Práce DPP - RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Jihočeský kraj K - BUILDING CB, a.s. - nabídky práce

DPP - RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Praxe recepční vítána, bezúhonnost, spolehlivost, znalost Nj a Aj .

Minimální plat: 90

Jméno zaměstnavatele: K - BUILDING CB, a.s.

Forma kontaktu: Caisová

Job krátký popis: Recepční v hotelích

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Miroslav Mrázek - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Dělník ve výrobě, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 12500 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Místo určené pouze pro OZP. Hledáme dělníka do výroby. Vaším hlavním úkolem bude renovace tonerů pro tiskárny, kopírky a faxy, školení zajištěno. Co Vám nabízíme?
VPT Partner s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DPP - ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 70 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Markéta Heidenreichová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

investiční technik - správce HIM , Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti strategie
POŽADAVKY: vzdělání ÚSO/VŠ obor strojní, stavební nebo elektro, praxe vítána 3-5 let, ŘP"B", znalost práce na PC, Aj, pasivně - práce ve výškách - kontrola střešních
ČZ a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Manipulant ve výrobě opracovaného skla, Manipulační dělníci ve výrobě - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Manipulant ve výrobě opracovaného skla - vzdělání vyučení. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Požadujeme: pozitivní
ISOTHERM s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE, Montážní dělníci výrobků z kovů - 10000 - CZK měsíčně

Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav (zejména zrak), spolehlivost, svědomitost. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. V případě zájmu si telefonicky sjednejte
INFOCENTR SERVIS družstvo - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - VÝROBA PLASTOVÝCH A PRYŽOVÝCH VÝROBKŮ, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - 9900 - CZK měsíčně

Bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, v případě potřeby práce v sobotu a neděli. V případě potřeby může být zaměstnanec dočasně vyslán na pracovní cestu v okruhu cca 100 km od sídla
E - SPARK, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obsluha obráběcího centra, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Horizontální frézovací centrum, obrábění svařenců. Požadujeme: praxi v obrábnění minimálně 1-2 roky, manuální zručnost, preciznost, vyučen v oboru, praxe výhodou.
A. Pöttinger, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OBSLUHA STŘIHACÍHO STROJE - DĚLNÍK V TEXTILNÍ VÝROBĚ, Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - 85 - 100 CZK za hodinu

Modeláři oděvů, střihači a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: - minimální stupeň vzdělání střední odborné (vyučen) - fyzická zdatnost (manipulace s materiálem v rolích) - základní
ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Operátor dopravy, Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - 17500 - 19500 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Hledáme komunikativní Operátory dopravy pro oblast logistiky; Náplň práce: práce s PC (Word, Excel, Outlook); komunikace s klientem Hledáme: jedince, kteří umí pracovat ve stresových
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 10500 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
PIZZA SAN DANIELLO přijme pro svoji provozovnu POMOCNOU SÍLU DO KUCHYNĚ - zaškolení pod vedením šéfkuchaře, možno i na dohodu o provedení práce, nástup možný ihned, zájemci se mohou
Big Point s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pomocné práce v dřevařské výrobě, Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Pila Pasák palety s.r.o. - 2016-04-13 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK/ICE V PEKÁRNĚ, Pekaři - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Požadujeme: vyučení v oboru pekař nebo cukrář nebo zaučení v pekárně (praxe alespoň 0,5 roku), akceptujeme také zkoušku z profesní kvalifikace. Pracovní
Ing. František Kahoun - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pracovník skladu, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
příjem a kontrola zboží, naskladňování, přeskladňování, inventury, komunikace se zákazníkem, expedice, 13. plat, 25 dnů dovolené, dotované stravování, kontakt e-mailem,
arvato services k.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači v prodejnách - 14000 - 15500 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

SUPER ZOO s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Recepční , Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Recepční - vzdělání středoškolské, možno i absolvent, praxe v oboru výhodou. Možnost ubytování. Pracoviště Lipno nad Vltavou, Hotel BouCZECH. Znalost AJ nebo NJ - středoškolská úroveň.
LAFA a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

řidič mezinárodní kamionové dopravy - skupiny C+E, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 80 - 120 CZK za hodinu

přeprava obchodního zboží ve státech EU, převážně mezi Rakouskem a Německem, Po-Pá, pož.: vyučení, trestní bezúhonnost, ŘP - C+E, praxe
Ladislav Slaba - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

řidič / skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

pož.: SOU, nadšence se znalostí osobních aut, motorek a náklaďáků, komunikativní člověk schopný řešit problémy a samostatně pracovat, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost,
Inter Cars Česká republika s.r.o. - 2016-02-22 - Jihočeský kraj

specialista prodeje street módy a action sport, Prodavači sportovních potřeb - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Požadujeme: schopnost komunikace se zákazníky písemně a po telefonu, zájem o street fashion, akční sporty a angličtinu vítáme. Kamenná prodejna Nabízíme: práci v neformálním
LIP distribution s.r.o. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

Správce serverů LINUX, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 25000 - 50000 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
http://datacentrum.wedos.com/a/341/zkuste-karieru-u-wedos.html, Dovolená navíc - až 2 týdny navíc, Jiné výhody - stravenky, jazykové kurzy, školení, Naturální výhody - podíl
WEDOS Internet, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

STRÁŽNÍ SLUŽBA - VRÁTNÝ, Vrátní - 10000 - 11000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
V době od 20.6. do 24.6. 2016 je kontakt pro zájemce o zaměstnání pouze na tel. 382 206 511!!! VÝHRADNĚ PRO OZP!!! - ochota učit se nové věci - výhodou je zkušenost s prací strážného
OTAVA, výrobní družstvo - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

technik - elektro, Technici elektronici - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Technici elektronici
Jedná se o pracovní místo na pozici technika s možností karierního růstu (po zaškolení) na mistra výroby POŽADAVKY: vzdělání SŠ - v oboru elektro nebo strojírenství, popř.
DEUTRONIC ČR s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

TELEFONNÍ KONZULTANT/KA, Prodejci po telefonu - 18000 - 35000 CZK měsíčně

Prodejci po telefonu
Jsme mladá dynamická společnost obchodující s kancelářským sortimentem. Hledáme posily do našeho týmu prodejců, uvítáme praxi v obchodu, ale dáme příležitost i účenlivým
Alpha Supplies s.r.o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

ÚČETNÍ, Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky - 20000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

AGRA Zvíkov spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Uklízeč v kancelářích, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 2500 - 3000 CZK měsíčně

Přijmeme pracovnicí na úklid šaten a sociálního zařízení.Dohoda o provedení práce,2 hodiny denně s možností postupného rozšíření
CENTES, spol. s r. o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

zahradník, dělník stř.veřejné zeleně a zahradnictví, Pomocní pracovníci v zahradnictví - 13000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zahradnictví
Náplň práce: zahradnické práce v městském zahradnictví a na veřejné zeleni ve městě, prodej zahradnických výrobků v městském zahradnictví Požadavky: praxe v oboru zahradnictví
Technické služby Strakonice s.r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

ZDRAVOTNÍ SESTRA - 0,3-0,5 úvazku (dle dohody), Všeobecné sestry se specializací - 7700 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství
Hrubá mzda od 7700 Kč při 0,5 úvazku (do 4 let praxe), konkrétní částka vychází ze vzdělání a délky praxe. Náplň práce: provádění informačních
PREVENT 99 z.ú. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj