Práce Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách, Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách Jihočeský kraj VIKTORIA VVV s.r.o. - nabídky práce

Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách, Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách

Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách - vzdělání základní, zaučen. Jedná se o fyzicky náročnou práci venku za každého počasí, nevhodná pro alergiky. Pracoviště AGROWALD - školka Červený dvůr s.r.o.. Prac. poměr na dobu určitou - sezónní práce, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup 1.3.2016. Mzda 10.080,-- Kč hrubého. Kontakt: 773 971 033 p. Mykhaylo Viktor, vikado6 (at) seznam.cz.

Minimální plat: 10080

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: VIKTORIA VVV s.r.o.

Forma kontaktu: Viktor Mykhaylo

Job krátký popis:
Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

Jiří Weinreb - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 14000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTO - DOSTÁL s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

čalouník - dělník ve výrobě nábytku, Čalouníci nábytku - 17000 - CZK měsíčně

Čalouníci a pracovníci v příbuzných oborech
čalounění koster sedacích souprav předem našitými potahy není požadováno vyučení v oboru - nevyučené zaučí, po dobu zaučení nástupní plat, telefonický kontakt
AKSAMITE spol. s r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 17000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hotel Perla; vyučení nebo základní vzdělání s praxí v oboru; výhodou znalost NJ (případně AJ); komunikativní schopnosti; příjemné
\"P\" atelier, s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Hotel Galerie Třeboň, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 80 - CZK za hodinu

Číšník, servírka - vzdělání vyučení, možno i absolvent. Čistý trestní rejstřík, zdravotní průkaz, základy NJ. Pracoviště Lipno nad Vltavou (hotel Slunečná louka).
JULIA UNO Group s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

dělník v potravinářské výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
NÁPLŇ PRÁCE: balení a ukládání masa do obalů PRACOVNÍ DOBA: ranní směnna - Po - 00:00 - 8:15, Út - 4:00 - 12:15, St - Pá - 6:00 - 14:15 odpolední směna - Po- 8:15 - 16:30,
Vodňanská drůbež, a.s. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK - ZPRACOVÁNÍ KAMENE, Dělníci v oblasti výstavby budov - 86 - CZK za hodinu

Dělníci v oblasti výstavby budov

JIHOKÁMEN, výrobní družstvo - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Lyžařský instruktor/ka, Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - 120 - CZK za hodinu

Sportovní trenéři, instruktoři a úředníci sportovních klubů

Alteris s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Mistr ve vzorkovně podlahových krytin, Provozní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci
Podmínkou znalost německého jazyka. Oprávnění na vysokozdvižný vozík možno dodělat. Manuální zručnost, základní technické znalosti. Příplatky na dopravu do zaměstnání
v. Wendland Musterfertigung spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE, Montážní dělníci ostatních výrobků - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

Kiffinger a Kopp s.r.o. - 2016-02-24 - Jihočeský kraj

Montážní dělník převodovek, Montážní dělníci mechanických zařízení - 16000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Vzdělání a praxe ve strojírenství výhodou. (Dle potřeb zaměstnavatele třísměnný provoz).Nabízíme zaměstnanecké výhody a zázemí stabilní společnosti.
OM PROTIVÍN a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ ASISTENT/KA, Všeobecní administrativní pracovníci - 21829 - 28283 CZK měsíčně

Požadavky (profil ideálního kandidáta): Vzdělání VŠ (ekonomika, management, řízení podniku), Silné komunikační a prezentační schopnosti, Komplexní myšlení, Praxe
Matěj Staněk - 2016-04-29 - Jihočeský kraj

OBSLUHA BISTRA, Prodavači v prodejnách - 50 - CZK za hodinu

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE - zkrácený úvazek (20-30 hod. týdně) Pracovní doba: dvousměnný provoz 6.00-10.00 a 14.00-18.00 hod.+ víkendy (pracovní doba dle dohody), - čistá mzda
Bohumil Kůs - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Personalista specialista, Specialisté v oblasti personálního řízení - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti personální

TECHNICOAT s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK/ICE PRO KOMPLETAČNÍ A BALÍCÍ PRÁCE, Montážní dělníci ostatních výrobků - 60 - CZK za hodinu

VHODNÉ pro OZP! Kompletace a balení drobných nábytkových komponentů a balení tesařských vrutů., vhodné pro muže i ženy, nejedná se o fyzicky namáhavou činnost, požadujeme pečlivost,
KENTING SERVICE s.r.o. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA HRAČEK, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 60 - 80 CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Miroslav Švec - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

prodavač/ka - stánek u nemocnice, Pouliční prodavači rychlého občerstvení - 7000 - 9000 CZK měsíčně

Pouliční prodavači rychlého občerstvení

Andrea Hanzlová - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

řidič autobusu, Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají
lze přijmout i na zkrácený úvazek; ŘP skup. D; profesní průkaz; psychotesty; praxe v řízení autobusu vítána; na dobu neurčitou; KONTAKT: Štefl Petr, Šteflová Jaroslava, tel. 384420361,
Josef Štefl - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič \"B\", Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 18000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Jedná se o HPP nebo DoPČ Přeprava nákladu po EU, nový vozový park POŽADAVKY: ŘP"B", znalost Nj - vítána, spolehlivost, časová nezávislost
AUTODOPRAVA Radka Krausová s.r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

řidič nákladního automobilu , Řidiči tahačů - 25000 - 30000 CZK měsíčně

rozvoz potravin živočišného původu k zákazníkům, přímý styk s odběrateli, odpovědnost za zboží, obaly a peněžní hotovost, NÁBOROVÝ
AGF Food Logistics, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 21000 - CZK měsíčně

Požadujeme: nástup možný ihned, ŘP "C" a "CE" na vnitrostátní přepravu, bezúhonnost, komunikativnost, čistý TR, profesní průkaz
SW-Trans s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič tahačů, Řidiči tahačů - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti: Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E Řidičský průkaz - řízení nákladních
ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

servírka, číšník, Číšníci a servírky - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Eva Bendlová - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

STRÁŽNÝ, DETEKTIV, Pracovníci ostrahy, strážní - 65 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nabízíme: Práci bezpečnostních pracovníků v civilu, obleku nebo uniformě dle specfikace, ostrahy bank. Práci na HPP, DPP, možný zkrácený pracovní úvazek, možnost pracovního
MB Building & Forest s. r. o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

TECHNICKÝ PRACOVNÍK V IT- MONTÁŽNÍK - ŘIDIČ, Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Požadujeme: vyučen, ŘP "B", manuální zručnost, výškové práce - pohyb na střechách, technické myšlení, znalost práce na PC,
LuckyNet s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

vedoucí oddělení řízení kvality, Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, hutní výroby a slévárenství - 25000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby a hutní výroby
"Řízení kvality ve výrobě a vedení týmu 6 pracovníků oddělení kvality, koordinace činností vedoucí k preventivním zásahům
BRISK Tábor a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj