace výrobků -samostatná a zodpovědná činnost v rámci výrobních operací -balení a výstupní kontrola zboží -udržování
IRE-TEX PRAHA s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Operátork/ka výroby v automobilovém průmyslu, Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - 18500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Kontakt: Veverková Josefina, tel.: 702177863, e-mail: josefina.veverkova (at) agenturatriangle.cz osobně: všední dny 11:00-13:00, kancelář - sady Pětatřicátníků 23, Plzeň Fyzicky jednoduchá práce vhodná
Triangle Recruitment CZ s.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

pomocná síla do kuchyně,výdej jídel, Pomocníci v kuchyni - 14000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

IMSTAVEX s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Pomocníci do kuchyní závodního stravování , Pomocní pracovníci při přípravě jídla - 100 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci při přípravě jídla

IMSTAVEX s.r.o. - 2016-03-03 - Plzeňský kraj

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Roman Staněk - 2016-05-28 - Plzeňský kraj

Příjem a úprava mléka - laborantka, Ostatní výrobci mléčných produktů - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Výrobci mléčných produktů

MLÉKÁRNA Stříbro a. s. - 2016-05-11 - Plzeňský kraj

prodavač-doplňování zboží, Prodavači potravinářského zboží - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce:Chotíkov Kontaktní osoba:Jírová Taťána, tel.: 373 305 117, e-mail: t.jirova (at) globus.cz Požadavky: flexibilnost, pracovitost, spolehlivost navíc:stravenky, dvolená
Globus ČR, k.s. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - 14000 CZK měsíčně

PRODAVAČ/KA NABÍZÍME: jízdní výhody, stravenky, prémiové ohodnocení. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Rovněž možnost práce na DPP, směn na míru (pro maminky s dětmi),
ZEMAN maso-uzeniny, a.s. - 2016-03-02 - Plzeňský kraj

Provozní elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - CZK měsíčně

Požadujeme: - střední odborné vzdělání - platné osvědčení vyhl. č. 50/1978 Sb. - praxe v oddělení údržby jako elektrikář výhodou - spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
SERW, spol. s r. o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

provozní zámečník, Zámečníci strojů - 9900 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu Plzeňský a Karlovarský kraj, šikovnost, pracovitost, znalost čtení výkresů, svářečský průkaz výhodou, ubytování
Vlastimil Král - zámečnictví, kovovýroba - 2016-04-29 - Plzeňský kraj

řidič-opravář, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 120 - 150 CZK za hodinu

ŽIVOTOPIS s telefonickým spojením zasílat na adresu : petr.jez (at) doos-trade.cz ZAHRANIČNÍ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE svozem , tříděním a recyklací
D.O.O.S. TRADE, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - 27000 CZK měsíčně

Řízení nákl. vozu do 7,5 tun - vnitrostátní doprava - rozvoz potravin, ŘP "C", časová flexibilita, čistý TR. Zaměstnanecké výhody.
VOKOTRANS s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

ŠIČKY, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
ŠIČKA, vzdělání základní - zaučíme MZDA: 10 000 - 12 000, -Kč NÁSTUP IHNED kontakt: volat v době od 6:00 hod. do 14:30 hod., p. Hledín Přemysl Ing.
Ing. Přemysl Hledín - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

specialista/tka nákupu, Nákupčí - 23000 - 30000 CZK měsíčně

Nákupčí
Uchazeči, prosím zasílejte své životopisy v českém jazyce a v německém nebo anglickém jazyce, fotografii a kopii dokladu o Vašem dosaženém vzdělání mailem na adresu hr (at) twin.cz. POŽADAVKY
TWIN s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

STŘÍDAVÁ TETA, Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Fond ohrožených dětí - 2016-05-04 - Plzeňský kraj

technolog ve výrobě elektroniky, Elektrotechnici a technici energetici technologové, normovači - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Místo výkonu: Příchovice 234. Práce v zavedené firmě s vlastním informačním systémem. Možnost vlastního konceptu práce. Vhodné
ILV s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

TRAKTORISTA/KA, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 9200 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů

JUDr.Milan Šíma - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Masná výroba Planá, Jateční 575, 348 15 Planá veškeré údržbářské práce v provozovně,
Jatky Blovice s.r.o. - 2016-05-13 - Plzeňský kraj

vedoucí oddělení kvality, Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení
místo výkonu práce - Kožlany Praxe ve výrobní společnosti se zahraničním kapitálem, Japonština slovem i písmem ( rodilý mluvčí
Amagasaki Pipe Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj