Práce Mzdová účetní, Mzdoví účetní Jihočeský kraj Energo Český Krumlov s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Mzdová účetní, Mzdoví účetní

Mzdová účetní - vzdělání úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení). Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup od 1.5.2016, prac. úvazek zkrácený, prac. doba jednosměnná. Mzda 11.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: mzdové účetnictví, personalistika, administrativní práce. Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, mobil, stravenky. Kontakt: Ing. Majer, tel.: 380 716 740, majer (at) energo-ck.cz.

Minimální plat: 11000

Hodin týdně: 20

Jméno zaměstnavatele: Energo Český Krumlov s.r.o.

Forma kontaktu: Ing. Majer

Job krátký popis: Mzdoví účetní

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Druh pracovního poměru: Částečný úvazek

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

VARAPED 02 s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

BANKOVNÍ PORADCE, Odborní poradci v peněžnictví - 13000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé úvěrů a půjček
Pracoviště: lokalita Písecko, Milevsko Požadujeme: dokončené středoškolské vzdělání - maturita, případně výuční list, komunikativnost, základní znalost PC - praxe není
Česká pojišťovna a.s. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

NAUTILUS BOHEMIA s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka , Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Číšník, servírka - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Kovářov 13, Frymburk. Dohoda o provedení práce, nástup ihned, prac. doba turnusová.
Monika Poláková - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Číšník/servírka - min. vzdělání základní i vyšší. Pracoviště Frymburk. Pracovní poměr na určitou, úvazek plný, prac. doba turnusová. Mzda 16.000,-- - 17.000,--
Karel Kalvoda - 2016-05-20 - Jihočeský kraj

Dělník ve strojírenství, Strojírenští kovodělníci - 14000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Praxe ve strojírenství výhodou Pracovní činnost : Obsluha výrobní linky, kontrola a odebírání výrobků Ukládání
BELIS a.s. - 2016-02-24 - Jihočeský kraj

elektrikář, Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení

SITEL, spol. s r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

FINANČNÍ ANALYTIK/ČKA, Finanční analytici - 25000 - CZK měsíčně

Finanční analytici
Náplň práce: controling, tvorba a sledování budgetu, analýzy, kalkulace, reporting, optimalizace stávajících kontrolních procesů, spolupráce s ostatními odděleními
EUROBILLBOARD s.r.o. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

frézař, Obsluha zařízení na zpracování kovů - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
frézování dílců na klasických frézkách, práce na vodorovné a svislé vyvrtávačce, pož.: výuční list, technickou zdatnost, čtení technických výkresů,
JBP - SERVIS s.r.o. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

INŽENÝR ELEKTRO, Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - 25000 - CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici

4RAIL, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kuchař do rybí restaurace, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 27000 - CZK měsíčně

vyučení v oboru; praxe vítána; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; pracovní doba od 10.00 hod. do 21.00 hod. - dlouhý, krátký týden, s možností
Ladislav Kučera - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce. Požadujeme praxi na pozici kuchař/ka, vyučení v oboru, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, spolehlivost. Pracovní
KRAFI GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

masér /ka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 5000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Možnost zaměstnání i po absolvování rekvalifikačního kurzu, praxe výhodou Nástup: ihned Pracovní poměr na zkrácený úvazek - cca 4 hod. KONTAKT: zasílejte životopis
Marie Bryndová - 2016-03-06 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍK B2B, Obchodní zástupci - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pracovní náplň: péče o stávající svěřenou klientelu + aktivní vyhledávání nových klientů, osobní prodej a denní kontakt se zákazníky na prodejně,
100MEGA Distribution s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obsluha šicího a vyšívacího stroje, Obsluha šicích a vyšívacích strojů - 14400 - 20300 CZK měsíčně

Obsluha šicích a vyšívacích strojů
Nabízíme volné pracovní místo ve Strakonicích na pozici Obsluha šicích a vyšívacích strojů. Náplň práce: • obšívání dílů do interiérů
Bohemia Works a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obsluha v restauraci, Číšníci a servírky - 60 - 70 CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Vladimír Beneš - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

Pracovník pro údržbu areálu penzionu, Pracovníci ve službách a prodeji - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Pracovníci ve službách a prodeji

##pracodawca## - 2016-03-22 - Jihočeský kraj

PŘÍPRAVA RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ, PEČENÍ, OBSLUHA, Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla - 62 - CZK za hodinu

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Možno na PP/DPP/DPČ Jedná se o přípravu a servírování pokrmů, pečení, obsluhu a úklid. Předchozí zkušenosti z pohostinství vítáme,
Jan Libánský - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

projektant - kreslič, Stavební technici projektanti, konstruktéři - 18000 - 29000 CZK měsíčně

Stavební technici
projektant v oboru pozemních staveb, pož.: SŠ/VŠ vzdělání, znal. práce s PC a znalost programu AutoCad, vhodné i pro absolventy, nástup možný ihned, příspěvek na dopravu, možnost úpravy
Vladimír Líkař - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Referent nákupu, Obchodní referenti - 22500 - 26250 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Poznámka: Referent nákupu- úplné střední všeobecné (gymnázium)/vysokoškolské. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná.
Schwan Cosmetics CR, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Řidič autobusu , Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

ŠVARCTRANS s.r.o. - 2016-02-19 - Jihočeský kraj

řidič MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 45000 - CZK měsíčně

POŽADAVKY: min. vyučení, obor nerozhoduje, řidičský průkaz sk. C,E, praxe 2 roky nástup: ihned pracovní poměr na dobu neurčitou práce na nových vozech scania
Otto Zámečník - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

řidiči cisterny pro přepravu suchých maltových směsí, Řidiči cisternových vozů - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: rozvoz po celé ČR; Požadujeme: ŘP sk. C+E; kartu do dig. tachografu; platný profesní průkaz; bezúhonnost; zdravotní způsobilost;
LEŠTINA TRANSPORT s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Svářeč , Svářeči, řezači plamenem a páječi - 130 - CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Informace poskytne paní Věra Koubová-tel.388 302 121, 702 190 220 Nástupní mzda 130Kč/hod + prémie, osobní ohodnocení,příplatky na stravu a na dopravu Svářečský průkaz pro CO2
M-TECHNIKA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

traktorista, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
práce ve šlechtění rostlin a rostlinné výrobě, pož.: ŘP-T, opravář zemědělských strojů vítán, možnost pracovního poměru na dobu
OSEVA UNI, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 17000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
požadujeme - truhláře s praxí (masiv, lamino), manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, ochotu pracovat, řidičské oprávnění vzdělání
Mrzena s.r.o. - 2016-05-19 - Jihočeský kraj

truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - CZK měsíčně

HP27 s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

zdravotní laboranti, Zdravotní laboranti - 13500 - 22000 CZK měsíčně

Odborní laboranti v oblasti zdravotnictví
pouze se vzděláním zdravotní laborant dle zákona č. 96/2004 sb. o nelékařských povoláních; možnost dalšího odborného růstu dle vyhl. 424/2004 sb.; pracovní poměr na dobu
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj