Práce Obchodní zástupci Jihomoravský kraj MORAVIA PROPAG, s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Obchodní zástupci

Požadujeme: * ŘP * Francouzský a arabský jazyk - velmi pokročilá znalost * Anglický jazyk - pokročilá znalost Zájemci se dostaví ve dnech úterý a pátek mezi 9,00 a 12,00 hodinou na kontaktní adresu Karásek 7, 621 00 Brno - Řečkovice. Zaměstnavatel souhlasí se zaměstnaneckou kartou.

Minimální plat: 26000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: MORAVIA PROPAG, s.r.o.

Forma kontaktu: Barbora Kuběnová

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 541 228 919,725 854 332

Job krátký popis: Obchodní zástupci

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník - sekretářka, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

Indra - Šebesta v.o.s. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Asistent/ka, Sekretáři (všeobecní) - 17000 - 23000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
ASISTENT/KA Náplň práce: - sjednávání obchodních schůzek (naplnění časového rozvrhu kalendářů manažerů), - administrativa. Požadujeme: - příjemný hlas a vystupování,
AMAX, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Asistenti pedagogů - 16400 - 20700 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů

Základní škola Rousínov, okres Vyškov - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - 17000 CZK měsíčně

11.1./9.12.2015 - číšník/servírka - servírování a vydávání pokrmů a nápojů, obsluha u pultu i u stolu, dokončování přípravy jídel u stolu (flambování,
Portz Insel s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

DĚLNÍK VE VÝROBĚ - MONTÁŽ VENKOVNÍCH ŽALUZIÍ, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 13000 - 14000 CZK měsíčně

Montážní dělníci
4.5./1.4.2016 - montáž venkovních žaluzií (horní lišta, ovládání žaluzie), manuální zručnost, zodpovědnost, základní vzdělání, jednosměnný provoz,
Wo & Wo stínící technika s.r.o. - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

Fyzioterapeut/-ka, Fyzioterapeuti s osvědčením - 1 - CZK za hodinu

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace

Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

GRAFIK, Umělečtí grafici - 20000 - CZK měsíčně

Výtvarní umělci
17.8.2016/ ÚSO Znalosti a zkušenosti s programy Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, Corel Draw, zkušenosti s fotografováním a úpravou fotografií. Grafická příprava vizuálů, focení
BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Knihař/seřizovač - pracovník v knihárně, tiskárně, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih
Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří postoupí do užšího výběru. Životopis zasílejte na e-mail: prace (at) dekameron.cz a uvádějte název pozice Ofsetová
Dekameron CZ s.r.o. - 2016-02-28 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Montéři kovových konstrukcí - 10900 - 11500 CZK měsíčně

Montéři kovových konstrukcí
KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Dobrý zdravotní stav Broušení a montáž kovových dílců a skládání kovových konstrukcí, obsluha strojů, vyučen v technickém
STEJK s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

modeláž nehtů a pedikúra, Manikéři a pedikéři - 11000 - 15000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

XPK Trade s.r.o. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Montážní dělník/dělnice POUZE PRO OZP (chráněná dílna), Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 9300 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Jsme chráněná dílna a pracovní místo je vyhrazené chráněné pracovní místo. Jde o velmi variabilní práci, máčení stříhání, práce
BD - TOVA, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

obsluha zařízení sil, Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Popis práce: vedení menšího kolektivu, řízení výroby osiv Kontaktní osoba: Tomášek Ivo Ing., e-mail: TOMASEK (at) hanackaosiva.cz, v případě
Hanácká osiva, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

odborný referent / vrchní referent , Pracovníci veřejné správy v oblasti daní - 15170 - CZK měsíčně

Pracovníci veřejné správy v oblasti daní
Ředitel Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Opravář nákladních vozidel, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 19000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

CROSS SPEED, s.r.o. - 2016-04-13 - Jihomoravský kraj

OPRAVÁŘ SILNIČNÍCH MOTOROVÝCH VOZIDEL, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 18000 - CZK měsíčně

6.6.2016/základní Oprava a údržba autobusů, nákladních vozidel. Vyučen - obor automechanik nebo Osvědčení o profesní kvalifikaci " Mechanik nákladních vozidel a autobusů. (kód
BORS Břeclav a.s. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka, pokladní - prac. Hodonín, Prodavači v prodejnách - 16298 - CZK měsíčně

Jako prodavač/pokladní jste srdcem naší prodejny. Pro naše zákazníky jste zosobněním společnosti Lidl a pro prodejnu jste motorem, díky kterému funguje tak, jak má. Místo výkonu
Lidl Česká republika v.o.s. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka ve vinotéce, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 9900 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Jakub Veselý - 2016-04-18 - Jihomoravský kraj

Prodavač na trzích - stánkový prodej - pouze pro OZP, Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) - 9900 - CZK měsíčně

Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení)
Požadované dovednosti Výhodou je ŘP skupiny B, další rozšíření výhodou Poznámka k volnému místu: Pouze pro OZP. Jedná se o stánkový
HLÍVENKA s.r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Prodavači v prodejnách - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Pro maloobchodní prodejnu koberců v Břeclavi, Lidická 3121, OC Aventin přijmeme ihned na HPP prodavače. Požadujeme dobrý zdravotní stav, výpis z RT, výhodou praxe v oboru. Nabízíme odpovídající
KOBERCE BRENO, spol. s r.o. - 2016-03-19 - Jihomoravský kraj

řidič, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 25000 - CZK měsíčně

První kontakt telefonicky nebo emailem. Hledáme řidiče na CZ-SK, řidičský průkaz sk. C, každý den doma Místo výkonu práce: LukaSped, Nádražní
LukaSped s.r.o. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

Sestra všeobecná specialistka pro stomatologickou péči, Ostatní všeobecné sestry se specializací - 16000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství
Přijmeme na HPP zubní sestru, zubní instrumentářku pro čtyř rukou asistenci a částečnou výpomoc na recepci. Minimálně úplné střední vzdělání zdravotnického směru.
K 11, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

šič/ka, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou rolet, žaluzií a stínící techniky, nyní hledáme vhodné
ADECCO spol.s r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví

JEVENmax s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí - 25000 - CZK měsíčně

TL souhvězdí LED, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Strážný, strážný-psovod, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
VYHRAZENO PRO OZP Požadavky: vzdělání ZŠ nebo vyučení, odpovědnost a bezúhonnost, kurz strážného není podmínkou Popis práce: ostraha objektů a průmyslových podniků v okolí
AGEN-CE, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ÚČETNÍ SENIOR / ASISTENT AUDITORA, Účetní auditoři - 25000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru auditu účetních závěrek a poradenské činnosti v účetně-daňové oblasti hledáme
PP&T consult s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 9900 - 10000 CZK měsíčně

Družstvo SamMA družstvo - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Vedoucí IT oddělení, Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 19760 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Požadavky: Praxe v IT podmínkou, velmi dobrá orientace v IT Přehled o softwarových technologiích a trendech Manažerské schopnosti Systematičnost, důslednost, analytické myšlení Schopnost řešit složité
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Vedoucí oddělení ekonomie a správy majetku, Vedoucí v oblasti administrativních agend - 17000 - 21000 CZK měsíčně

Vedoucí administrativních agend
Popis pracovní náplně: ~zajišťuje správu a provoz majetku svěřeného zřizovací listinou ~zajišťuje veškeré revize všech objektů ~řídí úklidové a údržbové práce
Zámek Slavkov - Austerlitz - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Výrobní dělnice/Pomocná výrobní dělnice - zdrav. výroba, Pomocní dělníci ve výrobě - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Charakteristika pozice: o Výroba i kompletace zdravotnických komponentů a výrobků o Zajišťování požadované kvalitativní úrovně výstupů, výstupní kontrola o Práce
BJD Medical Production s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj