Práce vedoucí obchodního týmu, Řídící pracovníci v oblasti obchodu Jihočeský kraj Mgr. Jaroslav Veselý - nabídky práce

vedoucí obchodního týmu, Řídící pracovníci v oblasti obchodu

práce a komunikace s obchodníky pož.: min. vyučení, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu, organizační schopnosti, možnost práce i v So a Ne, vhodné i pro OZP nebo pro absolventy, kontakt telefonicky nebo e-mailem

Minimální plat: 27000

Maximální plat: 35000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Mgr. Jaroslav Veselý

Forma kontaktu: Mgr. Jaroslav Veselý

Job krátký popis:
Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTO HRONÍČEK s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník - servírka, Číšníci a servírky - 12000 - 17000 CZK měsíčně

vyučení v oboru není podmínkou - pož.: znalost restauračního provozu ! příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, práce i v So a Ne, telefonický kontakt denně od 8:00 do
Martin Gröhling - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Pelikán Purkarec, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK DŘEVOZPRACUJÍCÍ VÝROBY, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 10500 - 11000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva
ciz. Místo výkonu práce - Brloh 12 a Dolní Ostrovec 132 podle potřeby zaměstnavatele. Požadavky: manuální zručnost, znalost práce s pneumatickou pistolí
Mazzola Advert s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

diplomovaný farmaceutický asistent, Farmaceutičtí asistenti - 16000 - CZK měsíčně

Farmaceutičtí asistenti
Potřebujeme vysloveně požadovanou profesi, žádné náhrady ani obdobné pracovníky nepřijmeme. Práce v malém kolektivu. Požadujeme aktivního řidiče - skupina B, příjemné vystupování
RSt market a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

GRAFIK/GRAFIČKA, Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - 20000 - CZK měsíčně

Výtvarní umělci
Náplň práce: " kompletní design a grafika nových výrobků " příprava a kontrola tiskových dat " koordinace grafických projektů podle výrobního plánu "
JIRI MODELS a.s. - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

LÉKAŘ/KA, Praktičtí lékaři pro dospělé - 60000 - CZK měsíčně

Všeobecní a praktičtí lékaři
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru všeobecného lékařství; atestace vítána, odbornou způsobilost k výkonu lékařské profese, výpis z rejstříku trestů, zdravotní
Vězeňská služba České republiky - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

mechanik ve výrobě toroidních transformátorů, Montážní dělníci ostatních výrobků - 15000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Požadujeme manuální zručnost, schopnost učit se, flexibilitu a týmovou spolupráci. Němčina výhodou. Náplní práce mohou být opravy všech dílenských strojů a přístrojů.
SEDLBAUER , s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obsluha a úklid mobilních WC, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

Obsluha a úklid mobilních WC - bez vzdělání. Vhodné i pro OZP. Pracoviště dle dohody - Vyšší Brod, Herbertův mlýn, Č. Krumlov (u barevné skály),
Jedu vodu s.r.o. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

OPERÁTOR - PRODEJCE , Obchodní zástupci - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Společnost Inter Cars Česká republika s.r.o. je dodavatel náhradních dílů pro osobní i nákladní automobily, motocykly a dílenské vybavení. Pro pobočku v Písku hledá
Inter Cars Česká republika s.r.o. - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, Pomocníci v kuchyni - 13800 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

EUREST, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK/ICE KOMPLETACE, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 8000 - 11000 CZK měsíčně

Pracovní pozice vyhrazená pro osoby se zdravotním postižením Požadujeme: vyučení není podmínkou, manuální zručnost. Náplň práce: kompletace součástek, obsluha strojů.
PCO - hlídací služba, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pracovník na výpomoc při sezónních akcí dle potřeb společnosti, Pouliční prodavači rychlého občerstvení - 100 - CZK za hodinu

Pouliční prodavači rychlého občerstvení
Hledáme pracovníka na DPP - výpomoc při sezónních akcí dle potřeb společnosti POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny B, E - výhodou, manuální zručnost, samostatnost, odpovědný
DUDÁK - Měšťanský pivovar Strakonice, a.s. - 2016-03-23 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA OVOCE A ZELENINY, Prodavači potravinářského zboží - 11000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

HŘEBÍK H + H s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ NÁŘADÍ/SANITA, Prodavači v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

OBI Česká republika s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRODEJCE NOVÝCH VOZIDEL, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 30000 - CZK měsíčně

Požadujeme:spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, časová flexibilitU, ochota učit se novým věcem, alespoň základní přehled o automobilovém průmyslu, čistý trestní rejstřík,
BALKAR s.r.o. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

PROVOZNÍ PRACOVNÍK/CE - CHŮVA FIREMNÍ DĚTSKÉ SKUPINY, Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení - 15300 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
NÁPLŇ: provozní zajištění provozu firemní dětské skupiny, ošetřování a péče o děti mladšího předškolního věku a děti mladší
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích - 2016-05-20 - Jihočeský kraj

SPEDITÉR/KA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY, Dopravní dispečeři - 18000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Náplň práce: komunikace se zákazníky a dopravci, vyhledávání volných vozových kapacit Požadujeme: aktivní znalost NJ, komunikativnost, spolehlivost Nabízíme: dobrý
Hornet Sped s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

strážný - pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 11500 - 12000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
vhodné pro osoby se zdravotním postižením KONTAKT: POUZE TELEFONICKY 7 - 15 hod., Blanka Jánošová, tel: 388 311 333, 724 824 408, v žádném případě nechodit na adresu pracoviště, nebudou zde
PERSEID.CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Technik provozu a údržby distribučních VN a NN sítí, Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - 18000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
- náplní práce je zajišťování provozu a údržby distribuční NN a VN sítě, styk s OTE, ERU, obchodníky s EE, regionálními
##pracodawca## - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

TRUHLÁŘ, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 19000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Jiří Homer - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

UČITEL/KA II. stupeň ZŠ, Učitelé na 2. stupni základních škol - 12702 - 16484 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
II. stupeň ZŠ aprobace zeměpis, pracovní výchova na částečný úvazek 0,59 - jedná se o 5 hodin zeměpisu, 2 hodiny vlastivědy a 6 hodin pracovní výchovy týdně Platové zařazení
Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic - 2016-03-05 - Jihočeský kraj

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 4500 - CZK měsíčně

Uklízeč/ka - vzdělání základní. Pracoviště Český Krumlov. Dohoda o pracovní činnosti, nástup od 1.9.2016, prac. doba jednosměnná. Mzda
YU HAN International Trade Co.Ltd. s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

uklízečka, Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 60 - 80 CZK za hodinu

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích

Glanc CZ s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

vedoucí směny pivnice, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Pracovní poměr na dobu určitou; pružná pracovní doba; pracovní úvazek 40 hod./týden; možnost poskytnutí ubytování. Požadavky: - pracovitost;
Vilém Klaboch - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

všeobecná sestra lůžkového oddělení LDN, Všeobecné sestry s osvědčením - 14500 - 17000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Nemocnice Dačice, a.s. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

výstupní kontrola, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)

PTM s.r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

LIMASTAV CZ s.r.o. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

zubní lékař/ka, Zubní lékaři - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Zubní lékaři
Ordinace nadstandardně a moderně vybavena, součástí ordinace je recepce, spolupráce s dentální hygienistkou a laboratoří samozřejmostí. Pracoviště zaměřeno na záchovnou stomatologii, stomatochirurgii,
DENS caninus, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj