Práce DPP - UKLÍZEČ/KA (NOČNÍ ÚKLID), Ostatní uklízeči a pomocníci Jihočeský kraj ISS Facility Services s.r.o. - nabídky práce

DPP - UKLÍZEČ/KA (NOČNÍ ÚKLID), Ostatní uklízeči a pomocníci

Bezúhonnost, Pracovní doba 21:00 - 1:00 hod., pracoviště hypermarket v Č. Budějovicích, mzda bude upřesněna při osobním jednání. V případě zájmu nutno telefonicky sjednat schůzku - p. Werner 602 134 129, 607 150 707

Minimální plat: 65

Hodin týdně: 20

Jméno zaměstnavatele: ISS Facility Services s.r.o.

Forma kontaktu: Werner

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 602 134 129,607 150 707

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní doba - 7:00 - 15:30 požadované vzdělání - SŠ, Požadujeme: NJ/AJ, spolehlivost, samostatnost, znalost PC - Word, Excel Nabízíme: perspektivní zaměstnání, zázemí
Haberkorn Ulmer s.r.o. - 2016-05-19 - Jihočeský kraj

Automechanik osobních automobilů, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Chára Sport, a.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Hotel Galerie Třeboň, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 10000 - 11000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

SPOS MILEVSKO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

dělník/ce balicích sekcí, Manipulační dělníci ve výrobě - 11000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
ruční balení výrobků nebo obsluha poloautomatické balicí linky pož. spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost příspěvky na penzijní připojištění, stravenky,
Partner in Pet Food CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Dělník v lese, Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti - 70 - 90 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci v lesnictví
Kontaktní osoba - pan Martin Král, tel. 728 084 850, email pracevlese.meduna (at) seznam.cz Dohoda o provedení práce s možností přechodu na pracovní poměr Jedná se o práce v lese v různých
Vladimír Meduna - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

ELEKTROMECHANIK NA VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ, Elektromechanici - 23000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Požadavky: SŠ vzdělání v oboru elektro, osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb., § 6, praxi v oboru elektro min. 5 let, řidičský průkaz skupiny B (skupiny C výhodou), bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost,
Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. - 2016-04-28 - Jihočeský kraj

frézař, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 21500 - 26000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
pož.: střední odborné vzdělání s výučním listem, manuální zručnost, orientaci v technických dokumentech a v práci s měřidly, spolehlivost, pečlivost, praxi v oboru, "Zájemcům
BRISK Tábor a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kuchař/ka do studené kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

JATKY Hradský, s.r.o. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13100 - 14120 CZK měsíčně

- zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení - vaření cca 55 obědů denně - pracovní doba - 1 směna 6:30-15:00 - mzda dle praxe (13.100 - 14.120,- Kč + možnost osobního ohodnocení)
Mateřská škola Kovářov, okres Písek - 2016-04-21 - Jihočeský kraj

Kuchař - kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Školní jídelna České Velenice - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

manažer kvality, Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - 30000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Pro našeho významného klienta - oblast strojírenství - místo výkonu práce Jindřichův Hradec; Profil uchazeče: technické vzdělání;
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Manipulant - expedient, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Popis: Manipulace s materiálem, jeho třídění a vyvážení Balení a expedice výrobků Provádění strojního úklidu pojezdnou čistící technikou Práce s vysokozdvižným
LARM a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obsluha CNC strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 15000 - CZK měsíčně

ŽIVOTOPIS ZASÍLAT e-mailem; při osobním jednání je nutné sjednání schůzky po telefonu; Požadujeme: obor vzdělání kovoobráběč; praxe v oboru výhodou; pracovní poměr
FORMSKLO s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 60 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

Jan Samec - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

pracovník/ice do výroby (pekař/ka, cukrář/ka), Výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Výrobci a zpracovatelé potravin a pracovníci v příbuzných oborech
Jedná se o manuální práci při výrobě perníků a sušenek. Požadujeme vyučení v oboru nebo praxi ve výrobě (potravinářský závod).
REJ s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

projektant - konstruktér/ka, Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
příprava výrobních plánů pro dřevostavby, pož.: vzdělání od vyučení s maturitou po VŠ, orientaci v oblasti dřevostaveb, znalost NJ na komunikativní
ELK s.r.o. - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - CZK měsíčně

Stavební firma HUKO s.r.o. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

řidič-skladník, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 18500 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz potravin po Jižních Čechách POŽADUJEME: ŘP skupiny B, praxe v řízení výhodou, spolehlivost, bezúhonnost VÝHODY:
Ondrej Schmidt - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

SALDOKONTNÍ ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Zkrácený pracovní úvazek na 6 hod. denně Nástup od 1.7.2016 Prac.náplň: saldokonto, banky a pokladny Požadavky: SŠ vzdělání Dobrá znalost účetních a daňových zákonů
Pivovar Samson a.s. - 2016-05-22 - Jihočeský kraj

SALES MANAGER, Specialisté v oblasti strategie - 25000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti strategie
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání, min.praxe v obchodním oddělení 5 let, znalost AJ slovem a písmen, znalost NJ výhodou., maximální pracovní nasazení, flexibilita,
NVT Hotels & Resorts s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

servírka / číšník, Číšníci a servírky - 13500 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Daniel Míka - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12000 - CZK měsíčně

Požadavky: znalost práce na PC, oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku výhodou. Náplň práce: Příprava materiálu k balícímu stroji, balení
BURI MADE s.r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

TESAŘ, Tesaři - 15000 - 24000 CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři

KD Haus s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

vedoucí oddělení řízení kvality, Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, hutní výroby a slévárenství - 25000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby a hutní výroby
"Řízení kvality ve výrobě a vedení týmu 6 pracovníků oddělení kvality, koordinace činností vedoucí k preventivním zásahům

vedoucí potravinářské laboratoře, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 24000 - 35000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
- řízení a organizování chodu výroby a laboratoře z hlediska zajištění a udržení kvality a zdravotní nezávadnosti hotového výrobku,
GOLDIM spol.s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

vrátný/ná, recepční, Vrátní - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
místo výkonu práce Silon Planá nad Lužnicí pož. čistý výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, ochota pracovat v dobrém kolektivu stravenky, náborový příspěvek místo
Agentura PANCÉŘ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

VYCHOVATEL/KA ŠKOLNÍ DRUŽINY, Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - 5000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Pracovní poměru na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Pracovní doba: zkrácený úvazek 2 hod./denně - 12:30-14:30 hod. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání
Základní škola a Mateřská škola Kluky, okres Písek - 2016-06-14 - Jihočeský kraj