Práce STOLAŘ - TRUHLÁŘ, Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci Jihomoravský kraj Pavel Bartoš - nabídky práce

STOLAŘ - TRUHLÁŘ, Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci

1.3.2016/vyučen Praxe v oboru stolař - truhlář výhodou. ŘP sk. B. Nekuřák.Samostatnost, spolehlivost. Osobní schůzku nutno předem domluvit telefonicky nebo na email. adrese.

Minimální plat: 19000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Pavel Bartoš

Forma kontaktu: Pavel Bartoš, OSVČ

Job krátký popis:
Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

JUNIOR CONTROLLER, Finanční analytici - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Finanční analytici
28.7.2016 - odpovědnost za účetnictví, controlling a finanční operace za pobočky SIRAP GROUP v regionu CEE, tvorba reportů, cestování po střední Evropě. VŠ - obor finance a účetnictví, alespoň
Petruzalek s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 19000 - 35000 CZK měsíčně

Pracovní poměr na dobu určitou neurčitou. Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny hledá pro své středisko zámek Křtiny samostatného kuchaře/samostatnou kuchařku na plný úvazek.
Mendelova univerzita v Brně - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Laboratorní technik, Laboratorní pracovníci - 20000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Požadavek na pracovní místo LentiKat´s a.s. Laboratorní technik Vaše poslání: Stanete se členem týmu progresivní společnosti LentiKat´s
LentiKat´s a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obráběč kovů, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 23000 - 26000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Kvalifikační požadavky k volnému pracovnímu místu "Obráběč kovů": střední odborné vzdělání s výučním listem, obor Obráběč kovů, praxe v oboru výhodou,
Slévárna Kuřim, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obsluha pokladny na čerpací stanici, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Požadavky: vzdělání vyučení, komunikativnost, spolehlivost, pracovitost Popis práce: obsluha pokladny, doplňování zboží, příjem zboží, drobný úklid provozovny, pracoviště
NB Oiltec, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

obsluha stroje, Obsluha stacionárních strojů a zařízení - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení
Pracoviště: Kovodělská 92, 696 85 Moravský Písek. Obsluha vícevřetenových automatů, kontrola. Stravenky, penzijní pojištění, živnotní pojištění. Kontakt na mail: daniela.cejkova (at) schmolz-bickenbach.cz
SCHMOLZ + BICKENBACH s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Operátor - obsluha CNC ohýbačky trubek , Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovní náplň: " samostatná práce dle výkresové dokumentace a technologických postupů " ohýbání převážně menších dílů ve středně velkých
SW-MOTECH s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

operátor tepelného zpracování - kalič, Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Požadované dovednosti PC, průkaz VZV, zodpovědnost, svědomitost. Obsluha zařízení (pecí) tepelného zpracování, manipulace se zbožím, samokontrola provedené práce. Směnnost: 4.
Q.I.P. s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

ozubář , Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na hoblování - 130 - CZK za hodinu

Šmeral Brno a.s. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Pomocná síla v kuchyni - Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 15000 - CZK měsíčně

Hotel HAPPY STAR s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

pomocná síla v kuchyni, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 10000 - 11000 CZK měsíčně

Uchazeči o tuto pozici zašlou životopis na e-mail: vychopenova (at) hotelinternational.cz. Vybraní uchazeči splňující podmínky společnosti budou pozváni k osobnímu
Hotel International Brno, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

pomocný dělník ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

KAMENOPRŮMYSL KOMÁREK s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

POMOCNÝ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ, Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci - 9300 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci
17.3.2016 - navlékání gumových komponentů na drátěné výrobky, min. základní vzdělání, jednosměnný provoz - prac. doba 6.00-14.00, při práci se sedí
ZPSHelp, s.r.o. - 2016-03-19 - Jihomoravský kraj

Pracovník/ce pobočky, Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Životopisy posílat e-mailem zamestnani (at) czc.cz Náplň: Staňte se spolehlivým partnerem pro naše zákazníky. Poraďte a pomozte při výběru i při řešení potíží. Připravte objednávku,
CZC.cz s.r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

Pracovník ostrahy s AJ - recepce, CCTV, Pracovníci ostrahy, strážní - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Přijmeme pracovníky ostrahy se znalostí AJ na recepci průmyslového objektu , znalost CCTV a praxe výhodou. Požadujeme čistý RT, osvědčení o kvalifikaci na pozici strážný. Nabízíme
ASG guard s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

PRODEJCE A NÁKUPČÍ OJETÝCH NÁKLADNÍCH A UŽITKOVCH VOZIDEL, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 25000 - CZK měsíčně

1.2.2016/ aktualizace/10.11.2015/ SŠ/VŠ technického směru Praxe na obdobné pozici v oblasti obchodu s ojetými vozidly výhodou. Dobrá znalost práce na PC, ŘP sk.B,C, aktivní znalost německého
AGROTEC a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Programátoři počítačových aplikací specialisté - 30000 - 100000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Požadované dovednosti Znalost moldavského/rumunského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, ukončené vysokoškolské vzdělání - minimálně na úrovni bakalář. Poznámka
Red Hat Czech s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Reprodukční grafik pro média, Grafici a výtvarníci v multimédiích - 20700 - 24400 CZK měsíčně

Grafici a výtvarníci v multimédiích
Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace Šmahova 364/110, 627 00 Brno, přijme do pracovního poměru: učitele odborného výcviku v oboru "Reprodukční grafik pro média"
Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Seřizovač a obsluha CNC soustruhu, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 21000 - CZK měsíčně

Rozšiřujeme výrobu a hledáme na doplnění týmu zkušeného pracovníka na obsluhu CNC soustruh. Požadujeme: vyučení v oboru nástrojař, CNC soustružník znalost systému FANUC prokazatelnou
KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 110 - CZK za hodinu

Dělníci v oblasti výstavby budov

VS-build, s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Strojní inženýr konstruktér, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
Náplň práce: - podpora výzkumu a vývoje divize aplikačních inženýrů - práce v konstrukčních a modelačních programech, matematické modelování - provádění
Daido Metal Co., Ltd. - organizační složka, The European Technical Center - 2016-05-19 - Jihomoravský kraj

Strojní zámečník, Zámečníci strojů - 18000 - 21500 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Společnost zabývající se zakázkovou strojírenskou výrobou v oblasti výroby laboratorních zařízení, posiluje svou výrobní
DI industrial spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

úklidový pracovník, Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích
Hledáme zaměstnance na pozici úklidový pracovník. Požadujeme dobré pracovní návyky, bezúhonnost,spolehlivost. Pracovní poměr na dobu určitou
Pavel Hudeček - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Uklízečka, uklízeč POUZE OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9000 - CZK měsíčně

Společnost GSUS a.s. je úklidová společnost s celorepublikovou působností. Zabývá se úklidovými pracemi všeho druhu, hlavně strojovým a ručním
GSUS absolutní čistota a.s. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

VEDOUCÍ PRODEJNY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
15.1./27.11.2015 - řízení chodu prodejny a zodpovědnost za výsledky, vedení zaměstnanců, plánování docházky, řízení zásob, objednávání zboží.
FAST ČR, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

VRÁTNÝ/VRÁTNÁ, Vrátní - 8720 - CZK měsíčně

1.8/4.7.2016 - evidence vjezdu a výjezdu vozidel, zajištění klíčového servisu, krátké obchůzky. I základní vzdělání, vhodné pro OZP, OZP+TZP, čistý trestní
Bartoň a Partner s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Všeobecná sestra se specializací ARIP, Ostatní všeobecné sestry se specializací - 25000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství
Požadujeme: odpovídající vzdělání podle zákona 96/2004 Sb., bezúhonnost, flexibilitu, smysl pro týmovou práci, samostatnost a komunikativnost, profesní přístup, loajalitu,
LIFE STAR hc, a. s. - 2016-02-19 - Jihomoravský kraj

zámečník - svářeč, Zámečníci strojů - 115 - 145 CZK za hodinu

Zámečnické, svářečské a montážní práce, znalost výkresové dokumentace, svařování zařízení, konstrukcí
Strojírna Pálava research & development a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj