Práce MANIPULAČNÍ DĚLNÍK - třídění železa, Manipulační dělníci ve výrobě Jihočeský kraj FAST KOVOŠROT s.r.o. - nabídky práce

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK - třídění železa, Manipulační dělníci ve výrobě

prac. doba 7:00 - 15:30, ŘP"B" a VZV výhodou, zručnost, samostatnost, spolehlivost. Příspěvek na stravenky.

Minimální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: FAST KOVOŠROT s.r.o.

Forma kontaktu: Karel Kronika

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 777 271 511,777 412 046

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

12 - PRACOVNÍK BĚŽNÉHO ÚKLIDU, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 9100 - 9100 CZK měsíčně

Nabízíme práci v novém, luxusně vybaveném fitness centru v Českých Budějovicích. Jedná se úklid fitness, sálů, wellness, šaten,
Kvalita - družstvo služeb - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

AUTOMECHANIK OSOBNÍCH A NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 22000 - 28000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Servis Fišer s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

BRIGÁDA - oddělení OD - pokladny, pult, Pracovníci v oblasti prodeje - 83 - CZK za hodinu

Pracovníci v oblasti prodeje
práce na pokladně a lahůdkách - na Dohodu o provedení práce nebo na Dohodu o pracovní činnosti, vhodné i pro absolventy, pož.: spolehlivost a pečlivost, nástup možný ihned, pouze osobní
Kaufland Česká republika v.o.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

KONTROLOR/KA KVALITY, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Hledáme pracovníky na pozici Inspektor kvality s náplní práce 100% kontrola kvality výrobků (vstupní kontrola, výstupní kontrola, zeď kvality). Požadavky: • ochota k manuální
TOP Control s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pavel Hofhanzl - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 20000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Na Zahrádce s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Lukáš Parkman - 2016-04-29 - Jihočeský kraj

Masér, masérka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 15000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Masér, masérka - vzdělání vyučení v oboru, praxe podmínkou 2 roky. Pracoviště Studánky. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Nástup ihned.
PPD TRADE s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

mechanik - údržbář - SLÉVÁRNA HLINÍKU, Provozní zámečníci, údržbáři - 21000 - 22000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Nejlépe strojní obor. Hluk a prach VÝHODY: podnikové stravování, týden dovolené navíc KONTAKT: Pixová Veronika Ing., tel.: 383342239,
ČZ a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

obsluha CNC strojů, Obsluha zařízení na zpracování kovů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
pož.: ÚSO/SOU strojírenského zaměření, základní orientaci ve strojírenské technologii, znalost měření a výkresové dokumentace, ochotu pracovat na 3 směny, znal. NJ a AJ
Ypsotec s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pracovník skladu, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
příjem a kontrola zboží, naskladňování, přeskladňování, inventury, komunikace se zákazníkem, expedice, 13. plat, 25 dnů dovolené, dotované stravování, kontakt e-mailem,
arvato services k.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Petr Baláž - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

PROVOZNÍ CHEMIK - TECHNOLOG provozu Tuhárna, Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech - 19000 - CZK měsíčně

Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech
PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, zkušební doba 3 měsíce, SŠ/VŠ vzdělání v oboru chemie, keramika, mineralogie, pedologie, vhodné
KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. - 2016-04-16 - Jihočeský kraj

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - 25000 CZK měsíčně

Přijmu zkušeného, zodpovědného řidiče sk. C + E, profes, digi! Stálá linka ČR - DE, 3x v týdnu doma + víkend volné, nové auto, příplatky
Robert Janák s.r.o. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ - ROZVOZ POKRMŮ, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Požadujeme: ŘP sk.B, dobrou fyzickou kondici, spolehlivost, trestní bezúhonnost Náplň práce: expedice pokrmů, nakládka a vykládka pokrmů v termoportech, distribuce
ZÁRUBA GASTRO a.s. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

Seřizovač strojů, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 15000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadujeme: zručnost, pracovitost, samostatnost. Zkušenosti na obdobné pozici vítány. Nabízíme: po prodloužení smlouvy příspěvek na životní pojištění, příspěvek na obědy,
exceet CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Seřizovači a obsluha CNC , Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 18000 - 26000 CZK měsíčně

Popis: Strojírenská výroba, třískové obrábění, obsluha soustruhu nebo frézky Nástup možný ihned - spěchá NABÍZÍME NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
LARM a.s. - 2016-02-26 - Jihočeský kraj

SERVISNÍ TECHNIK, Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - 18922 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
Popis pozice: opravy přístrojů, nastavování podle specifikací, odpovědnost za funkčnost opravených přístrojů Požadavky: vzdělání: USO elektrotechnického
APEX pro gaming a.s. - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

Skladník - Zlín, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. s předním postavením na trhu v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě a koupelny hledá pro posílení týmu nové
PTÁČEK-velkoobchod, a.s. - 2016-05-30 - Jihočeský kraj

snování - pletárna, Obsluha pletacích strojů - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha tkacích a pletacích strojů
Náplň práce: - Operace přímého snování - Evidence odpadu ze snování (vážení materiálu) - Navlékání přetržené příze - Evidence poruchových
JOHNSON CONTROLS FABRICS STRAKONICE s.r.o, - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

specialista oddlužení fyzických osob, Obchodní referenti - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
komunikativnost, zaměstnavatel se na dané adrese nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky či elektronicky možné nadstandartní pracovní výhody a odměny pro nejlepší pracovníky
Avanc s.r.o. - 2016-05-04 - Jihočeský kraj

SPECIALISTA TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY-STROJNÍ INŽENÝR, BAKALÁŘ, Strojní inženýři - 26000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Odpovědnost : technická příprava výroby Hlavní povinnosti : Návrh nových procesů - návrh nových procesů (tj. tvorby GEDS, FMEA, invest.rozpočtů, detailních specifikací) - určení
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

stavební dělník, Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví - 80 - 100 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví

PL BEKO s.r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

SVÁŘEČ (CO2, TIG), Svářeči - 19000 - 26000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
SVÁŘEČ (CO2, TIG) Nabízíme pracovní příležitost SVÁŘEČŮM. Místem výkonu práce budou Strakonice. Nástup ihned i po domluvě. POŽADUJEME • platný svářečský
Bohemia Works a.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Svářeč - Třeboň, Svářeči - 17000 - 26000 CZK měsíčně

Pro našeho významného partnera hledáme šikovné svářeče do provozu v Třeboni. Požadujeme: platný svářečský průkaz CO2; znalost technické dokumentace; ochotu pracovat ve 2směnném
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Tmelič, Montážní dělníci výrobků ze skla a keramiky - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Tmelič - preferujeme uchazeče se vzděláním v technických oborech, kteří mají možnost dojíždět na směny a jsou ochotni pracovat přesčas; náplň práce: tmelení izolačních skel;
ISOTHERM s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

všeobecná sestra na lůžková oddělení, Všeobecné sestry bez osvědčení - 20000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Nemocnice Strakonice, a.s. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

LIMASTAV CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj